INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 13-07-2010, 05:29 PM   #101
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

Mai rau decat Current-Gen nu cred ca poate sa fie. Sper sa fie totusi cat de cat addictive.
Theo1948 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2010, 06:34 PM   #102
Sonynitro
Member
 
Join Date: Apr 2010
Location: Arad
Sonynitro is on a distinguished road
Default

#mns ai dreptate insa cu fifa 11 .....vine si personality + care spune ca va face diferenta intre jucatorii buni si cei prosti , asa ca daca un jucator e obosit dupa o cursa lunga va fi depasit mai usor....va avea reactii mai lente.Sa speram ca personality + va diminua problemele despre care zici tu....si de care toti suntem informati....
Sonynitro is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2010, 06:37 PM   #103
Mr_Oli
Member
 
Mr_Oli's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: ARAD
Mr_Oli is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Mr_Oli Send a message via Skype™ to Mr_Oli
Default

oricum va fi mult mai bun , decat fifa 10.
Mr_Oli is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2010, 06:48 PM   #104
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Sonynitro View Post
#mns ai dreptate insa cu fifa 11 .....vine si personality + care spune ca va face diferenta intre jucatorii buni si cei prosti , asa ca daca un jucator e obosit dupa o cursa lunga va fi depasit mai usor....va avea reactii mai lente.Sa speram ca personality + va diminua problemele despre care zici tu....si de care toti suntem informati....
In fiecare an, la fiecare chestie noua pusa in joc, cei de la EA au exagerat. Toti timpul noile imbunatatiri au putut fi exploatate sau folosite cu mult peste masura iar in anul imediat urmator au fost scoase complet din joc.

Fifa 08 si Fifa 09 pe console au fost niste jocuri ok, iti facea placere sa le joci, Fifa 10, la care s-au laudat cu cel mai bun AI, cu portari excelenti cu noul Manager Mode, a iesit o porcarie in care chiar si cand castigi iti vine sa lasi balta jocul pentru ca e prea enervant.

Anul asta puteai da goluri din lob in prostie, la 11 probabil se va da un lob in 12 luni de joc. Anul asta puteai sa joci putin mai rapid cu pase "ping pong", dar nu ieseau tot timpul, pun pariu ca la 11 va fi imposibil sa faci asta.

Acelasi lucru cred ca il vor face si cu Personality+. Jucatorii buni si cunoscuti vor fi acum extrem de buni, iar jucatorii de care nu a auzit nimeni nu vor mai fi in stare sa faca o preluare sau sa dea pe poarta in situatii de 1 la 1.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2010, 06:56 PM   #105
Sonynitro
Member
 
Join Date: Apr 2010
Location: Arad
Sonynitro is on a distinguished road
Default

Cred ca ar fi mai frumos si mai bine daca la suturile pe poarta ar pune ceva de exemplu "aleatoriu"......cateodata sa dai pe poarta cateodata sa dai pe langa ...nu tot timpu sa dai gol din aceeasi pozitie...devine enervant.....si cateodata chiar daca portarii sunt slabi , sa apere....dar nu tot timpu.....cateodata....chiar daca messi e bun...nu poate da gol din orice pozitie....sa mai rateze si el cateodata ....chiar daca e inexplicabil ....el sa rateze....sper ca ma-ti inteles .
Sonynitro is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2010, 08:54 PM   #106
andries.alexandru
Member
 
andries.alexandru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Arad
andries.alexandru is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to andries.alexandru
Default

Mesaj ptr mns: am ramas profund stupefiat de faptul ca gasesti numai lucruri negative la adresa fifa...de parca nu teai bucura ca anu asta o sa iesim din monotonia asta seaca de pana acuma..nu stiu ce incerci tu sa faci...incerci cumva sa pui pes-ul intro lumina buna? sunt mirat deoarece vad ca esti un membru foarte vechi ...sa stii ca nu vreau sa te jignesc si nici nu am ceva cu tine, iti respect parerea dar prea ataci fifa..nu exista jocul perfect, intotdeauna vor fi minusuri la un joc indiferent de gen asa ca te rog nu mai semana indoiala in jurul fanilor care au multe asteptari anu acesta...tu zicand acele probleme care le are fifa , cand va aparea jocul , toti vor fi atenti la cum dau lob sau cum alearga...si vor compara cu ce ai spus tu... altfel spus trebui sa lasi jucatorii de fifa sa se bucure si ei in sfarsit de ng si nu mai cauta minusuri la fifa. Salut!
andries.alexandru is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2010, 09:52 PM   #107
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Din 2007 pana acum, am jucat Fifa pe PC doar anul acesta cu RLSP, atat. Fifa pe console, ma refer la varianta NG, am jucat in fiecare an. Fifa 08 si Fifa 09 au fost jocuri bune, chiar foarte bune. Dar cand vine vorba de Fifa 10, m-am simtit mult mai bine jucand Fifa 10 PC decat mizeria care au scos-o pe console. Si pe PC jocul e slab, dar gameplay-ul de pe console l-au mutilat in cel mai rau mod cu putinta. Da, arata si se misca mult mai bine, e o diferenta ca de la cer la pamant cand vine vorba de prezentare, dar gameplay-ul (cel putin de la nivelul Pro in sus) e facut doar ca sa distruga orice sansa de a te bucura de un joc de fotbal.

Cat despre PES, ala nici macar nu e joc de fotbal.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2010, 10:09 PM   #108
andries.alexandru
Member
 
andries.alexandru's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Arad
andries.alexandru is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to andries.alexandru
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Din 2007 pana acum, am jucat Fifa pe PC doar anul acesta cu RLSP, atat. Fifa pe console, ma refer la varianta NG, am jucat in fiecare an. Fifa 08 si Fifa 09 au fost jocuri bune, chiar foarte bune. Dar cand vine vorba de Fifa 10, m-am simtit mult mai bine jucand Fifa 10 PC decat mizeria care au scos-o pe console. Si pe PC jocul e slab, dar gameplay-ul de pe console l-au mutilat in cel mai rau mod cu putinta. Da, arata si se misca mult mai bine, e o diferenta ca de la cer la pamant cand vine vorba de prezentare, dar gameplay-ul (cel putin de la nivelul Pro in sus) e facut doar ca sa distruga orice sansa de a te bucura de un joc de fotbal.

Cat despre PES, ala nici macar nu e joc de fotbal.
Ok. Atunci am interpretat gresit o parte din mesajul tau. Ma bucur ca m-ai lamurit, in special ultima fraza , eu personal nu am jucat pe console vreodata, doar am vazut pe youtube videoclipuri cu manager mode, gameplay si parea destul de misto...acuma na...am sa astept si eu ca toti ceilalti sa vad ce vor face cu fifa 11.
andries.alexandru is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2010, 12:39 AM   #109
Spuk
Banned
 
Join Date: Aug 2007
Spuk will become famous soon enough
Default

Se pare ca dupa bomba celor de la EA si PES a postat noi poze,chiar si un filmulet pare destul de interesant!
http://www.youtube.com/watch?v=Bmcha...layer_embedded
http://pes2008editing.blogspot.com/2...reenshots.html
http://pes2008editing.blogspot.com/2...st-report.html

sper ca nu ii off)
Spuk is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2010, 01:05 PM   #110
Shuby
Member
 
Shuby's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Bucuresti
Shuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the roughShuby is a jewel in the rough
Default



Uploaded with ImageShack.us
__________________
Hugs,not drugs folks!
____

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Shuby is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:17 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL