INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-10-2011, 01:39 AM   #11
Artur
Member
 
Join Date: Oct 2011
Artur is on a distinguished road
Default

Ar fi pacat dupa atatia ani in care ne`am bucurat de Liga 1 in fifa sa nu se mai faca aceste patchuri. Eu sper sa va razganditi.
Artur is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2011, 09:58 AM   #12
rrknt...
Member
 
rrknt...'s Avatar
 
Join Date: Sep 2011
rrknt... is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to rrknt...
Default

Quote:
Originally Posted by Artur View Post
Ar fi pacat dupa atatia ani in care ne`am bucurat de Liga 1 in fifa sa nu se mai faca aceste patchuri. Eu sper sa va razganditi.
Or sa mai apara patchuri cu liga 1, dar nu o sa mai apara de la FIFAROMANIA, aici veti gasi siri si acest forum....si poate pe viitor si patchuri
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
rrknt... is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2011, 01:33 PM   #13
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

A aparut RLSP 2011 chiar daca mai tarziu. Administratorul siteului a postat un link de unde il putem descarca, asa ca cei care mai joaca FIFA 11 il pot lua de aici.
http://www.fifaromania.net/download/...faRo_Beta2.exe
Poate odata si odata, tot va "reinvia" echipa fifaromania si va face din nou patchuri de calitate des. Eu chiar le apreciez munca pentru ca e mare lucru sa muncesti atat doar pentru a le da ocazia altora sa se bucure de Liga 1 in FIFA. Totusi trebuie sa-i intelegem si noi pentru ca nu toata lumea poate sta toata ziua in fata calculatorului, mai ales ca au si ei servici si au si nevoie de timp liber, iar munca la RLSP necesita foarte multa munca si foarte mult timp. Noi ar trebui sa-i respectam pentru munca pe care o fac, nu sa-i criticam. Respect fifaromania!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2011, 10:55 PM   #14
damned_emil
Member
 
Join Date: Aug 2011
damned_emil is an unknown quantity at this point
Default

deci sa numai asteptam rlsp!?
damned_emil is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 12:27 PM   #15
damned_emil
Member
 
Join Date: Aug 2011
damned_emil is an unknown quantity at this point
Default

am instalat rlsp-ul dar cand intru in joc m-i se inchide ! care e problema ?
damned_emil is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 02:03 PM   #16
ra2van
Member
 
ra2van's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bucuresti
ra2van is on a distinguished road
Default

Ii injurati ca prostii.Oamenii astia faceau patchuri din pasiune si pentru ca alti oameni sa se bucure de Liga 1 in jocurile FIFA.Ei nu primesc niciun ban din chestia asta.Comentati degeaba...
__________________
Manager FIFA 09 :


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Manager FIFA 13


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ra2van is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2011, 09:18 PM   #17
cormoran
Member
 
Join Date: Oct 2011
cormoran is on a distinguished road
Default

mare pacat......am crescut cu rlsp instalat la toate fifa.....
timpul trece rpd azi...si doar cei care chiar au pasiune pt asta ar mai sta sa editeze....
nsh dc s-a desch topicul....din mom ce rlsp 11 nu a iesit..dc ar iesi..12...
poate fac altii totusi liga 1....mai slabuta....decat rlsp..dar....macar sa fie....
sau poate..vine o noua ech si aici...mi-e grew sa cred...ca intr-o generatie nascuta cu laptopul in brate..nu se gas cnv....sa lucreze cu niste prog de editat....
cormoran is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2011, 11:11 AM   #18
damned_emil
Member
 
Join Date: Aug 2011
damned_emil is an unknown quantity at this point
Default

poate chiar se va face ceva si va aparea rlsp...imi este foarte greu sa accept ca nu vom mai avea rlsp...
damned_emil is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2011, 01:07 PM   #19
Ionutz_Dinamo
Member
 
Ionutz_Dinamo's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Alba-Iulia Romania
Ionutz_Dinamo is on a distinguished road
Default

Pacat ca sa incheiat chiar asa pentru echipa FiFaRomania dar inteleg ca nu putea continua chiar pana la ne sfarsit . Dar sa postati cei care faceti inca rlsp , sa postati aicia pe forum creatile voastre.

MULTUMIM ECHIPEI FIFAROMANIA PENTRU PATCHURILE DIN TRECUT!!!!
Ionutz_Dinamo is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2011, 01:48 PM   #20
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Exista si alte echipe de editare care fac liga 1 pentru FIFA 12, este adevarat ca cea mai buna calitate o avea RLSP, dar ne adaptam nevoilor.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:48 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL