INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08 > RLSP 2008

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 05-02-2011, 06:10 PM   #1
Frankye
Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Mangalia
Frankye is an unknown quantity at this point
Default Fifa.db update 28.02.2011

Salut.Am creeat liga 3 in fifa 08 si o sa mai creez inca o liga ori cu azerbajan..ori cu rusia..ori cu bulgaria.Si am facut pana acum trasferurile internationale care s-au facut..dar o sa le fac pe toate cand se termina perioada de transferuri 28.02.2011.Cer permisiunea de a posta acest update pe site.Daca voi primi aprobarea voi da mai multe detalii.
Frankye is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2011, 06:15 PM   #2
Georgica
Member
 
Georgica's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Location: Slatina
Georgica is on a distinguished road
Default

Salut ai facut liga 3 din romania? daca da cu cate serii?
Georgica is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2011, 07:52 PM   #3
Frankye
Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Mangalia
Frankye is an unknown quantity at this point
Default

da din romania am facut seria a 2-a..se gasesc greu jucatorii..cred ca o sa fac si seria 1 nuhst sigur sa vad ce gasesc.

---------- Post added at 08:52 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

Salut.Am o problema la acest upadate facut de mn...am terminant un sezon cu callatis mangalia din liga 3 si am terminat pe primu loc si nu am promovat.Nu stiu ce sa fac ma poate ajuta cineva?
Frankye is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2011, 06:42 PM   #4
fanfifaromania
Banned
 
fanfifaromania's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
fanfifaromania can only hope to improve
Default

Quote:
Originally Posted by Frankye View Post
da din romania am facut seria a 2-a..se gasesc greu jucatorii..cred ca o sa fac si seria 1 nuhst sigur sa vad ce gasesc.

---------- Post added at 08:52 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

Salut.Am o problema la acest upadate facut de mn...am terminant un sezon cu callatis mangalia din liga 3 si am terminat pe primu loc si nu am promovat.Nu stiu ce sa fac ma poate ajuta cineva?
Problema asta a a vutu si un prieten de al meu si iam zis ca nu are cum pentru ca nu este ceva original deal jocului sau vreun patch este doar o editare si poate aduce probleme poate chiar asta este problema mai multe nu spun.
fanfifaromania is offline   Reply With Quote
Old 10-02-2011, 07:22 PM   #5
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Frankye View Post
Salut.Am creeat liga 3 in fifa 08 si o sa mai creez inca o liga ori cu azerbajan..ori cu rusia..ori cu bulgaria.Si am facut pana acum trasferurile internationale care s-au facut..dar o sa le fac pe toate cand se termina perioada de transferuri 28.02.2011.Cer permisiunea de a posta acest update pe site.Daca voi primi aprobarea voi da mai multe detalii.
Am spus destul ca nimeni nu mai are voie sa posteze patchuri care modifica RLSP 2008 sau adauga ceva nou la acest patch. Unii au avut acordul nostru si si-au batut joc, prin urmare au toti de suferit! Poti sa postezi Liga Bulgariei, a Rusiei, orice vrei tu cat timp nu are nici o legatura cu RLSP 2008 si nu foloseste absolut nimic din acest patch.
  Reply With Quote
Old 11-02-2011, 04:19 PM   #6
XeLeRoN
Member
 
Join Date: Feb 2011
XeLeRoN has a little shameless behaviour in the past
Default

misto
XeLeRoN is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2011, 05:54 PM   #7
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Am spus destul ca nimeni nu mai are voie sa posteze patchuri care modifica RLSP 2008 sau adauga ceva nou la acest patch. Unii au avut acordul nostru si si-au batut joc, prin urmare au toti de suferit! Poti sa postezi Liga Bulgariei, a Rusiei, orice vrei tu cat timp nu are nici o legatura cu RLSP 2008 si nu foloseste absolut nimic din acest patch.
Postez acum , aici , fiindca mi se pare putin ciudat sa zici ca "mi-am batut joc" de ceea ce am creat . Poate ca intr-o buna zi vei avea timpul necesar sa joci cu patchul meu , sa vezi ca nu e chiar asa . Poate ca nu ai generalizat , ci poate ca ai gresit atunci cand ai dat oricui acordul de a modifica patchul .
Oricum decizia e decizie . Insa am postat pentru a preciza un lucru , acela ca niciodata nu am venit pe acest forum cu scop de a distruge sau de a-si bate joc . Dupa cum vezi am facut un patch cu peste 1000 de descarcari (ultima versiune) , pentru un joc aparut acum 4 ani , pe placul tututor userilor .
alyn2009 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2011, 06:22 PM   #8
liviudinamovistu20
Member
 
liviudinamovistu20's Avatar
 
Join Date: Dec 2010
liviudinamovistu20 is an unknown quantity at this point
Default

fifa 08 este cel mai jucat fifa pentru ca nu trebuie cine stie ce sistem tare...de aceea eu zic:
fifa08 is the best!!!
liviudinamovistu20 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2011, 10:15 PM   #9
sheky203
Member
 
Join Date: Nov 2010
sheky203 is an unknown quantity at this point
Default

alyne mai faci pathcuri la fifa 2008 dupa transferurile din iarna asta daca da dami si mie id tau sami dai si mie ca imi plac foarte mult patchurile tale te rog io frumos ca as mai vrea macar transferurile din iarna asta... plz
sheky203 is offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 12:54 PM   #10
fanfifaromania
Banned
 
fanfifaromania's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
fanfifaromania can only hope to improve
Default

Quote:
Originally Posted by sheky203 View Post
alyne mai faci pathcuri la fifa 2008 dupa transferurile din iarna asta daca da dami si mie id tau sami dai si mie ca imi plac foarte mult patchurile tale te rog io frumos ca as mai vrea macar transferurile din iarna asta... plz
Dupa cum vedeti si voi fifa 2008 se stinge incet incet dc ? pentru ca nu se mai fac editari pe situl international nu mai e voie update la cel mai bun patch de fifa 2008, rlsp 2008 v11 final 2 (creat de alyn2009).
ce mai este la fifa este ca uni din noi mai fac fete la jucatori si sincer multi sau ploctisit. CA patch-ul rlsp 2008 v11 final 2 sau fifa 2008 sa se intoarca pe pc-urile noastre ar trebuie editat aici ma refer doar la un simplu fiser db cu absolut toate transferurile din iarna asta care au fost sau vor mai fii sau un nou patch. dar sincer la patch-ul lui alyn mai trebuie daor un fiser nou DB atata tot restull jos palaria amice si sa sustinem fifa 2008. NEVER GIVE UP
fanfifaromania is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL