INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 05-11-2011, 07:11 AM   #441
Alex-ul
Member
 
Join Date: Dec 2010
Alex-ul is an unknown quantity at this point
Default

nu stiti ce tre sa fac pentru club sa vad "stadium"?

am fondat un club...cum ii maresc capacitatea?adica sa intre mult mai multi oameni pe el?

Last edited by Astristul; 14-11-2011 at 02:43 PM.
Alex-ul is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2011, 07:45 PM   #442
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

ma ajuta si pe mine cineva,ce se instaleaza mai intai cele 3 updateuri si dupa aia data base sau invers?
__________________
xman
xman is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2011, 02:42 PM   #443
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Intai update-urile oficiale si dupa aceea patch-urile facute de fan-site-uri.
Quote:
Originally Posted by Alex-ul View Post
nu stiti ce tre sa fac pentru club sa vad "stadium"?
Ai nevoie de o placa video mai performanta. Iar pentru extinderea capacitatii stadionului, dai la "extend stadium" si alegi partile pe care vrei sa le maresti din chenarul din stanga.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 14-11-2011 at 02:45 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 20-11-2011, 10:14 AM   #444
Alex-ul
Member
 
Join Date: Dec 2010
Alex-ul is an unknown quantity at this point
Default

ms man ca mi-ai raspuns de fiecare data...dar unde gasesc acest "extend stadium"?am cautat peste tot si nu am gasit...unde e?...

unde gasesc Club Centre?trebuie sa-l extind sau sa-l activez,asa imi scrie,dar nu il gasesc nicaeri...hai ca va las inpace dupa intrebarea asta,numa zicetimi unde gasesc club centre asta...

Last edited by Astristul; 28-11-2011 at 05:41 PM.
Alex-ul is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2011, 05:41 PM   #445
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Club facilities si e o lista mai jos cu toate cladirile detinute de club, si daca ai banii necesari dai "extend".
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2011, 08:20 AM   #446
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

am si eu 3 probleme,daca m-ar ajuta careva ar fi super si anume:

1. am pus poza mea la manager si o vede cand o selectez acolo,dar cand ii dau next si vreau sa pun poza la sotie si copil acolo nu o mai vede,ce se intampla si ce ar trebui facut?

2. vreau sa iau din rlsp 2010,pozele jucatorilor si stemele echipelor unde trebuie sa le pun sa le vada in joc?

3. cand vreau sa joc imi apare la jucatori ceva la maini ca un fel de ate in jos de parca ar fi maronete atat in meciul 3d cat si inainte sa incep sa joc,ce trebuie sa fac sa mearga bine,mentionez ca ma placa video foarte buna (gtx 560 256 cu1024 de la leadtek)
__________________
xman

Last edited by xman; 07-12-2011 at 09:06 AM.
xman is offline   Reply With Quote
Old 08-12-2011, 05:08 PM   #447
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by xman View Post
am si eu 3 probleme,daca m-ar ajuta careva ar fi super si anume:

1. am pus poza mea la manager si o vede cand o selectez acolo,dar cand ii dau next si vreau sa pun poza la sotie si copil acolo nu o mai vede,ce se intampla si ce ar trebui facut?

2. vreau sa iau din rlsp 2010,pozele jucatorilor si stemele echipelor unde trebuie sa le pun sa le vada in joc?

3. cand vreau sa joc imi apare la jucatori ceva la maini ca un fel de ate in jos de parca ar fi maronete atat in meciul 3d cat si inainte sa incep sa joc,ce trebuie sa fac sa mearga bine,mentionez ca ma placa video foarte buna (gtx 560 256 cu1024 de la leadtek)
nu imi raspunde nimeni la intrebarile de mai sus?
__________________
xman
xman is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2012, 02:27 PM   #448
kata_to
Member
 
kata_to's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Location: Pitesti
kata_to can only hope to improve
Default

Am inceput din greseala cariera cu finance assistant si nu stiu de unde sa-l dezactivez.
help?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kata_to is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2012, 04:57 PM   #449
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by kata_to View Post
Am inceput din greseala cariera cu finance assistant si nu stiu de unde sa-l dezactivez.
help?
Nu poti dezactiva aceasta optiune odata ce ai inceput asa.
Trebuie sa incepi o noua cariera.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2012, 10:11 AM   #450
AlexMarius007
Member
 
AlexMarius007's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
AlexMarius007 is on a distinguished road
Default Grav

Am si eu o probleme..dupa ce salvez...ies din joc..si daca vreau sa intru mai trz..dau continue load game ori direct load game si dau pe salvare..imi zice ca nu merge(( chiar ma enerv..e ceva k nu e cu o versiune sau nu stiu ce..ce patch ...sau ce ar trb sa iau k sa mearga...??
AlexMarius007 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:58 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL