INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13 > Ultimate Team

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-10-2012, 12:10 PM   #1
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default Fifa UT 13-topicul general

Celalalt topic este doar pentru echipele etapei,este o alta problema .
Aici va fi topicul general de UT .Puteti sa va aratati echipele,sugestii,jucatori etc..

Succes si ne vedem !

Apropo uitati o echipa frumusica:



Turan mi se pare o alegere interesanta a lui(unui tip de pe EA).Ce spuneti?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 12:38 PM   #2
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

echipa mea..o folosesc doar pentru turnee online gold. Am bani de ceva mai bun, dar deocamdata vreau sa ajung la 1 mil coins

http://www.ea.com/soccer/fifa-ultima...4U8UAD9jYP:360
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by reddyBo; 08-10-2012 at 01:13 PM.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 02:42 PM   #3
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

Neuer e mai bun ca Wiese!
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 06:05 PM   #4
toneLLL
Member
 
Join Date: Oct 2012
toneLLL is on a distinguished road
Default

Am si eu o intrebare .. Tot economisesc coinsuri in speranta ca preturile vor scade , dar nimic Vor scadea treptat sau brusc?
toneLLL is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 06:10 PM   #5
Sp1ke
Member
 
Join Date: Sep 2012
Sp1ke is on a distinguished road
Default

Pe mine ma exaspereaza faza cu contractele, iau de la vanzari contracte cate 4-5 contracte cu 5 meciuri, pe care dau 200 de coins si chiar si asa, tot o data la 3-4 etape imi zice ca vreo 3-4 jucatori nu au contracte. Adica, trebuie sa ai in jur de 27 28 de jucatori in lot, cel putin, tuturor le expira contractele o data la 5-8 meciuri. Cum va descurcati sa dati sute de coins-uri o data la 5-8 meciuri, pentru fiecare jucatori in parte( 10-20 pachete) si, pe langa asta, sa mai cumparati si jucatori sau pachete gold?!?
Sp1ke is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 06:20 PM   #6
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by Sp1ke View Post
Pe mine ma exaspereaza faza cu contractele, iau de la vanzari contracte cate 4-5 contracte cu 5 meciuri, pe care dau 200 de coins si chiar si asa, tot o data la 3-4 etape imi zice ca vreo 3-4 jucatori nu au contracte. Adica, trebuie sa ai in jur de 27 28 de jucatori in lot, cel putin, tuturor le expira contractele o data la 5-8 meciuri. Cum va descurcati sa dati sute de coins-uri o data la 5-8 meciuri, pentru fiecare jucatori in parte( 10-20 pachete) si, pe langa asta, sa mai cumparati si jucatori sau pachete gold?!?
Daca esti in lipsa de contracte,tre sa fii prost rau de tot sa iei pachete gold.Cu 5000 de coins iei 10 contracte gold si ai pt. toata echipa.Si de ce dai 200 de coins pe contracte bronze,cand alea gold cu putin noroc le gasesti la 450 si ai 13 meciuri pe ele?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 08:10 PM   #7
toneLLL
Member
 
Join Date: Oct 2012
toneLLL is on a distinguished road
Default

Eu gasesc mereu cate 13 contracte cu maxim 400-500...
toneLLL is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 09:04 PM   #8
Sp1ke
Member
 
Join Date: Sep 2012
Sp1ke is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Bogdy43 View Post
Daca esti in lipsa de contracte,tre sa fii prost rau de tot sa iei pachete gold.Cu 5000 de coins iei 10 contracte gold si ai pt. toata echipa.Si de ce dai 200 de coins pe contracte bronze,cand alea gold cu putin noroc le gasesti la 450 si ai 13 meciuri pe ele?
Asa am citit pe aici, n-am luat niciodata pachete, nici gold nici bronze. Pai da, pe alea dai 200 si ai 5, dar pt toata echipa iti trebuie peste 20 si ceva de contracte, nu 10, cum sa-ti ajunga pt toata echipa?! Sa zicem ca le reinoiesti la 10, aia la care le expira mai repede, dar peste 2-3 meciuri mai apar inca vreo 5-6 care n-au, mai dai 2.500 si tot asa.
A, astia care nu joaca deloc in meci, stau pe banca de rezerva, isi consuma meciurile?:-?
Sp1ke is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012, 09:11 PM   #9
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by Sp1ke View Post
Asa am citit pe aici, n-am luat niciodata pachete, nici gold nici bronze. Pai da, pe alea dai 200 si ai 5, dar pt toata echipa iti trebuie peste 20 si ceva de contracte, nu 10, cum sa-ti ajunga pt toata echipa?! Sa zicem ca le reinoiesti la 10, aia la care le expira mai repede, dar peste 2-3 meciuri mai apar inca vreo 5-6 care n-au, mai dai 2.500 si tot asa.
A, astia care nu joaca deloc in meci, stau pe banca de rezerva, isi consuma meciurile?:-?
Pai bine,mie imi ajung la toata echipa,ca eu nu cumpar rezerve la echipele pe care le fac.Aia care stau pe banca nu pierd contracte daca nu-i bagi pe teren in timpul meciului.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2012, 03:42 PM   #10
florin_v20
Member
 
florin_v20's Avatar
 
Join Date: Sep 2012
florin_v20 is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to florin_v20
Default

Cand cumperii jucatorii cauta sa aiba cat mai multe contracte,eu asa fac

---------- Post added at 03:42 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

Ce parere aveti .http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team
florin_v20 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:25 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL