INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 10-12-2005, 12:16 PM   #11
florici
Member
 
Join Date: Nov 2005
Location: Alexandria
florici is on a distinguished road
Default

inca 6 meciuri-6 victorii si suntem campioni mondiali
__________________
DINAMO E NUMARUL 1
florici is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2005, 07:59 PM   #12
pikciu
violetul
 
pikciu's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Pitesti
pikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to beholdpikciu is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to pikciu Send a message via Skype™ to pikciu
Default

inca o victorie 35-33 cu brazilia. echiapa "cariocas" chiar m-a impresionat... HAI ROMANIA
__________________
A tot schimbat, de zeci de ori
Īn cariera-i agitată
Şi fanioane, şi-antrenori,
Dar clubul Argeş niciodată.
pikciu is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2005, 08:49 PM   #13
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Foarte slaba Ana Maria Lazer pana acum la campionatul asta, a avut multa vreme probleme si cu grasa aia de astazi...
In rest, cu mici exceptii, echipa merge binisor si cred ca fetele pot reusi chiar sa castige medalia de aur. Trebuie, insa, CONCENTRARE.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2005, 08:35 AM   #14
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Echipa Romaniei are un parcurs bun si daca se vor concentra poate emite pretentii la o medalie.Oricum, pana acum am invins tot ce-am prins, asa ca
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2005, 10:47 AM   #15
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

am avut emotii , in startul partidei ( si in cursul ei ) cand am fost condusi cu 5-1 , bine ca am castigat in final . Ne lipseste clarviziunea si concentrarea din finalul jocului.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2005, 11:16 AM   #16
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

braziliencele au jucat tare aproape tot meciul.se aparau avansat om la om si alor noastre le-a fost greu sa se obisnuiasca cu stilul asta agresiv de joc.pana la urma a iesit bine.plus ca in startul partidei au fost clare cateva decizii in favoarea braziliencelor.de aceasta data nu a mai fost varzaru masina de dat goluri,dar a fost gogarla care a avut cateva aruncari ce mi-au adus aminte de vremea buna a lui amariei.varzaru ramane insa dupa parerea mea jucatoarea care poate produce oricand surpriza:este extrem de tehnica si este cea mai completa jucatoare a noastra.hai romania.o sa fie tare greu azi cu germania in special
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2005, 05:28 PM   #17
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Iata ca am invins si Germania si inca cum, la 11 goluri diferenta (37-26) si cu Varzaru neiesind deloc in evidenta!
Iar Steluta Luca si Luminita Dinu par mai bune ca niciodata la 30, respectiv 34 de ani!
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2005, 05:33 PM   #18
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Dar nu ai pomenit pe cea mai bun jucatoare a meciului , extrema stanga - Edisei care a marcat 12 goluri din 15 aruncari . Varzaru a avut 2 aruncari si nici un gol , dar nici nu a fost jucata de colege ( foarte rar a primit vreo pasa) si mai era si foarte bine marcata de adversare

Inceputul meciului a fost destul de slab cu foarte multe greseli de ambele parti ,dar ne-am revenit treptat . Trebuie sa recunosc ca Germania a avut si ghinion , de cate ori au dat bara dar si asa nu ar fi castigat .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2005, 05:55 PM   #19
florici
Member
 
Join Date: Nov 2005
Location: Alexandria
florici is on a distinguished road
Default

Romania Romania cea mai tare echipa si mai castigam 3 meciuri si suntem campioni apropo Dinamo victorie la Marsilla
__________________
DINAMO E NUMARUL 1
florici is offline   Reply With Quote
Old 13-12-2005, 05:59 PM   #20
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

de fapt 2 meciuri de castigat , cu Danemarca nu prea ar mai conta , dar de ce sa nu ii batem , ne razbunam pentru ce ne-au facut la fotbal !!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:48 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL