INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Zona libera

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-2010, 10:02 PM   #11
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

La chestia cu pomana era Piturca. Multi jucatori care dau cu sutul puternic (fara referire cristi) dar nu au cap. Degeaba alergi sau dai sut puternic daca nu gandesti.Eu de aceea am pus 45 . Eu la fotbal joc mai mult mijlocas ofensiv. Imi place mai mult sa dau pase de gol.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 12:14 AM   #12
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by roby_dinamo39 View Post
La chestia cu pomana era Piturca. Multi jucatori care dau cu sutul puternic (fara referire cristi) dar nu au cap. Degeaba alergi sau dai sut puternic daca nu gandesti.Eu de aceea am pus 45 . Eu la fotbal joc mai mult mijlocas ofensiv. Imi place mai mult sa dau pase de gol.
Cand m-am referit la pomana, imi amintesc de un interviu al lui Balint, de acum 2-3 ani. Intreba moderatorul:
M-Cand erai mic unde iti placea sa stai?
B-De obicei atacant. Imi placea mult sa stau la pomana

Cat despre sut puternic, fara cap, asa era Piti, dadea el numai in tabela, dupa avioane Totusi, el nici sut puternic n-avea
Despre alergat mult, Banel iti alearga pentru toata echipa, dar daca nici o preluare nu poti, nici o centrare, pai da da-o in rahat, mai bine alergi gainile.
Cand eram mai mic, si mie imi placea sa stau intre mijloc si atac. Majoritatea mingiilor veneau spre tine, ai unde sa dai pasa(spate, laterale, fata) si mai si prindeai un sut. Nu-mi placea sa stau atacant fiindca ajungea mingea la mine, iar eu nu mai aveam optiuni, nu tu pasa, nu tu stop si asa ca rupeai de unde iti venea. Mai conta unde se duce? Totusi, intre timp a crescut burta(se-ntelege) si am si invatat sa stau mai bine la pomana
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 06:45 AM   #13
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Deci ca sa inteleaga toata lumea . Decat sa ai la o atributie 80-90 si la celelalte 20-30 mai bine ai la fiecare cate 50 ca sa fii bun la toate !
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 11:23 AM   #14
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Timisica se pare ca avem multe in comun ) Cred ca vreo 35-40
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 11:38 AM   #15
sarsaila_fifa
Member
 
sarsaila_fifa's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Rovinari
sarsaila_fifa will become famous soon enoughsarsaila_fifa will become famous soon enough
Default

Merge un 43-53 , pe toane ) , ca asa fac si-n realitate :| .
sarsaila_fifa is offline   Reply With Quote
Old 23-06-2010, 12:07 PM   #16
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

eu sa fiu sincer mai mult de 30 n'am
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2010, 11:01 PM   #17
the godfather
Member
 
the godfather's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Galati
the godfather is on a distinguished road
Default

pe postul de fundas central cred ca sunt mult mai bun decat multi din liga 1 insa sa fiu modest cred ca as merita ovr macar 60
the godfather is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2010, 12:21 AM   #18
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by EmoHuhn View Post
Deci ca sa inteleaga toata lumea . Decat sa ai la o atributie 80-90 si la celelalte 20-30 mai bine ai la fiecare cate 50 ca sa fii bun la toate !
eu as vrea sa te contrazic , mai bine ai la doua 90 de cat la toate 50 , 50 nu e un ovr mare, daca ai avea la 2 atribute 90 ai sti sa expluatezi la maxim acele puncte forte sa le te folosesti in special de ele.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2010, 12:23 AM   #19
Slowly
Nick vechi: Fifa Rulzz
 
Slowly's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Arad
Slowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to behold
Default

Interesanta chestie.
Pai imi dau un ovr de 60.Pentru inceput.
Sunt bun fundas dreapta , deci ar venii 58 ovr.
Si mijlocas dreapta , ar venii 60-61.
Sprint 66, cam asa, am cam slabit la fuga
Slowly is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2010, 12:38 AM   #20
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

46 fundas central , un 52 atacant da nu prea le am cu sprintu
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:02 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL