INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-05-2009, 01:05 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default Discutii si zvonuri Fifa 10

http://www.fifaromania.net/stiri/art...matii-fifa-10/
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2009, 02:27 PM   #2
alynz
Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Iasi,Romania
alynz has a little shameless behaviour in the past
Default

Eu unul abia astept Fifa 10 insa astept versiunea pe PS3,caci la PC treaba pare sa fie foarte clara:baietii de la EA s-au cam saturat de piraterie,deci nu m-ar surprinde ca in urmatorii 4-5 ani sa nu mai avem parte de acest joc pe Computer...Romanul nu se va schimba niciodata,ci in continuare va gasi el Fifa 10 pe torrente=vanzari slabe in romania=nu avem liga 1 in fifa=in viitorul apropiat,cum am mai zis si mai sus,poate nu vom mai avea fifa pe PC.Asta e parerea mea.Nu va ramane decat sa o contestati...
alynz is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2009, 02:37 PM   #3
cristishady
Member
 
cristishady's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: PLOIESTI
cristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of lightcristishady is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to cristishady
Default

Fifa pe pc va fi in continuare.Chiar daca se fura,ramane totusi destul de vanduta si platforma pe pc.Despre liga1,nu stiu ce sa zic...nu cred ca va fi.De ce?Simplu,ligile nu se baga asa,deodata,probabil ca vor face doua-trei echipe de la noi,dupa modelul Greciei..Sincer,sper sa ma insel,sper sa vad Liga1 in Fifa,dar nu cred.Despre Next gen,da sau nu,e cam aiurea sa ne dam cu parerea...intai sa vedem despre ce este vorba oficial,oricum,daca va fi next-gen,va trebui sa-mi fac imbunatatiri importante la calculator ca sa-l joc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by cristishady; 29-05-2009 at 07:42 PM.
cristishady is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2009, 02:50 PM   #4
maryutz7
Banned
 
maryutz7's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: IASI
maryutz7 can only hope to improve
Send a message via Yahoo to maryutz7
Default

Va fi vreo echipa romaneasca in fifa 2010?
maryutz7 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2009, 02:51 PM   #5
alynz
Member
 
Join Date: Apr 2009
Location: Iasi,Romania
alynz has a little shameless behaviour in the past
Default

O data si o data Ea Sports va trebui sa treaca la NextGen pe PC.Daca nu acum,atunci cand?E adevarat ce zici tu,cel putin in Anglia se vinde Fifa ca painea calda,dar gandeste-te ca acolo nivelul de trai e mult mai ridicat,deci aia au si cumpara jocuri de console mai mult decat cele pe PC.Sa stii ca asta se aplica si celorlalte tari din Vest gen Italia,Spania,Germania,Franta...In timp ce est-europenii se multumesc mai mult pt. entartaimant(sper c-am scris bine) cu PC,dar la un moment dat se vor opri si ei,ca vedem acelasi fir,acelasi gameplay la Fifa din 2006,in fiecare an cu mici imbunatatiri.In ceea ce priveste faza cu echipele,da,sunt de acord sa fie in fifa Unirea Urziceni,Poli Timisoara si Steaua,dar aasta e alta treaba,fiecare cu parerea,preferintele si gusturile sale,nu vreau sa producem o cearta pe tema asta.Deci cum spuneam la inceput,trebuie sa treaca la NG,chiar de in primul an vanzarile vor scadea,caci oameni buni,cerem jocuri cu cerinte astronomice,trebuie sa avem calculatoare cu cerinte astronomice.Nu stiu daca ma intelegi,dar...Bine,ca eu am calculator bun si poate mai sunt care il au bun,aia vor cumpara,dar nu poti juca Fifa 2010 pe un calculator cu 256 mb ram la calculator si la placa video 128 mb ram.
Insa vom vedea saptamana viitoare ce va fi...

Last edited by alynz; 29-05-2009 at 02:53 PM.
alynz is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2009, 02:58 PM   #6
maryutz7
Banned
 
maryutz7's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: IASI
maryutz7 can only hope to improve
Send a message via Yahoo to maryutz7
Default

Veti mai face liga 1 pt fifa 2010?
maryutz7 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2009, 02:59 PM   #7
2fast4you
Member
 
2fast4you's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Te intereseaza?
2fast4you is on a distinguished road
Default

Sunt 99% sigur ca va fi tot Current-gen
2fast4you is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2009, 03:32 PM   #8
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by maryutz7 View Post
Va fi vreo echipa romaneasca in fifa 2010?
Nu, nu va fi nici o echipa romaneasca in joc, 90%(am vorbit pe e-mail cu un baiat care lucreaza la EA Sports si mi-a zis ca se gandesc sa puna din estul europei decat Sahtior
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2009, 05:05 PM   #9
leex
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Constanta
leex is on a distinguished road
Default

Salut!Sincer nici eu nu cred ca o sa isi mai bata capul atata pentru varianta de PC,pentru deja consolele au devenit destul de accesibile,chiar zilele trecute ma uitam la un XBOX360 Elite..este 15 mil acuma si are si Fifa 09 inclus,cam aceeasi oferta e si la PS3.Nu intleg totusi dca multora dintre noi ne place acest joc de ce nu il cumparam,eu sincer de la 2007 am inceput sa le cumpar original,si legat de ce zicea "alynz" ..intr'adevar nivelu de trai nu e acelasi,dar 100 RON sa dai pe un joc care iti place nu mi se pare o suma care cere un nivel de trai ca in afara,mai ales in conditiile in care unii au super pc'uri,sa fim seriosi,dai cat 30 40 d mil pe un pc si nu ai pt Fifa.Ar trebui sa treaca la next gen sa incerce sal apropie cat mai mult de cum arata pe console,dar sa il faca in asa fel sa nul poti juca dca nu il ai original cred ca ar fi cea mai simpla varianta.Legat de Liga 1,qiar nu inteleg de ce nu putem avea si noi macar echipele care au figurat in competitiile europene..cine stie,vedem ce mai aduce si 2010.Numai bine!
leex is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2009, 06:58 PM   #10
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Sper sa fie la Next-Gen, adica PC merita sa aibe NEXT-GEN totusi... sunt mult mai multi fani Fifa care au PC-uri decat cei cu Console...

Nu cred ca e vorba de piraterie... cei care sunteti pe forum si sunteti amatori de torrente si chesti de genu asta, ati vazut probabil ca atunci cand apar jocuri de PC acolo apar mai repede sau mai tarziu si pe XBOX si PS3... deci nu vad diferenta...

Nu stiu ce sa zic de Liga 1, mai ales ca acum Fifa a pierdut licentele pentru cupele europene, nu prea ar mai avea de ce sa puna echipe de la noi care au fost in cupele europene... Eu unul l-as cumpara cu mai multa dorinta daca ar avea Liga 1 decat sa il cumpar numai pentru echipele care sunt deja acolo de mult timp...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:10 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL