INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Jocuri
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 20-04-2011, 11:03 AM   #31
Wolfgang
Member
 
Wolfgang's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Wolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to all
Default





TIKI-TAKA BARCELONA!
__________________
Vrea cineva commenturi la Manager Mode? Invata sa lasi si tu.

Dacă vrei să faci din această lume un loc mai bun, trebuie să te uiţi īn primul rānd la tine īnsuţi şi să te schimbi. Īncepe cu persoana care se reflectă īn oglindă - cu tine īnsuţi


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-Fotbal Pe Paine.
Wolfgang is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2011, 10:58 AM   #32
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Ehe.. n-am mai dat prin FM de ceva vreme. Insa ieri seara mi-a venit "cheful" si am inceput o salvare cu un prieten in Liga a 2-a (seria2), echipe selectate random. Eu am cazut cu Ariesul Turda, unde am un lot destul de subtirel, iar el cu FC Arges. Echipele sunt relativ echilibrate fiindca si Arges a pierdut multi jucatori in ultima vreme.

O sa va tin la curent cu rezultate, transferuri si toate cele... Stay tunned
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2011, 09:53 PM   #33
Wolfgang
Member
 
Wolfgang's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Wolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to all
Default

Mai jucati Football Manager? Am inceput de curand o cariera la Dortmund, soc, 220 k pt transferuri si banii pentru salarii full. Sper sa am descurc, poate vand ceva.

Jucati in Romania? Yurchenko, un atacant extraordinar, de la inceput il gasiti liber de conctract. Leigh Griffiths, atacant. Foarte buni amandoi.
__________________
Vrea cineva commenturi la Manager Mode? Invata sa lasi si tu.

Dacă vrei să faci din această lume un loc mai bun, trebuie să te uiţi īn primul rānd la tine īnsuţi şi să te schimbi. Īncepe cu persoana care se reflectă īn oglindă - cu tine īnsuţi


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-Fotbal Pe Paine.
Wolfgang is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2011, 07:00 PM   #34
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfgang View Post
Mai jucati Football Manager?
Am mai jucat ceva in salvarea aceea in lan de care vorbeam mai sus. N-a mers prea bine treaba, am pierdut la mustata in 2 meciuri din campionat, meciuri in care am dominat. Am trecut de prima faza in Cupa Romaniei si am pierdut in a doua cu UTA, in prelungiri. Se pare ca ai mei nu mai faceau fata fizic.

De cei doi jucatori o sa ma interesez, duc lipsa de atacanti buni, chair daca am luat un brazilian ce speram sa mai ridice putin rata finalizarii. Din pacate, am ramas tot acolo, adica am ocazii, dar nu reusesc s-o bag in poarta. O sa vin si cu ceva screen-uri cat de curand.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2011, 02:37 PM   #35
Wolfgang
Member
 
Wolfgang's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Wolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to allWolfgang is a name known to all
Default

Am inceput si eu o cariera la Rorterham in Anglia, Liga a 4a, merge pana acum, am 6 meciuri, sunt neinvins.
__________________
Vrea cineva commenturi la Manager Mode? Invata sa lasi si tu.

Dacă vrei să faci din această lume un loc mai bun, trebuie să te uiţi īn primul rānd la tine īnsuţi şi să te schimbi. Īncepe cu persoana care se reflectă īn oglindă - cu tine īnsuţi


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-Fotbal Pe Paine.
Wolfgang is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:30 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL