INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Total Club Manager 2005

Reply
 
Thread Tools
Old 12-11-2004, 07:39 PM   #21
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by Kamikaze@Nov 12 2004, 09:20 PM
Asadar ziceti ca ati facut deja o baza de date pt Divizia A in TCM 2005?
noi am facut baza de date pt EA in vara. in vreo cateva saptamani situatia se va clarifica cu Romania. cat despre colabrorari, noi nu colaboram cu nici un roman ca ne-am lamurit cu toti :P
  Reply With Quote
Old 12-11-2004, 08:15 PM   #22
Kamikaze
Member
 
Join Date: Nov 2004
Kamikaze is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by dj_mozart+Nov 12 2004, 08:39 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (dj_mozart @ Nov 12 2004, 08:39 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Kamikaze@Nov 12 2004, 09:20 PM
Asadar ziceti ca ati facut deja o baza de date pt Divizia A in TCM 2005?
noi am facut baza de date pt EA in vara. in vreo cateva saptamani situatia se va clarifica cu Romania. cat despre colabrorari, noi nu colaboram cu nici un roman ca ne-am lamurit cu toti :P [/b][/quote]
Pacat... Sa observ o nuanta de antinationalism? De ce sa nu colaborezi cu romani, pentru Romania. Apropo, in echipa formata de noi pt editarea bazei de date a div A sunt si 2 englezi... Sper ca nu te-ai lamurit si cu englezii....
Kamikaze is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2004, 08:37 PM   #23
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by Kamikaze+Nov 12 2004, 10:15 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Kamikaze @ Nov 12 2004, 10:15 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
Quote:
Originally posted by dj_mozart@Nov 12 2004, 08:39 PM
<!--QuoteBegin-Kamikaze
Quote:
@Nov 12 2004, 09:20 PM
Asadar ziceti ca ati facut deja o baza de date pt Divizia A in TCM 2005?

noi am facut baza de date pt EA in vara. in vreo cateva saptamani situatia se va clarifica cu Romania. cat despre colabrorari, noi nu colaboram cu nici un roman ca ne-am lamurit cu toti :P
Pacat... Sa observ o nuanta de antinationalism? De ce sa nu colaborezi cu romani, pentru Romania. Apropo, in echipa formata de noi pt editarea bazei de date a div A sunt si 2 englezi... Sper ca nu te-ai lamurit si cu englezii.... [/b][/quote]
nui antinationalism, da majoritatea ori au facut numai promisiuni fara acoperire, ori au facut 2 jucatori si au zis cai prea greu, ori au furat peciuri de la noi si si-au pus semnatura in readme...asa ca nu prea mai poti avea incredere in ei :P deci din moment ce aici se fac patchuri cu echipe din romania pt jocuri si pierdem destul de mult timp cu asta nu cred ca poate fi vorba de vreo ura fata de romania :P
  Reply With Quote
Old 12-11-2004, 10:51 PM   #24
Kamikaze
Member
 
Join Date: Nov 2004
Kamikaze is on a distinguished road
Default

Intrebare: de unde ati facut rost de datele contractuale ale jucatorilor (salarii, durata contractelor)? pt ca la sectiunea asta as putea sa las foarte bine "coala alba" pt ca habar n-am de vreo sursa de informatie
Kamikaze is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2004, 06:52 AM   #25
Criss
Member
 
Join Date: Aug 2004
Criss is on a distinguished road
Default

Se pare ca am fost inteles gresit.Eu pur si simplu am spus ca e nesimtire pe fata sa invoci o asa scuza si am zis ca e imposibil practic sa uiti o liga.Patchul care va aparea in mare masura tre sa aiba baza de date la care ati lucrat .Ideea ar fi cand apare la iarna?! Pur si simplu e nesimtire din partea celor de la EA si nu cred ca a fost o greseala.Asta e tot ce am incercat sa zic Nu stiu de ce te-ai suparat asa.Pana la urma toti urmarim acelasi lucru.Ca Romania sa fie in joc
__________________
Criss
Criss is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2004, 11:59 AM   #26
Florin4Dinamo
Member
 
Join Date: Mar 2004
Location: Oradea
Florin4Dinamo is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Florin4Dinamo
Default

of iata ca deja au trecut aproape 2 saptamani si nu o aparut nici un patch sunt sigur ca va mai trece cel putin inca o luna si tot nu vom avea nimik ... asta din greseala suspecta a celor de la EA de a uita o liga pe dinafara, is curios daca ar fi uitat Italia de exemplu ce s-ar fi intamplat, dar cum suntem "mici" nimeni nu ne baga in seama si ... vom ramane doar la patch-urile voastre ... eu de cand am jocul nici makar nu m-am mai jucat pe el doar odata .. si nici nu am de gand prea curand sa il joc ... cum ne-or putut face una ca asta ... mnoa in fine sa speram ca sunt doar prea presimist cand am zis ca va mai trece inca o luna si nu va aparea nimik ... si sa ma contrazica cei de la ea .... sau cineva sa ma contrazica sa putem si noi romanii sa jucam Divizia "A" a noastra pt. ca fara ea nu are nici un farmec jocul.
__________________
___________________________
Nascut si Crescut ANTIsteaua !!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Florin4Dinamo is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2004, 02:21 PM   #27
vali16_84
Member
 
Join Date: Feb 2004
vali16_84 is on a distinguished road
Send a message via MSN to vali16_84
Default

iti zic eu astia nu au uitat sa faca si divizia A...le-a fost lene...asta e o scuza ca au uitat...bine ca a aparut fm 2005, e cu mult peste tcm 2005..deja am uitat de el.. :P
__________________
FORZA STEAUA
vali16_84 is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2004, 12:16 AM   #28
Rio
Member
 
Join Date: Sep 2004
Rio is on a distinguished road
Default

Bah ...... cu vanzoleala asta uite Divizia A , nu e divizia A eu m-am hotarat ..... TCM 2005 a pierdut un jucator ... FM 2005 a castigat unul
Rio is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2004, 08:40 PM   #29
DelPiero
Guest
 
Default

LoL Rio ce repede iti pierzi rabdarea. Fara rabdare n-ai ce face in viatza.
  Reply With Quote
Old 16-11-2004, 08:50 PM   #30
Rio
Member
 
Join Date: Sep 2004
Rio is on a distinguished road
Default

Del Piero ... eu sunt constient ca nu am cum sa traiesc 115 ani d'aia nu am rabdare .... si mai conteaza si faptul ca tcm 2005 e mai varza ca tcm 2004 cu mult.......
Rio is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:59 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL