INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-05-2011, 10:48 AM   #61
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Momentan nu prea mai am timp sa lucrez la el.
Foarte mult de lucru nu mai e dar timpul liber pe care il am este foarte limitat.
zine totusi daca o sa apara pana la urma,nu conteaza ca o sa fie mai tarziu,si spor la treaba
__________________
xman
xman is offline  
Old 11-05-2011, 11:35 AM   #62
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by xman View Post
zine totusi daca o sa apara pana la urma,nu conteaza ca o sa fie mai tarziu,si spor la treaba
Eu vreau sa scot acest patch. Dar trebuie sa am si timpul necesar pt a termina de editat ce mai e de editat la el.
Danny79 is offline  
Old 21-06-2011, 11:33 AM   #63
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Munca mea ca researcher pentru baza de date oficiala a Romaniei, pentru FIFA Manager, a luat sfarsit astazi. Daca cineva este interesat sa-mi continue munca, sa posteze aici un mesaj si o sa iau legatura cu voi via PM cu mai multe detalii.
V-as ruga sa raspundeti cat mai repede pentru ca trebuie sa incepeti munca in zilele ce urmeaza.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline  
Old 21-06-2011, 03:37 PM   #64
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

zimi prin pm in ce consta munca si o sa vad daca ma bag,iar pentru munca ta de pana acuma "ai toata stima noastra"
__________________
xman
xman is offline  
Old 21-06-2011, 05:07 PM   #65
babydarkangel
Member
 
babydarkangel's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
babydarkangel is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Munca mea ca researcher pentru baza de date oficiala a Romaniei, pentru FIFA Manager, a luat sfarsit astazi. Daca cineva este interesat sa-mi continue munca, sa posteze aici un mesaj si o sa iau legatura cu voi via PM cu mai multe detalii.
V-as ruga sa raspundeti cat mai repede pentru ca trebuie sa incepeti munca in zilele ce urmeaza.
ma bag si eu
babydarkangel is offline  
Old 22-06-2011, 12:20 PM   #66
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by xman View Post
zimi prin pm in ce consta munca si o sa vad daca ma bag,iar pentru munca ta de pana acuma "ai toata stima noastra"
Multumesc pentru apreciere!

Va trimit detaliile prin PM.


Daca mai sunt doritori, cititi stirea de mai jos si trimiteti-va aplicatia (in limba engleza) la adresa de mail de acolo!

http://www.fifa-manager.com/home/new...wants-you.html


TOPIC INCHIS!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 22-06-2011 at 05:47 PM.
Astristul is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:14 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL