INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08 > RLSP 2008
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 27-01-2008, 12:43 PM   #1
sobby_07
Banned
 
Join Date: Dec 2007
sobby_07 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to sobby_07
Talking Transferuri IARNA 07-08

am incercat azi sa fac un mic update si am gasit pe net majoritatea transferurilor,cred....da am incredere...si dupa o ora am terminat facand in jur de 40-50 de transferuri actualizand majoritatea campionatelor chiar si LIGA 1 insa nu m`am bagat la adaugarea jucatorilor respectiv strainii stelei si ai rapidului limitandu-ma la jucatorii existentzi......
http://www.filebox.ro/download.php?k...bf1e9f&lang=ro


IL descarcati si inlocuitzi in folderul MY SQUADS salvarile voastre........o sa ma documentez si mai bn si daca avetzi semne de intrebare inrati pe acest site de pariuri si statistica http://www.betinf.com/ unde ve`tzi gasi transferurile complete........!!!!!!
sobby_07 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008, 01:53 PM   #2
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

pt liga1 http://www.prosport.ro/index.php?sec...transferurilor
vezi ca todrovski ramas in lot la dinamo iar gusev a plecat
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008, 03:02 PM   #3
U_Craiova
Member
 
U_Craiova's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Craiova-Orasul Sperantei
U_Craiova has a little shameless behaviour in the past
Send a message via AIM to U_Craiova Send a message via Yahoo to U_Craiova
Default

Quote:
Originally Posted by sobby_07 View Post
am incercat azi sa fac un mic update si am gasit pe net majoritatea transferurilor,cred....da am incredere...si dupa o ora am terminat facand in jur de 40-50 de transferuri actualizand majoritatea campionatelor chiar si LIGA 1 insa nu m`am bagat la adaugarea jucatorilor respectiv strainii stelei si ai rapidului limitandu-ma la jucatorii existentzi......
http://www.filebox.ro/download.php?k...bf1e9f&lang=ro


IL descarcati si inlocuitzi in folderul MY SQUADS salvarile voastre........o sa ma documentez si mai bn si daca avetzi semne de intrebare inrati pe acest site de pariuri si statistica http://www.betinf.com/ unde ve`tzi gasi transferurile complete........!!!!!!
Sunt transfeurirle din Europa sau din liga 1?:|Si inca ceva: Se actualizeaza chiar dak am o cariera inceputa sa nu mai fiu nevoit sa fac alta?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by U_Craiova; 27-01-2008 at 03:04 PM.
U_Craiova is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008, 03:17 PM   #4
Danutz_dark_one
Member
 
Danutz_dark_one's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Slatina
Danutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really niceDanutz_dark_one is just really nice
Send a message via ICQ to Danutz_dark_one Send a message via Yahoo to Danutz_dark_one
Default

nu se actualizeaza
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Danutz_dark_one is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008, 04:13 PM   #5
sobby_07
Banned
 
Join Date: Dec 2007
sobby_07 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to sobby_07
Default

sunt si din romania,chestia este k nu m`am bagat la creat jucatori insa zilele astea o sa`i creez,eu doar am transferuri cu jucatori existentzi in fifa...si tre` sa incepi alta cariera ca sa se actualizeze.Insa in restu campionatelor transferurile sunt aproape la zi{inafara de jucatorii care nu sunt inclusi in joc si sunt catziva jucatori de marca,care au fost transf. de chelsea}sunt facute si transferurile de marca gen{Borowski-la Bayern,liber de contract,Maniche-la Inter}dar si transferuri care nu sunt mediatizate respectiv{Djourou-la Arsenal,Breno(pusti de 16 ani)-la Bayern
sobby_07 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008, 04:50 PM   #6
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by sobby_07 View Post
sunt si din romania,chestia este k nu m`am bagat la creat jucatori insa zilele astea o sa`i creez,eu doar am transferuri cu jucatori existentzi in fifa...si tre` sa incepi alta cariera ca sa se actualizeze.Insa in restu campionatelor transferurile sunt aproape la zi{inafara de jucatorii care nu sunt inclusi in joc si sunt catziva jucatori de marca,care au fost transf. de chelsea}sunt facute si transferurile de marca gen{Borowski-la Bayern,liber de contract,Maniche-la Inter}dar si transferuri care nu sunt mediatizate respectiv{Djourou-la Arsenal,Breno(pusti de 16 ani)-la Bayern
tim borowsky ??? de la werder ? djouru era la arsenal demult
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008, 05:04 PM   #7
sobby_07
Banned
 
Join Date: Dec 2007
sobby_07 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to sobby_07
Default

da,de la werder si unde il aveai u pe djourou la arsenal ca era imprumutat la Birmingham....sus am dat un link de pariuri si statistica...ia uita`te
sobby_07 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008, 05:17 PM   #8
coss_87
Member
 
coss_87's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
coss_87 is on a distinguished road
Default

degeaba ii transferi singur, daca nu poti sa joci pe net, eu astept patch-u upgradat!
coss_87 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2008, 06:34 PM   #9
U_Craiova
Member
 
U_Craiova's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Craiova-Orasul Sperantei
U_Craiova has a little shameless behaviour in the past
Send a message via AIM to U_Craiova Send a message via Yahoo to U_Craiova
Default

Nu merge fisierul.L-am bagat in locul celui existent si zice cand intru in fifa''Unable to load Squads''..sa fie din cauza ca mai am niste patchuri cum ar fi (EPL Manager,Unlock Patch,Premier League Flags..)...si cam atat.. ..Ce zici ma?:|
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
U_Craiova is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2008, 07:24 AM   #10
sobby_07
Banned
 
Join Date: Dec 2007
sobby_07 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to sobby_07
Default

pai e posibil..nush sigur,io am doar RLSP
sobby_07 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:48 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL