INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 17-01-2009, 09:17 PM   #171
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

Franta conduce cu 12-9 la pauza ! In prima repriza Romania a jucat foarte bine dar portarul francezilor a facut clar, dupa parerea mea, diferenta astazi.
HAI ROMANIA
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE

Last edited by Cătălin; 17-01-2009 at 09:20 PM.
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2009, 11:45 PM   #172
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Apararea a mers destul de bine, dar atacul a fost foarte slab. Eu cred ca daca baietii se vor concentra la maxim pot ajunge in grupa a2a principala.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2009, 07:14 PM   #173
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

Romania a invins astazi Argentina 30-26 dupa ce ieri a pierdut cu Ungaria 27-30. Ce importanta ar fi fost o victorie cu Ungaria...
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2009, 08:56 PM   #174
Cornel*
Nick vechi: xdevil
 
Cornel*'s Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Deasupra ta
Cornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Cornel*
Default

Prosti. Asta e cuvantul care ii caracterizeaza cel mai bine, la fel ca nationala de fotbal. Valoare cat de cat au, dar nu au mentalitate.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Cornel* is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2009, 09:26 PM   #175
:._.:LucyY:._.:
Member
 
:._.:LucyY:._.:'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Valcea
:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all:._.:LucyY:._.: is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by cata_dinamo View Post
Romania a invins astazi Argentina 30-26 dupa ce ieri a pierdut cu Ungaria 27-30. Ce importanta ar fi fost o victorie cu Ungaria...
da dupa ce au condus la 7 goluri diferenta pe Ungaria,in prima repriza romanii au jucat excelent,dar in a doua parca erau altii,nu mai stiau de ei.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:._.:LucyY:._.: is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2009, 12:36 PM   #176
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Cu 4 pct acum eram aproape calificati, tinand cont ca Australia nu are nici macar o sansa. Pacat de meciul cu Ungaria ca dupa un inceput ezitant am fost clar peste ei si cu putina atentie castigam meciul, dar ei cred ca deja se vedeau invingatori sau au inceput sa le fie frica de victorie.

Cred ca urmatorul meci e cu Slovacia, iar daca il castigam ne calificam aproape sigur in a2a grupa pricipala, care ar fi o performanta foarte buna, parerea mea.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2009, 07:07 PM   #177
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by @lyn reloaded View Post
Cu 4 pct acum eram aproape calificati, tinand cont ca Australia nu are nici macar o sansa. Pacat de meciul cu Ungaria ca dupa un inceput ezitant am fost clar peste ei si cu putina atentie castigam meciul, dar ei cred ca deja se vedeau invingatori sau au inceput sa le fie frica de victorie.

Cred ca urmatorul meci e cu Slovacia, iar daca il castigam ne calificam aproape sigur in a2a grupa pricipala, care ar fi o performanta foarte buna, parerea mea.
urmatorul meci este cu Australia si ca sa ne calificam trebuie sa castigam cu Australia si Slovacia si slovacii sa piarda cu Franta sau maghiarii sa piarda cu Franta si Argentina, varianta care ne-ar ajuta enorm de mult insa mult mai greu de realizat...tinand cont ca Franta este probabil cea mai buna echipa nationala cred ca vor invinge Slovacia, deci totul va depinde doar de noi !
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2009, 09:21 PM   #178
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

Australia e cam cea mai slaba de la acest campionat mondial... trebuie sa o batem la minim 10 goluri diferenta iar Slovacia nu e asa super echipa care nu poate fi invinsa de Romania
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2009, 09:19 PM   #179
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

Romania a invins astazi 40-20 pe Australia si pentru ca Franta a invins Slovacia, totul depinde de noi acum
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2009, 11:16 AM   #180
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Iată clasamentul grupei A: Echipa M V E Ī GM GP P
1.Franţa 4 4 0 0 141-84 8
2.Ungaria 4 3 1 0 126-88 7
3.Slovacia 4 2 1 1 124-96 5
4.Romānia 4 2 0 2 118-107 4
5.Argentina 4 0 0 4 97-121 0
6.Australia 4 0 0 4 60-170 0



ROMĀNIA - SLOVACIA, LIVE TEXT WWW.PROSPORT.RO, ORA 18.00




Hai, baietii !
__________________

eLiTe is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:42 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL