INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13 > Career Mode Stories

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-11-2013, 09:54 PM   #1
Onurel
Member
 
Join Date: Nov 2013
Onurel is on a distinguished road
Default Manager la Ac Milan

Este o serie de Fifa11.

Patronul clubului Ac Milan, un club care are o traditie imensa in spate se incumeta sa angajeze tanarul antrenor Mustafa Onur, care este la prima sa aventura a antrenoratului.
Are un buget de 36.000.000euro pentru a-si intemeia o echipa pe placul lui.



Dupa cum spune titlul m-am gāndit să incep o cariera cu Ac Milan.

Ma scuzati ,dar nustiu sa fac print-uri cu scorurile, daca m-ati putea ajuta cu acest lucru v-as recunoscator.
Sa trecem peste, modul in care joc este urmatorul:
Dificultate: Word Class
Durata unei reprize: 4minute
Dificultatea managerului:Professional

Voi revenii cu transferurile pe care vreau sa le fac,cum ar fi:
Y. Toure
J.Mata
David Luiz
P.Evra
J.Mouthinho
Neymar Jr
M.Niang
J.Hart sau D.Lopez

Deasemenea vor pleca multi jucatori , care cred eu ca sunt in varsta sau nu dau randamentul
dorit de mine.
Ce parere aveti de jucatorii pe care vreau sa ii transfer???

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Urmatorii jucatori au sosit la Milan:
Evra-13.500.000euro
Y.Toure-10.000.000euro
J.Hart-12.000.000euro
D.Luiz-14.000.000euro
M.Niang- 15.000.000euro

Au mai plecat si :
M Yepes
C. Seedorf
F.Roma
N.Odumadi
M.Oddo
B.Montelongo
M.Jankulovski
G.Gattuso
P.Inzaghi

Am jucat urmatoarele meciuri:

1)Ac Milan-Napoli 2-0
Pato 24' 83'

Tanarul Pato a jucat destul de slab , dar a avut norocul de a face dubla,, tripleta,, de atacanti formata din Lavezzi Hamsik Si Cavani nu au miscat in fata aparari solide a Milanului.Un meci bun din punctul meu de vedere, sper sa o tinem tot asa.

2)Ac Milan-Lecce 3-1
Nesta 6' Olivera 51'
Ibrahimovic 23'
Ronaldinho 79'

Am castigat detasat in fata acestei echipe mediocre, dar am avut o greseala in aparare iar Olivera a profitat si a marcat golul de onoare al echipei Lecce.
Ronaldinho a facut un meci bun, dar nu mai este ca pe vremuri din iarna va pleca.

3) Ac Milan- Stuttgart 1-0
Ibrahimovic 62'

Un meci cu multe ocazii irosite de Ibrahimovic, care a ratat din toate pozitiile posibile, sper ca se va antrena mai bine pentru urmatorul meci

4) Ac Milan Fulham 0-0

Un meci echilibrat de ambele parti, am hotarat ca Niang sa intre sa isi arata experinta acumulta pana la varsta de 32 ani, dar nu a miscat in fata celor fundasilor englezi

5)Etapa I: Ac Milan- Catania 3-0
Boateng 23' 44'
Pato 82'

Am inceput campionatul cu dreptul si sper ca vom ramane pe primul loc pana la sfarsitul acestuia.Boateng de la meci la meci ma face sa ma simt mandru de el, astazi a inscris 2 goluri si sunt mandru de el.Valoarea lui a crescut semnificativ.

Etapa II: Ac Milan- Genoa 4-0
Ibrahimovic 23'
Mata 39'
Boateng 60'
Ibrahimovic 66'

Victorie clara impotriva celor de la Genoa care au facut gafe imense in fata portii , iar Ibrahimovic nu i-a iertat.Ibrahimovic isi merita pe deplin valoarea de 62.000.000euro.

Etapa III: Ac Milan- Sampdoria 4-1
Ibrahimovic 7' 19' 28' 31' Poli 90'

Ibrahimovic ma uimeste la fiecare meci , este un magician cand are mingea, are simtul portii si al golului foarte dezvoltat.
Reporter: Cum te simti dupa ce ai marcat 6 goluri in 3 meciuri?Te-ai acomodat cu stilul Milanezilor??
Z.Ibrahimovic:,, Asta este rodul muncii grele pe care o depun la antrenamente, nu trebuie sa ma adaptez pentru ca eu joc stilul zlatan care este mai bun ca oricare altul,,
Onurel is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2013, 11:07 PM   #2
Hadrianus
Member
 
Hadrianus's Avatar
 
Join Date: Jul 2013
Location: Baia Mare,MM
Hadrianus has a spectacular aura aboutHadrianus has a spectacular aura about
Default

Bafta la Milan.Ai rezultate bune.Ai facut niste transferuri destul de bune.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Hadrianus is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:04 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL