INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-2008, 02:30 PM   #21
boggy
Member
 
boggy's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Iasi
boggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to behold
Default

N-a ca am luat aurul !!!
Chinezii la ce au reusit sa ia doua medalii de aur ?
boggy is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2008, 02:49 PM   #22
Cornel*
Nick vechi: xdevil
 
Cornel*'s Avatar
 
Join Date: May 2005
Location: Deasupra ta
Cornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to beholdCornel* is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Cornel*
Default

Tir daca nu ma insel.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Cornel* is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2008, 02:55 PM   #23
Varaloi
Guest
 
Default

Bravo Alinei Dumitru! Emotionant! Chiar nu ma asteptam sa ia aurul, credeam c-o sa ia bataie de la japoneza aia in sferturi, dar a luat aurul! Uimitor!
  Reply With Quote
Old 09-08-2008, 08:07 PM   #24
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

Vrei să zici in semifinale pentru că atunci s-a luptat cu Tani Ryoko. A fost tare fătuca asta azi.
bullzeye is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2008, 08:33 PM   #25
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Dap, felicitări Alinei! Au fost cāteva momente emoţionante şi o medalie binemeritată, de-ar fi aşa īn fiecare zi pānă pe 24...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2008, 09:02 PM   #26
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

Din păcate, eu doar semifinala am reuşit să o urmăresc in direct. Dacă mai este cineva care a pierdut finala şi vrea sa o urmărească, o puteţi găsi AICI.
bullzeye is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2008, 11:28 PM   #27
@lyn
Member
 
@lyn's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Trusesti/Botosani
@lyn will become famous soon enough
Default

Intr-adevar toti trebuie sa o felicitam pe Alina, a meritat acea medalia, a dominat aproape toate meciurile.
Ar mai trebui sa felicitam si echipa de handbal feminin, care a castigat fara probleme cu o chipa de mana a doua, dar e un debut fericit. Echipa de gimnastica masculin a reusit si ea cu greu calificarea in finala, iar la caiac Andronache si Susanu s-au calificat si ele mai departe de pe primul loc.
Felicitari tuturor romanilor si bafta in continuare.

P.S. poate sa-mi dea cineva un site unde pot vedea toate rezultatele de la JO si programul zilei urmatoare?
__________________
Ce drog ciudat,
Eşti roş-albastru fermecat!
Mă duci la cer şi-īnnebunesc,
Doar cānd te iau simt că trăiesc.
Orice ar fi,
Te voi urma,
Oriunde-ar fi locul unde tu vei juca!
STEAUA acum,
STEAUA mereu,
O singură echipă īn sufletul meu!

Last edited by @lyn; 09-08-2008 at 11:33 PM.
@lyn is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2008, 11:47 PM   #28
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

http://en.beijing2008.cn/
bullzeye is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2008, 03:11 PM   #29
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Mda, din păcate nu am putut urmări prea mult din ce s-a īntāmplat astăzi la gimnastică, dar majoritatea celor care au făcut-o şi care se pricep spun că Romānia a fost furată grosolan de arbitri. Īn momentul ăsta, se pare că mai are de lucrat o serie şi nu mai putem spera decāt la calificări īn finalele pe echipe, la paralele (Steliana Nistor) şi la sol (Sandra Izbaşa).
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 10-08-2008, 08:10 PM   #30
@lyn
Member
 
@lyn's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Trusesti/Botosani
@lyn will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Ratonu View Post
Mda, din păcate nu am putut urmări prea mult din ce s-a īntāmplat astăzi la gimnastică, dar majoritatea celor care au făcut-o şi care se pricep spun că Romānia a fost furată grosolan de arbitri. Īn momentul ăsta, se pare că mai are de lucrat o serie şi nu mai putem spera decāt la calificări īn finalele pe echipe, la paralele (Steliana Nistor) şi la sol (Sandra Izbaşa).
Si la barna are mari sanse sa se califice Dragoiu.
__________________
Ce drog ciudat,
Eşti roş-albastru fermecat!
Mă duci la cer şi-īnnebunesc,
Doar cānd te iau simt că trăiesc.
Orice ar fi,
Te voi urma,
Oriunde-ar fi locul unde tu vei juca!
STEAUA acum,
STEAUA mereu,
O singură echipă īn sufletul meu!
@lyn is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:35 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL