INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Total Club Manager 2005

Reply
 
Thread Tools
Old 26-10-2004, 04:38 PM   #1
vladutz88
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Constanta
vladutz88 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to vladutz88
Default

sunt complet dezamagit...
dupa cate poze... cate date despre joc... credeam ca o sa fie belea rau de tot...
dar...
asta e...
meniul e prea incarcat( eu nici meniul de unde ii dau look for girlfriend sau imi cumpar masini, iahturi, case nu l-am gasit... ziceti si voi pls daca stiti unde e)... am vrut sa-i dau sa vad un meci la tv showcase( sau cum ii zice) si trebuie sa vad minim 4 meciuri... ce mai... e un jaf de joc... [CENZURAT pe motiv de WAREZ]


voi ce parere aveti despre tcm 2004+1 :P ??
__________________
Hala Madrid ! ! !
Raul - 7
vladutz88 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2004, 06:35 PM   #2
Mutu
Member
 
Join Date: Oct 2004
Mutu is on a distinguished road
Default

vezi ca poti sa vezi si un meci trebuie sa apesi pe echipa ta si sa selectezi acolo ....mai cauta ..si invata
__________________
Forza REal MAdrid !
Mutu is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2004, 07:00 PM   #3
bobby
Member
 
bobby's Avatar
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
bobby is on a distinguished road
Send a message via MSN to bobby Send a message via Yahoo to bobby
Default

mie imi place jocul
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bobby is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2004, 07:31 PM   #4
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Quote:
Originally posted by vladutz88@Oct 27 2004, 01:38 AM
( eu nici meniul de unde ii dau look for girlfriend sau imi cumpar masini, iahturi, case nu l-am gasit... ziceti si voi pls daca stiti unde e)
deci...LOL !
pentru un joc ce se vrea a fi manager de fotbal nu vand legatura ca in el sa poti face toate chestiile astea pe care le puteai face in tcm 2004 dar spre bucuria mea nu mai exista in asta :P exista sims...

e nashpa oricum jocul...ma asteptam la mult mai mult <_<
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2004, 07:53 PM   #5
vladutz88
Member
 
Join Date: May 2004
Location: Constanta
vladutz88 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to vladutz88
Default

puteau sa realizeze mai mult cu jocul asta... nu prea mai au idei astia de la ea sports in ultima vreme... in afara de first touch... n-am vazut nimic deosebit la nhl 2005, nba 2005....

inca ceva... jucatorii nu fac driblingurile din fifa 2005... le fac pe alea din euro 2004 cand ii dau sa vad full match ...

ce ai naibii sunt astia: pe www.totalclubmanager.com la sectiunea game overview/ leagues apare ca divizia a nu este generata si ca ar trebui sa aiba numele corecte ale jucatorilor. astia nici nu stiu ca prima divizie la noi nu se cheama liga a, ci divizia a.... niste nesimtiti
__________________
Hala Madrid ! ! !
Raul - 7
vladutz88 is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2004, 01:38 AM   #6
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

mha..sunt si eu curios...
am luat cele 2 peciuri d p net (1.01 si 1.2) iar cel care updateaza databaseul, adik 1.2 nu am reusit sa il instalez...sunt curios daca cineva a reusit...ca vreau sa stiu daca se face update si la divizia a cu ala
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2004, 02:50 AM   #7
Emil Sandoi
Member
 
Emil Sandoi's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Titan,Bucuresti
Emil Sandoi is on a distinguished road
Default

Sper ca o sa corecteze mai bine problemele astea de DB din joc update-ul pe care-l scoatetzi voi ....Dar poate nu mai e asa de neobiectiv ca ala de anu trecut - vezi skill-urile celor de la Rapid si Steaua in mod special...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Emil Sandoi is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2004, 12:28 PM   #8
bobby
Member
 
bobby's Avatar
 
Join Date: May 2004
Location: Bucuresti
bobby is on a distinguished road
Send a message via MSN to bobby Send a message via Yahoo to bobby
Default

RaPiDuTz,

care este al doilea patch?
k pe site-ul oficial nu e decat unu singur
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bobby is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2004, 01:08 PM   #9
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

mda...era pt 2004 si nu m`am uitat...se pare ca multi au patit ca mine
idioti aia cu situ...nu puteau si ei sa il puna in alta parte ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2004, 02:12 PM   #10
Mutu
Member
 
Join Date: Oct 2004
Mutu is on a distinguished road
Default

Aveti idee de unde pot sa iau si eu editorul ca ala de pe sait daca il pun imi iese din joc a trebuit sa il instalez iar ?
__________________
Forza REal MAdrid !
Mutu is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:34 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL