INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Uefa Champions League

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-04-2007, 07:34 PM   #651
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

Dinamo si Rapid inlocuiesc echipele Paok, Sparta Praga. Sper sa nu imi sariti in cap ca am inlocuit in loc sa adaug dar nu prea ne-am priceput adica eu si ionut cel intelept a facut ce a zis mario5x5 char dak se pricepea.
Ori cum asa a fost cel mai usor de facut din pct meu de vedere. Asa stiam si eu sa inlocuiesc dar am avut alta treaba si plus de-asta era si de adaugat jucatori si e o chestie care nu o stiam. Pt toate felicitarile despre baza de date astept posturi catre Ionut_cel_intelept.



LATER EDIT : DarkComy

Te-am lasat sa faci reclama la patchul cu FIFA Manager ca o compensatie pentru userii forumului pe care i-am dezamagit cand nu am mai scos patchul nostru si am zis sa aiba ce sa joace dar nu accept sa faci reclama la patchul cu UCL mai ales cand e facut de FIFA Flame asa ca voi cenzura linkurile catre patchul respectiv!
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by DarkComy; 02-04-2007 at 07:51 PM.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2007, 08:49 PM   #652
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Pe langa ce a zis DarkComy, installul este identic cu cel de la patchul nostru.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2007, 08:57 PM   #653
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Pe langa ce a zis DarkComy, installul este identic cu cel de la patchul nostru.
nu inteleg ce e in comun cu instalul vostru. cat despre patch nu trebe sa o luati ca o concurenta. eu nu am facut mare lucru la patchul asta si deci nu cred ca e ceva de la voi. Dar in fine. Eu nu voi mai face reclama sau patchuri pt Fifa sau UEFA CL cat timp voi va ocupati de asta. Asa ca va rog sa ma lasati sa fac reclama la patchul asta si promit ca nu voi mai face nik pt Fifa sau ce patchuri veti face voi decat pt Fifa Manager.
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2007, 09:00 PM   #654
Diabolyk
Nick vechi: cristi_stelistu01
 
Diabolyk's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Diabolyk can only hope to improve
Send a message via Yahoo to Diabolyk
Default

Quote:
Originally Posted by iarca_romica View Post
Fratilor dupa cum va promiteam, am facut si eu patchul ala la UEFA CL care are si dinamo si rapid in el. Ideea cu Dinamo si rapid a fost a lui mario5x5 si eu am fost de acord chiar daca unii ai zis ca Dinamo si Rapid nu ai ce cauta in UEFA CL.

Iata linkul cu patchul meu facut cu FlameFifa si alti oameni binevoitori dupa forumul Fifa romania cum ar fi Ionut_cel_intelept, CHaNc3, Rdaniel, Bog29 si dak am uitat pe cineva sa intre pe forum si sa ma traga de urechi.


LATER EDIT : DarkComy

Te-am lasat sa faci reclama la patchul cu FIFA Manager ca o compensatie pentru userii forumului pe care i-am dezamagit cand nu am mai scos patchul nostru si am zis sa aiba ce sa joace dar nu accept sa faci reclama la patchul cu UCL mai ales cand e facut de FIFA Flame asa ca voi cenzura linkurile catre patchul respectiv!
L-ai uitat pe Cristi88:P si in special pe mario5x5

Last edited by Diabolyk; 02-04-2007 at 09:03 PM.
Diabolyk is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2007, 09:34 PM   #655
Urmelinho
Nick vechi: iarca_romica
 
Urmelinho's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Iași
Urmelinho will become famous soon enough
Default

nu am uitat. voi faceti parte din flame fifa
__________________
Daca îți cumperi ceva pe siteul
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foloseste voucherul UUK7W3RR si vei avea 1% reducere.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Urmelinho is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2007, 11:05 PM   #656
Diabolyk
Nick vechi: cristi_stelistu01
 
Diabolyk's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Diabolyk can only hope to improve
Send a message via Yahoo to Diabolyk
Default

Stie cineva cum se importa in Fifa , minifete ptr manageri ...?
Diabolyk is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2007, 11:11 PM   #657
Diabolyk
Nick vechi: cristi_stelistu01
 
Diabolyk's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Diabolyk can only hope to improve
Send a message via Yahoo to Diabolyk
Default

LATER EDIT : DarkComy

Nu accept sa faci reclama la patchul cu UCL mai ales cand e facut de altcineva!

Last edited by DarkComy; 02-04-2007 at 11:41 PM.
Diabolyk is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2007, 11:14 PM   #658
dragos_015
Member
 
dragos_015's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Fagaras
dragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to dragos_015
Default

Nu e patchul lui iarca_romica???
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Gone...


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragos_015 is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2007, 11:19 PM   #659
Taquito
Member
 
Taquito's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Taquito is on a distinguished road
Talking

Da, acela e. Vedeti ca o sa ia Dark_Comy foc.
Taquito is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2007, 11:20 PM   #660
Diabolyk
Nick vechi: cristi_stelistu01
 
Diabolyk's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Diabolyk can only hope to improve
Send a message via Yahoo to Diabolyk
Default

Quote:
Originally Posted by dragos_015 View Post
Nu e patchul lui iarca_romica???
El doar ne-a ajutat si ii multumim ptr acest lucru.
Diabolyk is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:56 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL