INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa

Reply
 
Thread Tools
Old 29-03-2005, 01:11 PM   #21
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally posted by habbib@Mar 29 2005, 12:08 PM
da, si noi aveam tot parerea asta..cand dormeau tot se auzeau zgomote si pasi..cand dormea edi pe canapea nu ne era frica, ca era el la "primire", da cand nu era edi,se tot auzeau zgomote,fosnete si cum nu aveam nici perdele iti dai seama ca se vedeau toate umbrele,parca erau strigoi..
la tine sub pat era gandacul ala urias sau sobolan ce era?

Quote:
Originally posted by habbib@Mar 29 2005, 12:17 PM
auzi mns, am cort,te tine un journey cu tzoaglele la padure si dupa aia o experienta tip blair witch??? buhuhuuuuuuuuuuu
normal ca ma tine, intrebarea e daca te tine pe tine...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 01:37 PM   #22
micutzu
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: iasi
micutzu is on a distinguished road
Default

Daca vreti o experienta Blair Witch ducetiva si stati o noapte in padurea baciu din cluj,ca e renumita pt chestii de astea paranormale.Si sa nu uitati sa luati o camera ca poate faceti Blair Witch Project 3
__________________
Whatever People Say I Am, That's What I'm Not
micutzu is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 01:42 PM   #23
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

4 ca 2 si 3 s-au facut deja :P sau cel putin asa stiam, ca s-a facut si 3
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 01:53 PM   #24
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

era gandac si m-am speriat rau de tot..

de ce sa nu ma tina,numa sa se incalzeasca bine de tot,il luam si pe malacu de "budyguard" ..sa tina de 6 noaptea sa se ascunda prin tufe si sa imortalizeze inamicu invizibil..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 03:28 PM   #25
stefan
Guest
 
Default

asta nu e cu fantome, da e paranormal: este un loc in Iasi, Bucium se cheama, e ceva gen Dealu feleacului, si daca opresti masina in panta si o scoti din viteza, in loc sa o ia la vale, incepe sa urce la deal, si cum ajunge mai in spre varf, viteza creste, am experimentata asta cu taicamiu.
  Reply With Quote
Old 29-03-2005, 05:18 PM   #26
micutzu
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: iasi
micutzu is on a distinguished road
Default

Cand mi-a murit bunicu ( Dumnezeu sa-l ierte! ) acum multi ani am avut parte de o intamplare mai ciudata.
Fiind singur acasa prin clasa a 4-a n-aveam ce face si am vazut ca candela era stinsa,de obicei mama o aprindea.Nu stiu ce mi-a venit si am aprins eu candela nici nu au trecut 5 min ca am primit un telefon ce ma anunta ca bunicu murise.Ciudat!!
Tot acum cativa ani a murit un unchi de-a lu tata care tinea foarte mult la mine si sora'mea,dar noi 2 n-am mers la inmormantare nu mai stiu de ce.Imi aduc aminte ca a 2-a zi dimineata sora'mea speriata mi-a spus ca l-a vazut pe unchi cum statea in fata patului uitandu-se la ea dar nu mai stia daca a visat sau nu...A zis si cu ce era imbracat ce culoare avea costumul ce cravata si mama ne-a spus ca exact asa era imbracat la inmormantare.
__________________
Whatever People Say I Am, That's What I'm Not
micutzu is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 05:25 PM   #27
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

am auzit si eu intamplari din astea cu rude ale mortilor..mai demult unei cunostinte i-a murit tatal si a spus ca unul din copii l-a vazut de 3 ori si dupa aia nu a mai aparut..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 10:56 PM   #28
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally posted by habbib@Mar 29 2005, 07:00 AM
mie uneori cand vad ceva sau fac ceva am asa un sentiment straniu de deja-vu,ca am mai facut sau vazut exact acelasi lucru in ipostaze identice,foarte ciudat sentimentul..
Hehe, d-astea am si eu, intr-adevar foarte ciudat... In rest, nimic paranormal, iar daca e ceva ciudat, nu dau importanta (sau in orice caz nu ma sperii), pentru ca stiu ca absolut orice are o explicatie stiintifica...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 11:46 PM   #29
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

esti sigur ca absolut orice are o explicatie stiintifica? asta-i ceea ce EI vor ca tu sa crezi
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2005, 11:59 PM   #30
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Fazele astea cu explicatii stiintifice nu imi prea plac, par prea plictisitoare si par sa inlantuie mintea sau imaginatia omului interzicandu-i sa se candeasca la ce este dupa moarte. Murise bunica unei matusi si normal a fost la inmormantare. A mai stat in casa celei decedade 1 zi dupa ce o inmormantase-ra si cica noaptea auzea in casa zgomote venind din camera batranei, se auzeau pasi si un baston si batrana avea un baston..plus ca o visa-se seara. Din pacate eu nu prea am trecut prin asemenea intamplari, chiar ma bate gandul sa petrec o noapte intr-o casa sau han bantuit sunt o gramda pe aici cica , si e unul destul de aproape de mine
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:38 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL