INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

View Poll Results: Cine va face cea mai buna treaba in Europa sezonul 12-13?
CFR Cluj 6 23.08%
Steaua 12 46.15%
Dinamo 5 19.23%
FC Vaslui 4 15.38%
Multiple Choice Poll. Voters: 26. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-2012, 05:39 PM   #1
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default Romania in Europa-Off Topic

Stiu ca nu prea are legatura cu MM dar iarasi nu pot suporta ca nu pot discuta cu nimeni de pe forum despre fotbal calumea,deoarece nu este deloc activitate pe alta sectiune.

Deci ce vor face CFR in UCL,Vaslui Dinamo Steaua in EL?Rapid nu se pune
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 05:41 PM   #2
Mr.Bin
Member
 
Join Date: Apr 2012
Mr.Bin is on a distinguished road
Default

Deci stai sa stabilim cand vorbim de Dinamo nu am chef sa raspunda stelisti si acelasi lucru la stelisti sa nu raspunda dinamovisti.

---------- Post added at 05:41 PM ---------- Previous post was at 05:40 PM ----------

Dinamo pot paria si o so si fac ca merge in grupe cu orcine ar pica
Vaslui se califica in grupe
CFR se califica in grupe
Mr.Bin is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 05:45 PM   #3
AdryanSteaua
Banned
 
AdryanSteaua's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
AdryanSteaua will become famous soon enough
Default

eu zic ca cfr va merge in grupe,poate chiar in optimi UCL,vasluiul va ajunge la fel in optimi UEL,Steaua va ajunge in grupe UEL ,iar dinamo din pacate va da peste un adversar puternic dar va trece de el,iar rapid va face 5-1 cu hereenven,si tot va ajunge in grupe
AdryanSteaua is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 05:45 PM   #4
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Cu cine votati la poll?Eu sincer am zis Vaslui si Steaua.Steaua ca de obicei in EL(da se va califica) va lua una din primele 3 locuri si va fi eliminata in 16imi.Nu ma astept la mare branza de la Dinamo totusi,suntem eliminati sigur de o echipa gen Levski Sofia sau Sheeiff Tiraspol
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 05:47 PM   #5
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Quote:
Originally Posted by AdryanSteaua View Post
eu zic ca cfr va merge in grupe,poate chiar in optimi UCL,vasluiul va ajunge la fel in optimi UEL,Steaua va ajunge in grupe UEL ,iar dinamo din pacate va da peste un adversar puternic dar va trece de el,iar rapid va face 5-1 cu hereenven,si tot va ajunge in grupe
Macar de ar da Rapid 5 goluri lu Herenveen.Si chiar daca ar da 5 goluri ar primi 6
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 05:49 PM   #6
Mr.Bin
Member
 
Join Date: Apr 2012
Mr.Bin is on a distinguished road
Default

Nu prea suport sa vorbesc de stelisti pentru ca duba se face o certa dar va zic doar ca sa stiti ca nu va trece asta seara de Trnava ,daca va trece ma uit si dau + reputatie la toti cei care au zis ca Steaua trece mai departe.
Mr.Bin is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 05:56 PM   #7
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Rapidul sa faca cruce daca nu ia bataie la mai mult de 3 goluri. Am auzit ca au vreo 6 jucatori indisponibili deci e clara treaba. Nici sa-si dea vreo 3 autogoluri cei de la Heerenven,nu vor fi eliminati de Rapid.
Cat despre Steaua,imi doresc sa se califice,dar sansele sunt extrem de reduse. Daca Chipciu si Latovlevici vor fi iar intr-o forma ''de invidiat'' ca in tur e clara treaba,adio Europa.
Legat de Dinamo,fara suparare pentru fanii lor,dar imi doresc sa fie eliminata la o mare diferenta de scor. De vazut acum cu cine va pica.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 06:00 PM   #8
Mr.Bin
Member
 
Join Date: Apr 2012
Mr.Bin is on a distinguished road
Default

Doamne terog acum duo pe Trnava in grupe ca merita si pe Steaua dui acasa ca neam saturat
Mr.Bin is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 06:07 PM   #9
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

Quote:
Originally Posted by Mr.Bin View Post
Nu prea suport sa vorbesc de stelisti pentru ca duba se face o certa dar va zic doar ca sa stiti ca nu va trece asta seara de Trnava ,daca va trece ma uit si dau + reputatie la toti cei care au zis ca Steaua trece mai departe.
Steaua trece mai departe

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

Quote:
Originally Posted by alyn_basshunter View Post
Rapidul sa faca cruce daca nu ia bataie la mai mult de 3 goluri. Am auzit ca au vreo 6 jucatori indisponibili deci e clara treaba. Nici sa-si dea vreo 3 autogoluri cei de la Heerenven,nu vor fi eliminati de Rapid.
Cat despre Steaua,imi doresc sa se califice,dar sansele sunt extrem de reduse. Daca Chipciu si Latovlevici vor fi iar intr-o forma ''de invidiat'' ca in tur e clara treaba,adio Europa.
Legat de Dinamo,fara suparare pentru fanii lor,dar imi doresc sa fie eliminata la o mare diferenta de scor. De vazut acum cu cine va pica.
Pai,am inteles ca Steaua-Dinamo e dusmania de moarte ,la fel ca:Liverpool-Everton City-United,Barca-Real,Barca-Espanyol,Real-AtlMadrid,Bayern-Dortmund,Inter-Milan,Roma-Lazio Lyon-Marseille Anderlecht-Liege,Lech Poznan-Legia Varsovia,Celtic-Rangers,Benfica-Sporting,CSKA-Dinamo Moscova,CSKA-Zenit,Rapid-Dinamo,Rapid-Steaua,CFR-U Fener-Besiktas Fener-Galatasary,Galatasaray-Besiktas SI ASA MAI DEPARTE dar totusi,daca esti roman elimina barierele derbiurilor si fii patriot

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

Quote:
Originally Posted by Mr.Bin View Post
Doamne terog acum duo pe Trnava in grupe ca merita si pe Steaua dui acasa ca neam saturat
Nici mie nu imi place Steaua,dar este jalnica Romania dupa intamplarea asta,nu doar Steaua.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012, 06:08 PM   #10
Mr.Bin
Member
 
Join Date: Apr 2012
Mr.Bin is on a distinguished road
Default

Matiluchi tie ti se pare ca marcat 5% din stelisti renunta la astea?
Mr.Bin is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:39 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL