INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 08-07-2011, 11:53 PM   #11
Szily92
Member
 
Szily92's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Szily92 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by ionutz2009 View Post
dar cum ai fauct echipele alea ca noua nu ne apar ca e db
Patch-ul asta e editat direct din joc, nu e facut cu CM 08, si nu are cum sa iti apra DB, si iti apar echipele in Rest of World dar citeste tot ce am scris in descriere.Sau la ce echipe te referi?
Szily92 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2011, 06:14 AM   #12
Simon SSS
Banned
 
Join Date: Jul 2010
Simon SSS has a spectacular aura aboutSimon SSS has a spectacular aura about
Default

nu e bun da crash....
Simon SSS is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2011, 11:46 AM   #13
xavi hernandez
Banned
 
Join Date: May 2011
Location: romania
xavi hernandez is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to xavi hernandez
Default

Quote:
Originally Posted by Simon SSS View Post
nu e bun da crash....
trebuie sa ai jocul curat instalat fara nici un patch....
xavi hernandez is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2011, 11:59 AM   #14
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Patchul e foarte bun..daca nu-l stiti voi folosi e partea a 2-1...acesta functioneaza pe jocul curat..curat=fara nici un patch. Instructiunile de instalare vi le-a aratat Szily92. daca le-ati urma ati vedea ca nu da nici un crash.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2011, 08:54 PM   #15
reMMMuseL
Member
 
reMMMuseL's Avatar
 
Join Date: May 2011
reMMMuseL is an unknown quantity at this point
Default

l-am luat!merge super
bravo
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Boboc
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reMMMuseL is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2011, 02:29 AM   #16
yonutz2391
Member
 
Join Date: May 2010
yonutz2391 is on a distinguished road
Default

E ok!
Dar nu ai putea sa il faci im format fifa.db,ar fi mai pentru ca poate fi jucat online
yonutz2391 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2011, 11:22 AM   #17
kevin10
Member
 
kevin10's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Piatra - Neamt
kevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to beholdkevin10 is a splendid one to behold
Default

E foarte bun numai ca ai cam umflat OVR-urile. Cel putin la Zenit . B.Alves are 87 iar Pique are doar 84. Ciudat. Stima pentru munca depusa.
__________________
** Best username -> 2nd Place
** Best avatar -> 2nd Place
kevin10 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2011, 12:07 PM   #18
Szily92
Member
 
Szily92's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Szily92 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by kevin10 View Post
E foarte bun numai ca ai cam umflat OVR-urile. Cel putin la Zenit . B.Alves are 87 iar Pique are doar 84. Ciudat. Stima pentru munca depusa.
V-am zis ca l-am facut pt. Manager Mode.Deci Pique are 84 dar va creste mult,iar Bruno Alves are 87 dar va scadea.Si cei care sunt tineri de 17,18 ani chiar daca in realitate sunt buni in joc eu i-am facut mai slabi pt. ca vor creste mult.Si daca te uiti in Manager Mode aproape ca preturile coincid cu cele din realitate.Sper ca te-am lamurit.
Szily92 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2011, 10:57 PM   #19
xavi hernandez
Banned
 
Join Date: May 2011
Location: romania
xavi hernandez is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to xavi hernandez
Default

Quote:
Originally Posted by Szily92 View Post
=>> TRANSFERURI FIFA 08 2011/2012 <<==
(pana la data de 08.07.2011)

Am facut transferuri in FIFA 08 dar in Club Transfers.A iesit super.Am si editat o gramada de jucatori si le-am facut OVR la jucatori la fiecare cat costa in realitate (in Manager Mode) si am facut 2 echipe care le gasiti in Rest of World (Zenit St. Pt. si Shakhtar Donetzk) transferurile sunt la ligile importante cum ar fi: Serie A si B, Bundesliga 1 si 2, Premier League si Championship, Ligue 1 si 2, Turcia, Olanda, Spanish Primera si Segunda Division, Scotia (Celtic si Rangers), MLS, Mexic.Aproape la toate ligile din cate ati observat dar am muncit mult.MERITA LUAT ACEST PATCH. Este o problema: NU MERG TRANSFERURILE DACA JUCATI ONLINE.Merge sa jucati dar nu sunt actualizate transferurile, jucati cu cele originale de la FIFA (cand jucati online nu trebuie sters patch-ul, nu afecteaza conexiunea), in rest puteti juca amicale, Manager Mode etc. doar NU PUTETI ONLINE. Am ales sa fac transferuri direct din joc deoarece nu sunt atatea BUG-URI, daca le face cu CM 08 poate apareau BUG-uri.SUCCES!!! LUATI CU INCREDERE.

INSTALARE PATCH: Intrati in My Documents/FIFA 08/D. My Squads (daca nu aveti D. My Squads intrati in joc si faceti un transfer oarecare la Club Transfers, salvati si iesiti din joc).O sa apara in My Documents/FIFA 08/D.My Squads si bagati fisieru de la mine in folderul D.My Squads

ENJOY !!!

DOWNLOAD PATCH :: http://www.megaupload.com/?d=K703GMI9

(O sa mai revin cu un UPLOAD la sfarsitul perioadei de transferuri.)
dezamagitoare transferurile tale si patchul tau adica updateul....))
de exp ronaldo aici e mai bun ca si messi...dar in realitate e fix invers...walcot 76 ) ...sa fim seriosi are peste 80...si zici overaruri ca si in realitate...la fel si numerele multe pune aiurea....bafta mai departe si felicitari pentru munca depusa...se punea un pic mai bine...poate la un viitor update remediiezi prostiile...
xavi hernandez is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2011, 12:11 PM   #20
basaGOL
Member
 
basaGOL's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
basaGOL is on a distinguished road
Default

are si liga1?
basaGOL is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:47 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL