INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-08-2009, 10:50 AM   #1
seby2pac
Member
 
Join Date: Jul 2009
seby2pac is on a distinguished road
Default Cover-ul fifa 2009

Fotbalistul ales anul acesta pentru cover este Wayne Rooney de la Manchester United


Electronic Arts a dezvăluit data apariţiei jocului FIFA 2010 (FIFA 10) - fanii celui mai popular simulator sportiv vor putea executa noile tactici şi driblinguri īncepānd cu data de 2 octombrie 2009.

Printre detaliile despre joc aflăm că īn FIFA 10 modul “ Manager Mode” va beneficia de peste 50 de īmbunătăţiri. Menţionăm: transferuri mai realiste, evoluţia carierei jucătorilor de asemenea mai apropiată de realitate. Īn plus faţă de FIFA 2009, vei putea intra īn pielea unor antrenori celebri precum Alex Fergusson sau Jose Mourinho.

VA ROG STERGETI ACEST TOPIC!!!

Last edited by seby2pac; 02-08-2009 at 11:46 AM.
seby2pac is offline  
Old 02-08-2009, 11:11 AM   #2
b_ady20
Guest
 
Default

Si trebuia neaparat sa deschizi un topic nou pentru a ne spune asta? Puteai sa postezi in "Discutii si zvonuri Fifa 10", mai ales ca cea ce ai postat tu s-a mai spus in acel thread si nu ne aduci nimic nou la cunostiinta.
 
Old 02-08-2009, 11:41 AM   #3
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

S-a mai deschis un topic pe tema asta. Si ce era asa de greu sa ne dam seama ca R00ney este pe coperta.
timisica_cristian is offline  
Old 02-08-2009, 11:47 AM   #4
seby2pac
Member
 
Join Date: Jul 2009
seby2pac is on a distinguished road
Default

Rooney
seby2pac is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:58 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL