INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 19-02-2007, 09:12 PM   #11
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Fabulatii, articole aparute ca sa se vanda reviste, declaratii date pentru rating and shit! Mai bine jucati barbut decat sa credeti in ceva cu capete verzi si cu lasere tot verzi cum era prin filme sau desene animate!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2007, 10:06 PM   #12
Saint
Finding Neverland
 
Saint's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Braşov
Saint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant future
Default

Auzi kellerman, poate chiar tu ai fi un extraterestru ! Daca tot zici ca nu exista, sunt sigur ca vrei sa ne induci in eroare
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Saint is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2007, 10:09 PM   #13
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

Daca cumva exista Unviersul asa de mare exista "extraterestri", nimeni nu stie cum arata dar 100% exista forme de viata si pe alte planete DACA universul este asa de mare cum se crede. Dar pana acum, si probabil ca si in viitor ei nu au comunicat cu noi. Tot ce se intampla aici pe pamant , toate formele de viata mai ciudate sunt create tot de noi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2007, 10:53 PM   #14
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Extratereştrii trebuie să existe. Universul cred că e foarte mare si nu se poate să nu mai existe un sistem in care să existe condiţii optime pentru ca o civilizaţie să se dezvolte.

Noi cred că nici nu putem să concepem cum ar putea sa arate o fiinţă extraterestră, nu avem de unde să ştim in ce fel de mediu se poate dezvolta si cum poate să evolueze.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 19-02-2007, 11:49 PM   #15
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Cu siguranta exista dar asta nu inseamna ca trebuie sa fie mai avansati decat noi sau ca trebuie sa se comporte asemanator unui humanoid. Am vazut pe Discovery un tip care afirma ca cea mai buna reprezentare a unui alien intr-o carte sau film a fost una a unui nor de plasma, deci o chestiune inteligenta.

Referitor la rapirile acelea..cum dracu ca numai prin America sunt marturii de genul asta..treaba e asemanatoare cu tunelul si luminitza din capat atunci cand esti in moarte clinica..subconstientul intervine pentru ca tu asta crezi ca se va intampla..probabil oamenii aceia cred atat de mult in chestiune si cumulat cu probleme mari de sanatate mintala sau boli de genul somnambulilor iese o poveste de rapire de toata frumusetzea.

Cercurile s-au devedit a fi facatura...filmuletzul de la Aria51 e cu dus si intors, filmarile video, poze, majoritatea trucate sau interpretate gresit..
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2007, 12:57 AM   #16
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Am văzut acum 2 săptămāni pe Discovery nişte filme despre OZN-uri şi extratereştrii. Una din explicaţiile cāt de cāt plauzibile pentru aceste apariţii şi lumini misterioase ar fi chiar armata.

Multe chesti se intamplă doar la americani. Tehnologia folosită de armată e cu mult inaintea tehnologiei "publice", ei testānd īntotdeauna noi avioane şi aparate.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2007, 07:29 AM   #17
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Extraterestrii...interesant subiect! Poate ca exista, poate ca nu... Totusi, avand in vedere, imensitatea Universului, este imposibil sa nu existe niste forme de viata, in afara noastra! Suntem mentinuti in nestiinta, fie pentru a fi protejati, fie pentru a nu avea acces la informatii "periculoase". Am vazut si eu filmuletul despre alien-ul din Aria 51, chiar am citit o carte despre acest subiect. Simple speculatii sau adevar?
"Adevarul este dincolo de noi!"
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2007, 12:57 PM   #18
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

E prea mare Universul ca să nu existe...

Şi eu cred că fazele astea cu răpirile sunt nişte tāmpenii, mai ales că am răbdare să mă uit şi la destul de rarele documentare de pe Discovery īn care se oferă şi explicaţii ştiinţifice la diverse lucruri.

Pe de altă parte, mi se par plauzibile unele interpretări conform cărora am fi fost vizitaţi īn antichitate. Piramidele din Egipt, Cambodgia etc., desenele de la Nazca, religii īntregi şi altele ar putea fi rezultate ale interacţiunilor cu fiinţe extraterestre.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2007, 03:53 PM   #19
KlaU
Member
 
KlaU's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
KlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud ofKlaU has much to be proud of
Default

Or fi extraterestri dar pana nu ii vad eu nu cred . Totusi , este posibil sa existe sau sa fi existat candva aceste fiinte de care oamenii se sperie fara sa fi vazut unul vreodata .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
KlaU is offline   Reply With Quote
Old 20-02-2007, 07:50 PM   #20
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Poate că există anumite forme de viaţă dar asta nu inseamnă că au tot 2 māini, 2 picoare etc.Ceva īn genul bacteriilor şi a parazitiilor, nicidecum a persoane care răpesc,atacă,distrug cum se sugerează la Hollywood.

Cum spunea şi Cătălin, sunt unele lucruri pe pămānt care nu ni le putem explica dar asta nu īnseamnă că au fost extratereştrii pe aici.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
baietei verzi, e.t., extraterestrii, gianni, mici ce lumineaza, ozn, piticuti fosforescenti, ufo, univers


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:38 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL