INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 01-09-2010, 07:59 PM   #11
kicsihari23
Member
 
kicsihari23's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
kicsihari23 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by reikko26 View Post

Off:


Tu esti baiat sau fata?
si eu m-am intrebat asta
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
kicsihari23 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2010, 08:38 PM   #12
Fifa.Fan
Member
 
Fifa.Fan's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Fifa.Fan is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by cristycoollboy View Post
avantajele sant ca in sfarsit jucam un joc next-gen apoi daca vrei sa joci online cu prieteni este de preferat originalul decat cel depe trackere plus ca isi merita fiecare banut ca sau facut schimbari mari in joc fata de 2010 pe pc. eu una imi voi lua originalul 10+
+1 (esti fata sau invers?)

Quote:
Originally Posted by andries.alexandru View Post
ce a zis cristy + ca daca cresc vanzarile poate vom avea intr-un an doi liga 1 direct in fifa!
+10

Pana si producatorul PC Ian Jarvis a spus mai intre ghilimele pe forumul lor,ca viitorul FIFA12 PC depinde foarte mult de vanzarile FIFA11 PC. Si daca va mai fi el producator pentru PC si la anul tot de asta depinde.

Plus ca este primul FIFA NextGen pentru PC. Este exact ca versiunea de console.Port de FIFA10 console + elemente din WC2010+alte imbunatatiri aduse. Eu tin minte ca anul trecut ziceam barem sa ne ofere si port de FIFA08 NG si tot eram multumit.
Iar ceea ce ne ofera anul acesta, este mult peste asteptari

Ian Jarvis a mai spus ca vom avea aceleasi modele de cap ale jucatorilor, ca cele de pe console!! totodata mentionand ca arata bestial!

Eu unul cel putin il voi cumpara imediat. Sunt sigur ca nu o sa regret banii dati.

PS : O da si tonele de modificari ce vor urma creation manager,turf maker, RLSP, enhaced graphics patch, ball patches, boots, etc. Faptul ca in sfarsit FIFA11 PC este NG, e o motivare in plus, pentru asemenea patch-uri.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Fifa.Fan; 01-09-2010 at 08:46 PM.
Fifa.Fan is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 11:54 AM   #13
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

[QUOTE=reikko26;332013]Daca nu il cumperi, producatorii isi pierd definitiv interesul pentru FIFA pc, deoarece n-are rost sa muncesti un an la un joc pe care nu il cumpara nimeni


nu-si vor pierde interesul pentru ca cei care joaca FIFA pe console sunt foarte putini si oricat de multi ar lua jocul pirat pe PC tot ramane un segment semnificativ care sa cumpere jocul original si acel segment aduce de 10 ori bani cat cel cu consolele.Asta e si motivul pt care scot jocul pe PC nu ca i-ar durea sufletul de noi ca nu avem ce juca
sdc is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 12:00 PM   #14
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by sdc View Post
nu-si vor pierde interesul pentru ca cei care joaca FIFA pe console sunt foarte putini si oricat de multi ar lua jocul pirat pe PC tot ramane un segment semnificativ care sa cumpere jocul original si acel segment aduce de 10 ori bani cat cel cu consolele.Asta e si motivul pt care scot jocul pe PC nu ca i-ar durea sufletul de noi ca nu avem ce juca
Aha, vanzari Fifa 10:

__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 12:09 PM   #15
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

asta cred ca e per total glob,pt ca in tara la noi PC sunt la putere,eu unul din aproximativ 200 de jucatori de FIFA 11 pe care-i cunosc doar 2 au console,de exemplu
sdc is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 12:23 PM   #16
Barca11
Member
 
Join Date: Sep 2010
Barca11 is on a distinguished road
Default

Eu 1 numi cumpar Fifa 11 mai bn il descarc
Barca11 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 12:30 PM   #17
cristycoollboy
Member
 
cristycoollboy's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
cristycoollboy is on a distinguished road
Default

Barca11@ asta este nu til cumperi vom risca poate ca fifa 2012 sa nu mai vedem si anul viitor pe pc daca ea sports nu va avea vanzari mari anul asta vom juca atunci pes 2012 si poate ca va fi mai bine pentru uni care sant dispusi ca fifa 11 sal ieie depe trackere decat sal cumpere.
cristycoollboy is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 12:33 PM   #18
spidyp77
Member
 
spidyp77's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Location: Bucharest
spidyp77 is on a distinguished road
Default

eu zic ca cei de la EA vor doar sa faca un test anul acesta sa vada daca chiar o sa cumpere lumea jocul pe pc. uitandu-ma pe tabelul ala, cred ca daca nu isi scot 1 milion 500 de mii de vanzari, renunta la fifa pe pc. asa ca daca mai vreti sa aveti parte de seria asta pe pc, cumparati-l numaidecat.
tineti cont ca NBA si NHL nu s-au mai lansat pe pc de 2 ani parca, FIFA e singurul veteran. faceti-l sa ramana pe front
__________________
inteligenta are limite,prostia nu


by PopS
spidyp77 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 12:55 PM   #19
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by sdc View Post
asta cred ca e per total glob,pt ca in tara la noi PC sunt la putere,eu unul din aproximativ 200 de jucatori de FIFA 11 pe care-i cunosc doar 2 au console,de exemplu
La noi in tara pirateria e la putere de asemenea
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 02-09-2010, 01:06 PM   #20
Theo1948
Member
 
Theo1948's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Oltenita
Theo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant futureTheo1948 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to Theo1948
Default

Pirateria este si va continua, nimeni nu va putea opri asta, nicio campanie anti-piraterie de 2 lei, nimic. Romanul este invatat sa ia jocuri, filme, muzica si altele de pe site-uri ilegale, deoarece e gratis. De ce sa dau bani pe acel joc cand pot foarte bine sa il descarc si nu platesc nimic. Tocmai azi am aflat ca hackerii au mai dat o lovitura grea, PS3-ul a fost spart. Legat de intrebarea topicului, FIFA 11 merita cumparat pentru modul Online si pentru simplul fapt ca adaugi un nou joc la colectie.

PS: PES 2010 a avut vanzari mai mari pe PC decat pe Xbox 360? LOL
Theo1948 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:17 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL