INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > 2010 Fifa World Cup
Register FAQ Community Calendar

View Poll Results: Cine va câştiga Cupa Mondială?
Spania 44 44.44%
Brazilia 15 15.15%
Anglia 6 6.06%
Argentina 6 6.06%
Olanda 5 5.05%
Germania 13 13.13%
Italia 4 4.04%
Franţa 0 0%
Portugalia 4 4.04%
alta (precizează!) 2 2.02%
Voters: 99. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 09-07-2010, 11:05 AM   #151
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Da, dar la spanioli eu am vazut o oarecare relaxare inca de la inceputul Campionatului...n-au mai aratat ca echipa de la Europene...arata ca unul care a mancat un platou de prajituri, mai are una ramasa, ii este foame, dar parca n-ar mai manca-o si pe ultima...
Pe cand olandezii sunt disperati sa castige, mai ales ca sunt pe val, cel putin la acest Campionat Mondial...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 11:14 AM   #152
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Asa e, dar eu, totusi, mizez pe Spania pentru ca au fost in crestere. Au crescut(in joc) de la meci la meci in Africa de Sud. Vezi meciurile: cu Elvetia, Honduras, Chile, Portugalia, Paraguay, Germania. De asta ma astept sa joace si mai bine in finala si sa o si castige. Pentru mine, totul e clar, ori castiga Spania titlul, ori il pierde, nu pot olandezii sa il castige daca Spania e intr-o forma buna.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 11:33 AM   #153
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Sincer imi doresc sa vad spectacol in finala. Sa fie cu rasturnari de situatie...in general imi schimb parerea pe parcursul meciului si tin cu echipa condusa pana se echilibreaza situatia...
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 12:31 PM   #154
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Caracatita Paul a prezis ca Spania castiga, iar finala mica va fi castigata de nemti
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 03:17 PM   #155
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
@ Astristul daca golul lui F.Lampard era validat alta era soarta partidei
Da ... 4-2 pentru Anglia. Aia nici nu meritau sa treaca de grupa, daramite sa aibe forta sa elimine puternica nationala a Germaniei!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 05:34 PM   #156
Razor
Member
 
Razor's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Zalau
Razor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond reputeRazor has a reputation beyond repute
Default

Degeaba la ca 2-2 altfel se juca, poate era 3-2, poate 4-2 , poate castiga Anglia totusi, nu se va sti niciodata, dar de cele mai multe ori scorul influenteaza jocul ambelor echipe.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Razor is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 05:36 PM   #157
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Ce mai conteaza cand era golu' sau alte porcarii. Germania a jucat mai bine, si i-a facut praf pe englezi. Punct.
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 10:40 PM   #158
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by Razor View Post
Degeaba la ca 2-2 altfel se juca, poate era 3-2, poate 4-2 , poate castiga Anglia totusi, nu se va sti niciodata, dar de cele mai multe ori scorul influenteaza jocul ambelor echipe.
Se poate, dar pana si englezii au recunoscut, plini de fair-play, ca acel gol conta mai putin chiar daca ar fi fost validat, pentru ca echipa lor n-a jucat nimic si a fost eliminata pe buna dreptate.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2010, 12:23 AM   #159
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Uruguay - Germania: 2-3 intr-un meci foarte frumos, care trebuia sa se joace maine! Pana la urma e bun si locul 3 pentru Germania, iar Uruguay n-a mai atins aceasta performanta (locul 4) din 1970, cand, tot in finala mica a pierdut contra aceleiasi Germanii (de Vest la acea vreme) cu 0-1.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2010, 02:07 AM   #160
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Cred sincer că Diego Forlan a fost jucătorul care a însemnat cel mai mult pentru ţara sa de la acest campionat mondial. Practic a dat goluri, pase de gol, a bătut cornere, penaltyuri, lovituri libere, a tras şi a înscris de la distanţă. Este cel căruia Uruguayul trebuie să îi mulţumescă cel mai mult pentru că au ajuns până aici. Chiar nu mă aşteptam de la el să explodeze la vârsta de 31 de ani, Atletico datorându-i în mare măsură titlul Europa League.

De obicei titlul de cel mai bun jucător la CM se dă unuia dintre cei care joacă finala, dar ţinând cont că ceilalţi doi favoriţi sunt Sneijder, care a avut şi ceva goluri din bulan, şi Villa, care a fost oricum susţinut de o echipă de supervedete şi n-a avut un impact aşa puternic ca uruguayanul, anul ăsta poate avem o excepţie.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
cm 2010


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:28 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL