INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 30-07-2011, 01:04 AM   #21
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Sincer să-ţi zic nu-mi plac deloc overall-urile pentru că nu sunt reale , exmplu : Alibec de 80 şi aşa mai departe , păi Mutu avea 83 iar Alibec n-a fost nici măcar convocat la Romānia Under-21 şi are 80 .
Şi am o nelămurire.. Am văzut că unele echipe au logouri HD iar alte echipe au logourile originale , cum stă treaba ? :>
Sper că nu te deranjează părerile mele , nu le-am zis din răutate ia-le ca pe nişte sugestii , ştiu cātă muncă este şi de aia am zis să "te ajut" cu aceste păreri .
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2011, 01:09 AM   #22
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally Posted by sarsaila_fifa View Post
Sincer să-ţi zic nu-mi plac deloc overall-urile pentru că nu sunt reale , exmplu : Alibec de 80 şi aşa mai departe , păi Mutu avea 83 iar Alibec n-a fost nici măcar convocat la Romānia Under-21 şi are 80 .
Cam asa ceva vroiam sa zic si eu !!
Alibec 80 si Vanger Love 73 ?
Pato 81 ?
Schoules si Van der Sar s-au retras
Pe cei de la Lazio i-ai umflat cu pompa
Coutinho e inca tanar 86 e prea mult
Giggs ar merge 83

parerea mea...
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2011, 07:00 AM   #23
ZuBby
Member
 
ZuBby's Avatar
 
Join Date: May 2011
Location: Comarnic
ZuBby is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ZuBby
Default

au dreptate cei de mai sus..alibec mai mult de 60 nu are,iar cei de la lazio fai pe toti in jur de 78-82..cam asa
ZuBby is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2011, 10:34 AM   #24
Ady10
Member
 
Ady10's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Ady10 is on a distinguished road
Default

Intr-adevar am cam exagerat cu ovr-rurile
Am refacut totul nu mai sunt toti genii ale fotbalului), voi pune cateva screenuri putin mai tarziu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Ady10 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-2011, 01:06 PM   #25
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

ok asteptam sa vedem ce ai mai modificat
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline   Reply With Quote
Old 31-07-2011, 05:30 PM   #26
ionutz2009
Member
 
ionutz2009's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Bucharest
ionutz2009 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to ionutz2009
Default

aveam eu toate ligile importante updatate dar mi-am reinstalat fifa te ajut cu mare placere add ionut_batista2000 ok bft
am o gramada de kituri noi 11-12 si mini la fel fete o gramada mai creez si eu asa din cand in cand
ionutz2009 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2011, 12:43 PM   #27
invincible
Member
 
invincible's Avatar
 
Join Date: May 2010
invincible is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to invincible
Default

Bafta sa speram ca o sa iasa ceva frumos .
invincible is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2011, 01:06 PM   #28
petru_golanschi
Member
 
petru_golanschi's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Location: Romania
petru_golanschi is on a distinguished road
Default

S-a mai lucrat ceva la acest update,sau...? asteptam ceva noutati
__________________
Cariera mea
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
va astept sa va dati cu parerea.
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cine imi va lasa comentariu va primi la randul lui comentariu,asa ca daca vreti comentarii treceti si pe la mine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
petru_golanschi is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2011, 07:02 PM   #29
Ady10
Member
 
Ady10's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Ady10 is on a distinguished road
Default

Da s-a lucrat, am terminat si bayern si juve, imediat postez si ceva screen-uri!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Ady10 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:24 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL