INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-12-2007, 04:07 PM   #11
bke_serg
Member
 
bke_serg's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
bke_serg is on a distinguished road
Default

copilu' asta nu are unde sa faca posturi?a deschis 2 topicuri aproape identice
bke_serg is offline  
Old 10-12-2007, 04:17 PM   #12
Chelsea23
Member
 
Join Date: Dec 2005
Chelsea23 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by bke_serg View Post
copilu' asta nu are unde sa faca posturi?a deschis 2 topicuri aproape identice
Uitate tu mai bine ce am scris si ai sa vezi din ce cauza am deschis 2 topicuri si un sfat cand nu ai ce face iesi de pe messenger si citeste o carte
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Chelsea23 is offline  
Old 10-12-2007, 04:24 PM   #13
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Chelsea23 View Post
Fara suparare Stefane am jucat rlsp din 2002 si cu siguranta am sa pierd cateva zile si cu cel de anul acesta(sau viitor)dar faza cu jucatul in retea e chiar urat, dar totusi am deviat cam mult de la subiect eu vroiam doar un raspuns concret despre fata lui Mutu, ca la cate fete am vazut ca fac baietii.....
Atunci daca joci din 2002, probabil ca ti-am mai explicat de 1000 de ori de ce nu poti juca in retea cu cineva care nu are patchul si ca problema asta apare la orice patch, dar nu tu nu ai vrut sa intelegi.
 
Old 10-12-2007, 04:31 PM   #14
Chelsea23
Member
 
Join Date: Dec 2005
Chelsea23 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Atunci daca joci din 2002, probabil ca ti-am mai explicat de 1000 de ori de ce nu poti juca in retea cu cineva care nu are patchul si ca problema asta apare la orice patch, dar nu tu nu ai vrut sa intelegi.
Ma Stefane eu stiam cum sta treaba cu jucatul in retea, cum am zis si mai devreme deviem prea mult de la subiect vroiam doar o amarata de fata(no offended mutu) deoarece e urat pe spatele tricoului sa scrie mutu si la fata sa semene cu vasilica
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Chelsea23 is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:04 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL