INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 29-08-2009, 07:36 PM   #11
kozmyn
Member
 
kozmyn's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
kozmyn is on a distinguished road
Default

am si eu o problema . abia am inceput cariera si la al doilea meci din sezon au disparut jucatorii adica nu vedeam nici un jucator numa o sageata care indica jucatorul meu .
kozmyn is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2009, 08:52 PM   #12
andreib2000
Member
 
Join Date: Jan 2009
andreib2000 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by kozmyn View Post
am si eu o problema . abia am inceput cariera si la al doilea meci din sezon au disparut jucatorii adica nu vedeam nici un jucator numa o sageata care indica jucatorul meu .
Citeste si tu ce scrie mai sus "In cazul in care aveti probleme cu disparitia jucatorilor in RLSP 2009, va recomandam sa instalati patch-ul celor de la FifaMania.it: Cinematics Patch 09."
andreib2000 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2009, 06:02 PM   #13
cip_pimp
Member
 
Join Date: Oct 2009
cip_pimp is on a distinguished road
Default

poate sa imi zica si mine cineva de ce nu pot sa continu in cariera sezonul urmator ????? imi trimite un mesaj cum ca jocul ca atare nu este original cine stie ceva astept raspuns
cip_pimp is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2009, 06:06 PM   #14
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default

trebuie sa iti downloadezi un crack fix,care iti da posibilitatea sa joci 15 sezoane!
Mimo is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2009, 06:08 PM   #15
cip_pimp
Member
 
Join Date: Oct 2009
cip_pimp is on a distinguished road
Default

ok ms am sa incerc sa vad ce iese
cip_pimp is offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 11:56 PM   #16
Rev The0ry
Member
 
Join Date: Nov 2009
Rev The0ry is on a distinguished road
Angry Daa

de ce nu da echipamentul de joc la echiipele din liga 1,2 si a 3-a ii imbraca pe toti in verde si scrie nu stiu ce cu rosu .............. la fel si la fifa 2008 am bagat patch-u fifa 2008 si la fel ....... am mai avut inca un patch pentru 2008 si sigura problema era k dispareau juccatori da am rezolvat problema de ce da echipamentul jucatorilor astfel :|
Rev The0ry is offline   Reply With Quote
Old 08-11-2009, 07:42 AM   #17
Marinica
Member
 
Join Date: Feb 2005
Marinica is on a distinguished road
Default probleme calendar retur

Am observat din primul sezon la manager mode, returul de campionat(liga romaneasca) se joaca dupa modelul ligii campionilor, invers decat normal. Ultima echipa din tur va fi prima din retur, penultima din tur va fi a doua in retur? Se poate face ceva?
Marinica is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 09:36 AM   #18
Marinica
Member
 
Join Date: Feb 2005
Marinica is on a distinguished road
Default

Chiar n-a patit nimeni asa ceva, nu? Se poate rezolva cu CM 09 sau umbland la setarile "calendar fixtures" cumva?
Marinica is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009, 09:46 AM   #19
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by Rev The0ry View Post
de ce nu da echipamentul de joc la echiipele din liga 1,2 si a 3-a ii imbraca pe toti in verde si scrie nu stiu ce cu rosu .............. la fel si la fifa 2008 am bagat patch-u fifa 2008 si la fel ....... am mai avut inca un patch pentru 2008 si sigura problema era k dispareau juccatori da am rezolvat problema de ce da echipamentul jucatorilor astfel :|
Pentru ca nu ai instalat corect patch-ul. Asteapta pana la finala, nu da exist sau next la instalare pana ce fereastra de comanda neagra nu termina de lucrat.

Quote:
Originally Posted by Marinica View Post
Am observat din primul sezon la manager mode, returul de campionat(liga romaneasca) se joaca dupa modelul ligii campionilor, invers decat normal. Ultima echipa din tur va fi prima din retur, penultima din tur va fi a doua in retur? Se poate face ceva?
Asa e jocul.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2009, 05:31 PM   #20
sysubuzau
Member
 
Join Date: Dec 2009
Location: BuZaU
sysubuzau is on a distinguished road
Default

sal sunt ionut .pls add : ionut_nicolae91.............sa vb....am o problema cu rlsp 09 v2......il instalez.dar n use intampla nik nu imi apara nik.ma poate ajuta cine va ???

---------- Post added at 06:31 PM ---------- Previous post was at 06:30 PM ----------

am incercat si rlsp 09 v1 ......dar mia facut echipamentul tuturor.jucatorilor i nverde si stadioanele nu aveau tribuna..era ca o placa verde cu jucatori verzi??????
sysubuzau is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:22 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL