INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 27-09-2011, 08:09 AM   #91
reddyBo
Member
 
reddyBo's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Location: Brasov
reddyBo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by cata07 View Post
RapidGoat-Cumpara XBOX 360 SLIM 250 GB.Si eu am avut de ales intre XBOX si upgrade la PC si am ales XBOX-ul,deoarece nu mai fac upgrade-uri in fiecare an si decat sa dau banii pe componente mai bine dau pe jocuri originale.Alege XBOX-ul si nu o sa regreti.O sa joci FIFA perfect fara sacadari sau crash-uri sau eroarea ca nu este instalat nu stiu ce program.La XBOX n-ai de reinstalat Windows-uri si programe.Bagi discul inauntru pui jocul la instalat prin apasarea a 2 butoane si te joci direct.Plus ca daca cumperi originalul pe XBOX poti juca online si este foarte tare.Ca banuiesc ca daca ai alege PC-ul l-ai juca piratat.Deci GO FOR XBOX !!!

uite..asa credeam si eu pana acum 2 zile...cand mi s-a blocat in Fifa Ultimate Team de 2 ori si nu am avut ce sa-i fac decat sa-l sting de la buton:| Ce-i drept...se poate sa fie o eroare de joc....asa si sper de fapt...

---------- Post added at 07:09 AM ---------- Previous post was at 07:05 AM ----------

Quote:
Originally Posted by Cyclone View Post
@reddyBo Nu ajung 2gb/ddr2??Poate procesorul e putin cam slab dar nu cred ca e de la rami.

ba da, ar ajunge...dar mie de exemplu, care folosesc Win7 64-bit, nu imi ajung doar 2gb ddr2... cred ca 4 ar fi ideal, insa asta nu inseamna ca fifa nu merge si cu cei 2gb ai tai.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

I'm in the game !
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reddyBo is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2011, 07:41 PM   #92
cyborgs
Member
 
cyborgs's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Location: Iasi
cyborgs is on a distinguished road
Default

eu am o curiozitate eu am un laptop acer 6920G si are pe el un dual core 2 Duo de 2.20 4Gb Ram DRR2 si un GForce 9500M GS 512 64bit si jocul evident are low FPS exact ca FIFA 11 .. Intrebarea mea este din ce cauza nu fuctioneaza jocul cum trebuie ?
__________________
By Cyborgs
cyborgs is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2011, 08:24 PM   #93
jerycho
Member
 
Join Date: Aug 2009
jerycho is on a distinguished road
Default

deci eu nu stiu cum e la voi, si cum reusiti sa va plangeti cu procesoare dual de peste 2.4 si 2gb ram, dar mie ca si anul trecut imi merge fifa fluid..si am un pc mai mult decat modest..mrg am schimbat placa video intre timp dar nu e mare dif...adica mie cu 512mb ram si proc de 1.6ghz imi merge fifa fluid si vad pers care spun ca pe un comp cu 2gb rami si proc de 2.cat o fi cu 2 nuclee sacadeaza...c'mon curatati hardul curatati componentele ..puneti un win cu resurse putine , incercati update-uri la drivere..pana mea:-?

ps:nu va luati dupa req ... uneori sunt putin cam exagerate ,iar placa video din mom asta e 9600GT fata de 7600GS ce aveam in trecut
jerycho is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:38 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL