INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-2010, 11:55 AM   #31
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Cand joci in modul "career", nu-ti alegi tu clubul, ci primesti 3 oferte aleatorii. Adica nu-ti alegi Steaua direct. De regula acele oferte nu vin de la cele mai importante cluburi. Desiguri sunt si exceptii, dar de aia sunt exceptii, pentru ca se intampla rareori acest lucru!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2010, 12:13 PM   #32
djryta
Member
 
Join Date: Nov 2010
djryta is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Cand joci in modul "career", nu-ti alegi tu clubul, ci primesti 3 oferte aleatorii. Adica nu-ti alegi Steaua direct. De regula acele oferte nu vin de la cele mai importante cluburi. Desiguri sunt si exceptii, dar de aia sunt exceptii, pentru ca se intampla rareori acest lucru!
stiu ce zici,dar ei discutau despre transferuri si eu am spus ca ce legatura dak joaca cu steaua in cariera sau nu,cu transferurile ...
djryta is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2010, 05:06 PM   #33
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Club mare > posibilitati mai mari
Club mic > posibilitati mai mici
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2010, 02:37 PM   #34
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

Daca vreti sa jucati un manager de fotbal adevarat va recomad tuturor FM 11 si nu mai aveti de ce sa va plangeti!
Scuze pt offtopic!
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2010, 03:13 PM   #35
mircflo
Member
 
mircflo's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: Baia Mare
mircflo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by dolcenike View Post
Daca vreti sa jucati un manager de fotbal adevarat va recomad tuturor FM 11 si nu mai aveti de ce sa va plangeti!
Scuze pt offtopic!
auzi nike, ia intra de curiozitate pe site-ul celor cu FM si vezi cate anomalii are jocul ala. Fara suparare da nici macar vechi utilizatori sau jucatori de FM nu stiu cate pach-uri mai tre sa faca la jocul ala ca sa fie cat de cat ok. asa ca Joc adevarat de manager = FIFA MANAGER.
hai te-am salutat
mircflo is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2010, 03:20 PM   #36
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by dolcenike View Post
Daca vreti sa jucati un manager de fotbal adevarat va recomad tuturor FM 11 si nu mai aveti de ce sa va plangeti!
Scuze pt offtopic!
Cea mai buna gluma pe ziua de azi!
Esti scuzat pentru off-topic!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2010, 02:42 PM   #37
yoyio2009
Member
 
yoyio2009's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: Bacau (Moldova)
yoyio2009 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Cea mai buna gluma pe ziua de azi!
Esti scuzat pentru off-topic!
Se referea la Football Manager cred
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Steaua 2D face pack:
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
yoyio2009 is offline   Reply With Quote
Old 29-12-2010, 09:51 AM   #38
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Pai de asta si ziceam!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2010, 01:34 AM   #39
metovip
Member
 
Join Date: Dec 2010
metovip is on a distinguished road
Default

fratilor mi s-a intamplat la jocul fifiam11 ca dinamo sa bata pe atletico madrid cu 6-0 in europa , este imposibil asa ceva (eu jucam cu steaua)... nush ce sa zic de jocul asta dar eu in modul 3d nu castig asa de usor cum ziceti voi ,precizez ca joc la very hard...
metovip is offline   Reply With Quote
Old 31-12-2010, 09:31 AM   #40
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by metovip View Post
fratilor mi s-a intamplat la jocul fifiam11 ca dinamo sa bata pe atletico madrid cu 6-0 in europa , este imposibil asa ceva (eu jucam cu steaua)... nush ce sa zic de jocul asta dar eu in modul 3d nu castig asa de usor cum ziceti voi ,precizez ca joc la very hard...
Nu conteaza la ce nivel joci. Totul e cum iti faci tactica de joc.Mi-am inceput o cariera in Spania cu CA Osasuna si am batut pe Real. Barcelona , Atletico Madrid, am facut egal cu Vilareal, dar m-am chinuit rau in celelalte meciuri ca nu prea am mai castigat.Totul tine de cum faci tactica pentru fiecare meci.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 11

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:18 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL