INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 31-08-2011, 12:43 AM   #321
waynee
Banned
 
Join Date: Dec 2010
waynee will become famous soon enough
Default

Victorii peste victorii ! Promovarea este ca si a ta.Daca nu vei gresi,nu ai cum sa nu mergi in prima liga.
waynee is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 01:06 AM   #322
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default

Lovitura pentru FC Bihor!!!
Vedeta echipei Adrian Markus va rata finalul de sezon,acesta accidentandu-se in meciul cu Gloria Bistrita.A.Markus va sta pe bara 13 saptamani,insa nu va mai prinde nici un meci in acest sezon din care au ramas 10 meciuri si eventuala finala.
M.Rednic:Este o pierdere foarte mare.Cand am vazut ca a intrat la Markus am vazut negru in fata ochilor.Mai avem 8 etape daca castigam in 4 din ele suntem promovati,iar in cupa ne va fi dificil fara Adi.Dar este inatmisibil pentru un asemenea fault sa vezi doar cartonasul galben,dar asta este.Acum ne vom arata valoarea!!
A.Markus:Am o fractura de clavicula.Voi sta pe bara in jur de 13 saptamani.Simt ca am pierdut ce am avut mai drag:fotbalul.Asta este vreau ca dupa ce imi revin sa revin cu echipa in prima liga si voi demonstra acolo de ce sunt in stare
G.Velcovic(Gloria Bistrita):Imi pare foarte rau.Nu stiu cum am intrat asa tare.Imi cer scuze fata de Markus,imi pare rau pentru ca este un jucator ce poate exploda oricand si un jucator de nationala dupa parerea mea.Sper sa imi fie acceptate scuzele.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 01:09 AM   #323
waynee
Banned
 
Join Date: Dec 2010
waynee will become famous soon enough
Default

Asa este fotbalul ! Pacat de el,era unul dintre marcatorii tai principali.
waynee is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 01:25 AM   #324
Ozil
Member
 
Ozil's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Ozil will become famous soon enough
Default

oohh s-a rupt cel mai bun
sper ca te descurci si fara el
Succes !
Ozil is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 01:59 AM   #325
faustino14
Member
 
Join Date: Aug 2010
Location: Oradea
faustino14 will become famous soon enough
Default



M.Rednic:Ma asteptam la mai mult la meciul cu Deva,Ariesu si chiar si la meciul cu Bistrita avand in vedere ca am dat 4 in tur.Nu stiu ce sa intamplat,in tur la Ariesu am dat 10 goluri acum nici unu.Se pare ca scorul din tur a fost deajuns pentru noi.Avem meci cu Valcea,Cupa,UTA,Cupa.Aceasta este cea mai importanta parte,daca invingem Valcea suntem 90% promovati,daca invingem UTA suntem 100% promovati.Ar fi cel mai frumos cadou pentru suporteri,o promovare castigata la un meci cu UTA.La meciul din cupa sper sa facem o figura frumoasa.Jucam ambele manse la victorie!Vreau sa anunt clubul de pe acum:imi prelungesc contractul doar daca mi se ofera bani pentru salariile jucatorilor!


Dupa egalul cu Valcea 1-1 FC Bihor este promovata!!FC Bihor are 59 de puncte inainte cu 5 etape de final pe primul loc,iar locul 3 Poli Timisoara are 43 de puncte.Chiar daca FC Bihor pierde toate meciurile,iar Poli castiga tot FC Bihor nu are cum pierde locul 2.Pe locul 2 momentan se afla Gloria Bistrita cu 52 de puncte.

Am sa dau SIM la meciurile din campionat deoarece sunt promovat
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Daca imi lasi comentariu , iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by faustino14; 31-08-2011 at 02:33 AM.
faustino14 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 05:05 AM   #326
wubb_blade
Banned
 
Join Date: Mar 2009
Location: Bucuresti
wubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these partswubb_blade is infamous around these parts
Default

felicitari pentru promovare , ai reusit sa aduci pe bihor in liga1
wubb_blade is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 08:54 AM   #327
Andreyy86
Banned
 
Andreyy86's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Andreyy86 is a jewel in the roughAndreyy86 is a jewel in the roughAndreyy86 is a jewel in the rough
Default

pacat ca s-a accidentat markus,dar rezultate bune si felicitari pentru promovare
Andreyy86 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 09:11 AM   #328
waynee
Banned
 
Join Date: Dec 2010
waynee will become famous soon enough
Default

Se vede ca iti lipseste Markus,ai facut foarte multe egaluri.
waynee is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 09:25 AM   #329
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Sunt sigur ca Markus va reveni exact la inceperea Ligii 1 cu o mare pofta de gol. Succes!
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2011, 10:09 AM   #330
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

O echipa mare nu sta doar intr-un singur jucator! Trebuie sa castigi si Cupa, nu doar sa promovezi. Bafta!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:19 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL