INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 24-12-2004, 09:45 PM   #11
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

lol, pai tu zici de astia ca sunt bogatani, da' Nastase, ca e probabil cel mai bogat om din Romania, averea lui reala (undeva pe la 1 miliard de $) depasind-o cu mult pe cea "oficiala"...
Iar guvernul lui Constantinescu nu a fost neaparat cel mai prost... cel putin nu s-a furat atat de mult si au fost platite datoriile in care era ingropata tara noastra...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2004, 10:51 PM   #12
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Guvernul Ciorbea & Radu Vasile a fost cel mai prost lucru care i se putea intampla Romaniei...
Lui Nastase nu i se iau in considerare tablourile celebre pe care le tine prin bucatarie sau colectia de hart ivechi de prin 1600...pai de unde are ala atatea harti incat sa faca un museu cu ele...daca nu din patrimoniul national...si le-a insusit si acum ia bani din exploatarea lor..
Tuby is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2004, 07:41 AM   #13
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Inainte oricine ar fii iesit presedinte , s-ar fii rezumat la aceasi zicala, pleaca ai nostri , vin ai nostri. Sper ca L Presidente Basescu sa schimbe acest lucru. Singura urarae pe care io pot face Romaniei este la cat mai putina coruptie, sa fim drepti si se poate face orice, doar Romania e tara in care se poate intampla orice .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2004, 09:19 AM   #14
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Ratonu nu am zis ca cei din guvernul PSD nu sunt milionari in $ dar Basescu a promis un guvern curat ( adika care nu e corupt) pai mie astia nu prea imi dau impresia ca sunt curati cum afirma el
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2004, 02:22 PM   #15
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Pai daca un om e bogat nu inseamna neaparat ca e si corupt...
Si, apropo, oameni buni, NU MAI CITITI LIBERTATEA!!! E cel mai de kkt mare ziar de la noi!
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2004, 06:02 PM   #16
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

acum ai ajuns la concluzia asta ??? stiam de demult !!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2004, 06:20 PM   #17
yahoo
김정일
 
yahoo's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: North Korea
yahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to beholdyahoo is a splendid one to behold
Send a message via MSN to yahoo Send a message via Yahoo to yahoo
Default

Cu Basescu nu mai am ceva. Insa am ceva cu guvernul d.a. care are nishte oameni necunoscutzi si fara experienta guvernamentala.
yahoo is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2004, 06:21 PM   #18
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Pai si eu stiam demult, dar de-abea acum m-am gandit sa va atrag si voua atentia... :P
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2004, 09:08 AM   #19
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Mda, ultimele tampenii aparute in presa: criticile la adresa lipsei de experienta a noului guvern... Pai cum pola mea vrem noi schimbare daca nu suntem dispusi sa acceptam un astfel de guvern? Zicem ca trebuie sa intinerim viata politica romaneasca si acum le reprosam baietilor noi din guvern ca n-au experienta? Nu stiu, mie mi se pare aiurea... Pai daca voiam guvern cu experienta, votam dreq tot pe comunistii si nenorocitii care ne-au furat in ultimii ani! <_< Sunt, insa, si critici care vin pe buna dreptate si acestea se refera la faptul ca guvernul este alcatuit din 4 partide care, in mod normal, nu prea ar avea legatura unul cu celalalt.
Oricum, sunt probleme care, cu bunavointa noastra si a lor, se vor rezolva in timp .
P.S. Nu stiu de ce Basescu nu a cerut alegeri anticipate de sambata trecuta, cand a fost toata povestea aia cu Miron Cozma si ceilalti 42 de criminali... i-ar fi iesit bine.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2005, 01:19 PM   #20
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

@Yahoo, de parca guvernul PSD avea expreienta cand a fost bagat la putere in 2000? si daca avea erau tot fostii comunisti a lu nea nicu, ce sa mai zic de Miron Mitrea, despre care probabil nu stiti da el e sofer de camion :P asa ca lasati-o mai moale cu experienta, pot sa faca treaba buna pentru ca sunt si tineri si oameni mult mai buni decat in psd :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:34 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL