INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Fifa Manager 07

Reply
 
Thread Tools
Old 12-07-2006, 08:23 PM   #11
HP4ever
Member
 
HP4ever's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Cluj-Napoca
HP4ever is on a distinguished road
Default

Ar fi super sa faceti pt ca sunteti cei mai klumea.

Sunt curios sa vad cum o sa arate jocul.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
HP4ever is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2006, 10:07 AM   #12
gorghette
Member
 
gorghette's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Craiova
gorghette is on a distinguished road
Default

Mda... eu as vrea sa aiba loturile actuale... si sa aiba stemele si echipamentele, ceea ce e cam greu de crezut !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


"Suntem singura echipa care ar fi putut sa nu joace, pentru ca nu aveau loc spectatorii pe stadion !"
Petre Deselnicu
gorghette is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2006, 04:44 PM   #13
ZapPy
Member
 
ZapPy's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
ZapPy is on a distinguished road
Default

Pfua in primu rand,as vrea sa se poate face ca in tcm2005, adica sa poti da comenzile alea Full Atack,Presing etc si cand te uiti la meci, intelegeti ce zic.Stadioanele ar putea fi putin mai realiste dar cel mai mult specatorii...arata ca niste pancarte miscatoare
Sper sa fie un succes.Astept sa apara screenshoturi.


P.S despre fifa 07 nu se stie nik? parca anu trecut pe vremea asta erau trailere nu?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ZapPy is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2006, 07:37 PM   #14
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

eu as vrea o grafica mai buna si mai multe optiuni
cel mai misto a fost tcm 2005

pacat ca fifa manager 2007 osa fie o dezamagire
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2006, 08:13 PM   #15
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Cine ti-a spus ca o sa fie o dezamagire?
Alex is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2006, 08:57 PM   #16
stefan
Guest
 
Default

Pai cam toate au fost jalnice.

Eu as vrea ca Fifa Manager 07 sa fie ca Football Manager + optiunea Found New Club (bine, daca iti faci tu echipa noua sa ai un control mai mare asupra ei, nu sa te rogi de sefi sa mareasca stadionul). Nu vreau grafica 3d, un manager nu are nevoie de asa ceva.
  Reply With Quote
Old 16-07-2006, 09:00 PM   #17
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Asa e, Football manager e un joc adevarat, care pune accentul pe management nu pe grafica.
Alex is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2006, 06:09 AM   #18
-yo-veve
Member
 
Join Date: Dec 2005
-yo-veve is on a distinguished road
Default

Eu nu cred ca e ub joc adevarat-FOOTBALL nanager-atat timp cat in reviste are note mici,fata de TCM asa ca FM06 e cel mai tare cu tot cu grafica gameplay si ce mai are el acolo,pozele jucatorilor si asa mai departe!!!
-yo-veve is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2006, 12:17 PM   #19
JohnnyUSA
Tata' LOR
 
JohnnyUSA's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: Pitesti
JohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to beholdJohnnyUSA is a splendid one to behold
Default

daca tu te iei dupa parerea unora si dupa notele acordate de ei, este grav. Mai ales ca pot fi influentati de nenumarati factori. De cate ori s-a intamplat ca un joc sa primeasca note nu tocmai bune si totusi a fost un joc bun si apreciat de marea masa de gameri ? Nu conteaza nota data de unii prin reviste. Conteaza daca mie-mi place sau nu jocul.

Ca o parere personala .. simulatorul managerial al celor de la EA este cu mult sub FM.
__________________
VINDE !! PLEACA !! MORI !!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2006, 01:34 PM   #20
stefan
Guest
 
Default

Pentru unii conteaza pozele din meniu si faptul ca vezi meciul 3d, pentru altii realismul din Football Manager, pana acum nu am vazut antrenori care sa construiasca stadioane in realitate.
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:07 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL