INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Jocuri

Reply
 
Thread Tools
Old 11-06-2011, 10:05 AM   #1
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default FarCry 3

Mai tineti minte FarCry 2, jocul lansat in 2008?
Ne bucura pe toti cu cei 50 km patrati de insula plina de surprize, toate elementele sale, de la masini care puteau fi reparate pana la arme care dupa o lunga folosinta se stricau. Toate astea puse la indemana ta intr-un joc open world extraordinar.

Ei bine, anul acesta la E3 cea mai mare bucurie a mea a fost sa vad in sfarsit anuntat FarCry 3, pe langa faptul ca a fost anuntat am primit si cateva minute de gameplay de la inceputul jocului care se incadreaza mai mult decat perfect in asteptarile mele.
Jocul va fi lansat candva in anul 2012, iar eu sincer nu mai am rabdare.

Gameplay de la E3:
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 11-06-2011, 10:59 PM   #2
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

Ma bucur ca au decis sa continue seria. Imi aduc aminte de primul FarCry, care avea o grafica extraordinara pentru vremea aceea.
Theo1948 is offline   Reply With Quote
Old 11-06-2011, 11:20 PM   #3
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Super tare dar mie mi sa parut mai tare crysis decat fc2. Sa vedem cum va concura cu crysis2 fc 3 .
P.S.: Da, stiu ca ambele sunt facute de Crytek :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
wwerko is offline   Reply With Quote
Old 11-06-2011, 11:31 PM   #4
Paul
Member
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Arad,Romania
Paul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to beholdPaul is a splendid one to behold
Default

E greu sa le compari, chiar daca sunt facute ambele de Crytek, chiar daca ambele sunt first person shooter diferenta dintre cele doua se vede clar la stilul de abordare a misiunilor.

Eu prefer FarCry pentru stilul open world si pentru ca nu are extraterestrii.
__________________
Nick vechi: yo_paul4u10
Paul is offline   Reply With Quote
Old 26-06-2011, 09:34 PM   #5
Pan3L
Member
 
Pan3L's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Iaşi,România
Pan3L is on a distinguished road
Default

Îmi aduc aminte când jucam FarCry 1 pe o râşniţă de calculator,doamne..ce vremuri!
Că tot veni vorba de Crysis. Foarte multe elemente din FarCry au fost luate şi puse în Crysis,de asta unii spun că seamănă.
Foarte bună alegere a celor de la Crytek să continuie seria,chiar sunt foarte fericit să aud asta şi de-abia aştept să apară câteva screen-uri,trailere etc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Pan3L is offline   Reply With Quote
Old 23-07-2011, 04:43 PM   #6
razvanultra55
Member
 
razvanultra55's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucuresti
razvanultra55 has a spectacular aura aboutrazvanultra55 has a spectacular aura about
Send a message via MSN to razvanultra55 Send a message via Yahoo to razvanultra55
Default



După cum știți, la E3 2011 s-a anunțat oficial ca noul joc din seria Far Cry va fii lansat anul viitor pentru PC, PlayStation 3 şi Xbox 360. Dezvoltat de studiourile Ubisoft Montreal cu ajutorul Ubisoft Shanghai şi Massive Entertainment, Far Cry 3 îl va avea ca protagonist pe Jason Brody, acesta aflându-se pe o insulă tropicală unde acţiunile sale vor determina cursul poveştii. În același timp Jamie Keen, Lead Designer Far Cry 3, a declarat pentru VideoGamer că versiunea pentru PC a first-person shooter-ului Far Cry 3 va fi superioară celei pentru console, din cauză că la ora actuală PC-urile sunt mai performante.

PC-ul are mai multă putere de procesare şi putem lucra la un alt nivel.
Vor fi părţi ale jocului în care versiunea pentru console nu se va putea ridica la nivelul celei pentru PC
.”







__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
razvanultra55 is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2012, 05:30 PM   #7
bobby1999
Member
 
Join Date: Jan 2012
bobby1999 is on a distinguished road
Default

Abia astept sa il joc)
bobby1999 is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2012, 05:55 AM   #8
codreanu91
Member
 
Join Date: Mar 2012
codreanu91 is on a distinguished road
Default

Am auzit si eu ca trebuie sa apara. Am fost incantat de versiunea anterioara. Sper ca acesta sa nu dezamageasca.
codreanu91 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:27 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL