INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 01-05-2003, 09:50 PM   #41
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

S-ar putea sa vin la Arad in saptamanile urmatoare, dar nu cred ca o sa am timp sa trec pe acolo. Mersi de sugestie oricum.
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2003, 09:57 PM   #42
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

cu ce ocazie pe la noi ? :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 01-05-2003, 11:03 PM   #43
justafan
Member
 
Join Date: Apr 2003
Location: TIMISOARA,BANAT
justafan is on a distinguished road
Default

Quote:
ma sa nu credeti ca fac misto sau ceva de genu asta,dar am vazut ca multi au scris ca au mai multe echipe preferate din campioantul nostru.
Cum vine asta?cand joaca echipele cu cine tineti?ca eu nu imi pot imagina sa tin si cu Stiinta si cu Steaua sau cu Arges sau cu oricare alta. :?
Bineintz (sunt cocalar de mirc)eles ca in meciul Poli-Rapid(1-3) am tz (sunt cocalar de mirc)inut cu Poli , dar simpatizez shi (sunt cocalar de mirc) pe Rapid deoarece:1.avem galerii infratz (sunt cocalar de mirc)ite 2.a fost vanata de comunishti la fel ca Ripensia shi (sunt cocalar de mirc) Poli. 3.imi place politica clubului care nu mai vinde jucatorii asha de ushor shi (sunt cocalar de mirc) cand o face,ii dau pe bani m.multz (sunt cocalar de mirc)i.4.Acea idee cu stema tricolora de pe piept asemanatoare cluburilor din italia m-a impresionat -pur shi (sunt cocalar de mirc) simplu.
__________________
Poli Timisoara&Fiorentina s-au stins,au rezultat Poli AEK&Florentia Viola-din dragostea pt.fotbal a suporterilor alb-violeti!!!
justafan is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2003, 12:31 AM   #44
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

Asta cu stema e la vraja marii,au jucat si ei acum cu Liverpool si gata cred ca reprezinta romania,mai au mult de munca,oricum mi se pare cea mai buna echipa ,pe toate planurile din bucuresti.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 02-05-2003, 09:18 PM   #45
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

Quote:
cu ce ocazie pe la noi ? :P
Inspectie de la CIA. Trebe' sa-l prind pe unu Dumbrava, ca a furat de la NASA si a facut divizia A fara acordu' lu' Gigi Bush. Il cunosti cumva?
Lasand gluma la o parte, trebuie sa-ti spun ca s-ar putea doar sa vin. Deocamdata nu e sigur.
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2003, 07:48 PM   #46
mininu
Member
 
Join Date: Jan 2003
Location: Bucuresti
mininu is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to mininu
Default

Scuza-ma dar nu inteleg de ce zici ca Dinamo are galerie de carton sau cum scrii tu acolo. Ar trebui sa stii ca Dinamo a avut prima galerie organizata pe modelele galeriilor din Italia, iar in `96 cand s-a infiintat nicaieri in tara nu mai avea asa ceva. Te intreb si eu cate meciuri ai vazut tu cu Dinamo ca sa comentezi despre galerie. Eu merg pe acest stadion din 1989 si macar in privinta asta am dreptate. Ati avut vreodata curaj sa veniti, voi oltenii in numar mare pe Dinamo? Iti zic eu: NICIODATA!!!. Si sa nu-ti mai aduc aminte ca dupa un meci, 4-5 suporteri de-ai vostrii(ca aia erau toti) au afisat un banner pe care scria "Noi ne-am facut datoria". Oare la ce se refereau? Hmmm, tare greu ca eu nu-mi dau seama.
mininu is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2003, 11:21 AM   #47
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Tin cu STIINTA
Simpatizez cu NATIONAL ,STEAUA , DEPORTIVO , MANCHESTER :dude:
Urasc DINAMO,REAL MADRID,GLORIA BISTRITA :guns:
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2003, 01:07 PM   #48
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ma in tur au fost 500 la bucuresti, nu e rpoblema mea daca tu nu vezi diferentz (sunt cocalar de mirc)a intre 500 si 5.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2003, 01:24 PM   #49
Sirbu Mihail Bogdan
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: U.S.A
Sirbu Mihail Bogdan is on a distinguished road
Send a message via AIM to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via MSN to Sirbu Mihail Bogdan Send a message via Yahoo to Sirbu Mihail Bogdan
Default

mininu prima galerie organizata a fost alu Faru,aia ce aveti voi e galerie,rusine sa va fie,acum cativa ani la final cupei am fost mai multi decat voi ma la bUCURESTI.Voi sunteti cate 1000 la meciurile voastre,galeria noastra acasa sta la peluza aia mare care e cat tot stadionul vostru.Ma si eu am fost la atatea meciuri la Craiova si la greu nu numai la bine ca voi,si de multe ori au venit numai cativa din galeria voastra.Ajung tot la finala aia de cupa,daca galeria ta e asa puternica ce au avut ma cu steagul ala,va dadeam clasa nu-i asa oricum v-am dat.
Tu ai fost vreodata in deplasare la Craiova?Eu am fost in cacatu ala de stadion al vostru,mi-ar fi rusine cu el.Sa va vad in ultima etapa zmeilor cati o sa veniti ,pun pariu ca nu o sa vine nici unul.In ultiul meci din tur pe frigul ala,am fost mai multi ca vio ma,tu n-ar trebui sa vorbesti, sa fie galeria adversa mai mare decat tot nu,marul spectatorilor pe teren propriu,si veniti din alt oras.Faza de care zici tu s-a intamplat dar a fost o data,noi va dam clasa in fiecare an.Cu scaunele de pe Ghencea ce ati avut ma????????Cu stadionul National ce ati avut?????????Voi ULtras?????
Apucativa de altceva,dupa cate vad eu v-ati potrivi numai la rele.
Pe unde va duceti si voi prin tara luati bataie ma ca tot voi le incepeti asa ca nu mai zice de galeria ta DE CARTON sau CARTOON.
Daca tot ai zis de mesaje uite niste mesaje ale ULTRASILOR OLTENI pentru echipa ta::::

ISTORIA VOASTRA E UN ORDIN COUMUNIST,A NOASTRA UN MIT NEMURITOR!
PENTRU VOI FIECARE DEPLASARE E O LUNA DE MIERE!(cu aluzie la stema
DINAMO-ECHIPA TUTUROR....P.........R!
mai am una:
PELUZA SUD CU CAZIER II MULTUMESTE LU GIGEL(ca a distrus echipa aia de cacat)
Asa ca la galeriei dinamoviste ,pentru tot binele care il face ii transmit un calduros
FORZA STIINTA-Sempre Con Voi.
__________________
Urez echipelor romanesti din cupa uefa sa aiba parcursul Rapidului.
Sirbu Mihail Bogdan is offline   Reply With Quote
Old 05-05-2003, 03:20 PM   #50
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

bah asta e, scuze mininu, nu am nimic cu tine dar aveti niste suporteri de kakat, la arad nu a fost nici unu de la bucuresti, la voi cum ati ajuns pe 10 sa golit stadionu...

uita-te la arad, tot campionatu am fost pe ultimu loc si tot plin a fost stadionu

acelasi lucru si pentru timisoara si craiova, cum pica echipa nu mai vin nici spectatori :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:39 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL