INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 09-07-2011, 08:18 PM   #1
ronaldin
Member
 
ronaldin's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
ronaldin is an unknown quantity at this point
Default FIFA 12 cu privire la miscarea jocului

Salut,credeti ca fifa 12 odata cu portarea sa de pe console pe PC va rula mai greu fata de fifa 11?Pe un PC mediu cu un procesor dual core placa nvidia 9 series.Astept pareri
ronaldin is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2011, 09:23 PM   #2
MihaiC
Member
 
MihaiC's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Location: Ploiesti
MihaiC is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MihaiC
Default

cred ca la minim o sa-ti mearga...cu ultimile upgraduri la drivere,poti spera
__________________
Join CLUB for play FIFA13 Championship
Ofer FIFA13 PC la 27 euro=124lei


Pentru detalii si adresa campionatului trimiteti PM sau contact:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
MihaiC is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2011, 09:07 AM   #3
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

Cerintele fifa 12 vor fi aceleasi ca si la fifa 11, poate va cere un procesor ceva mai bun dar placa video nu trebuie sa fie mai buna pentru ca nu au schimbat nimic la grafica fata de anul trecut. Asa ca nu veniti cu replici genu:"cu procesor i3 ,3 gb rami si placa video de 30 de milione poate o sa iti mearga la low". Cerintele vor fi aproximativ ca cele pentru fifa 11 pentru ca in afara de cateva schimbari la gameplay nu au adaugat nimic nou.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2011, 11:23 AM   #4
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

Iata si cerintele Fifa 12 PC:

CPU with dual-core processor (Intel Core 2 Duo or faster). Intel Core2Duo @ 2,4 Ghz Windows XP / Windows Vista / Windows 7. 2 GB of RAM. DirectX ® 9.0c compatible 256 MB video card with 3D acceleration or equivalent (support for Shader Model 3.0 or higher). ATI RADEON HD 2900. NVIDIA GEFORCE 8800 GT

Deci cum v-am spus, cerintele sunt asemanatoare cu cele pentru fifa 11
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2011, 01:49 PM   #5
Smoky_84
Member
 
Join Date: Sep 2007
Smoky_84 can only hope to improve
Default

care ma ajuta si pe mine as dori sa imi iau o placa video ca sa mearga fifa 11 si fifa 12 pe high, ce im recomandati? dar sa fie cat se poate de ieftina adica nu im trebuie sa im mearga alte jocuri pe placa aia ca nu ma joc numai fifa deci in cat mai putini bani daca se poate... ms
Smoky_84 is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2011, 01:58 PM   #6
Hook™
Nick vechi: Loco22
 
Hook™'s Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Craiova
Hook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud ofHook™ has much to be proud of
Default

Si ce trebuia ma sa faci un topic nou?Nu puteai sa pui intrebarea asta la topicul Fifa 12?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Hook™ is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2011, 08:08 PM   #7
cip
Member
 
Join Date: Aug 2010
cip will become famous soon enough
Default

cerintele sunt aproape identice cu cele de la fifa 11 , diferenta o are ramu unde la fifa 11 cerea 1 gb iar la fifa 12 2 gb.dar asta nu e o problema cu ramu , caci cine in ziua de astazi nu are cel putin 2 gb rami ,aproape toata lumea .
cu privirea la miscarea jocului , sper sa fie bine optimizat
cip is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2011, 10:16 AM   #8
GamesBlog
Member
 
Join Date: Dec 2010
GamesBlog is on a distinguished road
Default

hm, de obicei de la un fifa la altu nu se vede schimbari majore de grafica. Totul e posibil dar nu cred.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
GamesBlog is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2011, 12:39 PM   #9
SHooTeR
Member
 
Join Date: Jan 2009
SHooTeR is an unknown quantity at this point
Default

Va rog poate sa-mi rasp. cineva?Sa vad daca imi va merge macar pe low Fifa 12...Cerintele mele sunt:1 GB RAM , AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+ si placa video WinFast PX7600 GS(NVIDIA)!Multumesc anticipat!Sper sa mearga!:| ... Fifa 11 mi-a mers!
SHooTeR is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2011, 08:12 PM   #10
inFamous
Banned
 
Join Date: Jun 2011
inFamous has a little shameless behaviour in the past
Default

Iti va merge, dar sa n-ai pretentii de setari high si rezolutie inalta.
inFamous is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:27 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL