INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 21-10-2013, 10:15 AM   #41
Mutu
Member
 
Join Date: Oct 2004
Mutu is on a distinguished road
Default

Sper sa schimbe si ei gameplayul jocului , dar nu cred din cate vad cred ca vanzarile au scazut si e greu ,probabil in 2 ai vor renunta sa mai produca jocul !
__________________
Forza REal MAdrid !
Mutu is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2013, 10:33 PM   #42
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Mutu View Post
Sper sa schimbe si ei gameplayul jocului , dar nu cred din cate vad cred ca vanzarile au scazut si e greu ,probabil in 2 ai vor renunta sa mai produca jocul !
Versiunea de 2014 nu va avea decat loturile actualizate si ceva schimbari minore dpdv al layoutului si culorilor.
Temerea mea e ca ori nu va exista niciun update pentru ca se apuca sa lucreze din greu la un joc reconstruit total...ori il vor lasa balta...avand in vedere ca seria FIFA pune din ce in ce mai mult accent si pe modul Cariera..totusi se cam bat cap in cap din unele puncte de vedere. Ideal ar fi fost sa isi uneasca fortele si sa creeze un joc combinand cele 2 idei..cred ca ar fi fost un succes total!
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2013, 12:16 AM   #43
SOULBLAST
Member
 
SOULBLAST's Avatar
 
Join Date: Feb 2013
Location: București
SOULBLAST is just really niceSOULBLAST is just really niceSOULBLAST is just really niceSOULBLAST is just really niceSOULBLAST is just really nice
Send a message via Yahoo to SOULBLAST Send a message via Skype™ to SOULBLAST
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
A fost anuntat FIFA Manager 14 - Legacy Edition.

http://www.fm.de/home/news/newsartik...am-24-oktober/

Dupa cum puteti observa din pozele atasate acelui articol, nu e nimic schimbat, iar jocul nu va primi niciun update. O situatie inedita, avand in vedere ca fiecare joc din aceasta serie, incepand cu Fussball Manager 2002 a fost updatat constant.
Asta chiar ca-i bataie de joc! 200 de lei pentru ce, pentru ACELASI lucru cu fifa manager 13?! Adica, jeez. Asta e fifam 13 toata ziua. Nici meniurile nu le-au schimbat =)) Ce au facut, doar au pus un nou telefon in loc de acel SONY si atat. Am inteles ca deja a aparut. Mai astept se pare vreo 2-3 saptamani pana apar smecherii care sa ma lase si pe mine sa-l iau .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
- Welcome to the "League of Football"

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
- "True performance is shown when there are low expectations."
SOULBLAST is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2013, 12:07 PM   #44
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by SOULBLAST View Post
Asta chiar ca-i bataie de joc! 200 de lei pentru ce, pentru ACELASI lucru cu fifa manager 13?! Adica, jeez. Asta e fifam 13 toata ziua. Nici meniurile nu le-au schimbat =)) Ce au facut, doar au pus un nou telefon in loc de acel SONY si atat. Am inteles ca deja a aparut. Mai astept se pare vreo 2-3 saptamani pana apar smecherii care sa ma lase si pe mine sa-l iau .
Da, din pacate si eu am fost uimit de nesimtirea pretului pentru un update efectiv al bazei de date...il gasesti in magazine (Altex, MEdiagalaxy etc) la 190 RON, la eMAG cu vreo 210 RON, iar pe Origin e 50 Euro...penibil..sincer as fi donat o suma de bani unor site-uri "third party" gen managerfifa.com sau fm-corner sa actualizeze baza de date..macar baietii aia merita :P
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2013, 06:42 PM   #45
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Subscriu total la parerea de mai sus! FIFAM 14 chiar nu se merita cumparat decat daca n-ai ce face cu banii si vrei sa-ti completezi colectia de FIFAM. Sa lansezi un simplu update (pentru ca in realitate doar asta e) la pret de joc nou este dovada clara ca BF/EA ne ia de prosti! Eu unul o sa astept FIFAM 15 si sper ca ceva se va schimba legat de aceasta serie de jocuri.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013, 03:51 PM   #46
Mutu
Member
 
Join Date: Oct 2004
Mutu is on a distinguished road
Default

Ce prostie am auzit ca pe Xbox One o sa fie mult mai marfa au ajuns iar ca acum cativa ani sa le faca separat ,pacat !
__________________
Forza REal MAdrid !
Mutu is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2013, 04:46 PM   #47
Razvee
Member
 
Razvee's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucharest
Razvee is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Mutu View Post
Ce prostie am auzit ca pe Xbox One o sa fie mult mai marfa au ajuns iar ca acum cativa ani sa le faca separat ,pacat !
Cred ca tu vorbesti de FIFA14, nu de FIFA MANAGER 14 Si da, versiunile de FIFA14 pt PS4 si XB1 vor fi Next-Gen. PRobabil FIFA15 va avea aceleasi versiuni (PC, PS4 si XB1)
Razvee is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2013, 05:14 PM   #48
pestescu4
Member
 
Join Date: Oct 2012
pestescu4 is on a distinguished road
Default

de ce nu creati o sectiune pentr fifam 14 ca a aparut ?...
__________________
Returneaza aici :> :

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
pestescu4 is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2013, 08:14 PM   #49
LulaLula
Member
 
Join Date: Nov 2008
LulaLula is on a distinguished road
Default

https://www.gamekeysnow.com/ fifa manager 2014 la 26 de euro, eu l-am luat si merge, macar ma joc un an
LulaLula is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2013, 06:41 PM   #50
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by pestescu4 View Post
de ce nu creati o sectiune pentr fifam 14 ca a aparut ?...
Am vorbit cu mns si inca astept si eu crearea acelei sectiuni!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:01 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL