INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Sporturi

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-2010, 07:01 PM   #281
Stegaru
Nick vechi: JaRdEl
 
Stegaru's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Brasov
Stegaru is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Stegaru
Default

Wrestlingul e cel mai penibil sport din istorie...daca poate fi numit sport...as fi curios sa-i vad pe papagalii astia din wrestling intr-o lupta cu Badr Hari,Semmy Schilt sau Remy Bonjasky...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stegaru is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2010, 07:54 PM   #282
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
Wrestlingul e cel mai penibil sport din istorie...daca poate fi numit sport...as fi curios sa-i vad pe papagalii astia din wrestling intr-o lupta cu Badr Hari,Semmy Schilt sau Remy Bonjasky...

Wrestlemania a fost cum era de asteptat: foarte tare.
Undertaker vs. Shawn Michaels-nu mi-a placut pentru ca era previzibil ca HBK va pierde ca a zis cand si-a scos diskul ca vrea sa se retraga si oricum asta ii idea sa nu piarda Undertaker la Wrestlemania, dar in rest meciul a fost foarte bun.
Bret Hart vs. Mr. McMahon-mai mult circ decat wrestling.
John Cena vs. Batista-ce sa zic a fost un meci cam de 8 poate 8.50.
Chris Jericho vs. Edge-al doilea meci al serii dupa parerea mea dupa MITB. Mie imi place foarte mult de Jericho, este foarte comic. Frumos spearul lui Edge de la final.
MITB-cel mai bun meci, pacat de castigator.
ShowMiz vs. R-Truth si John Morison-slabut.
HHH vs. Sheamus-imi place mult de Triple H si il urasc foarte mult pe Sheamus in concluzie mia placut rezultatul meciului si pentru meciul propriu zis dau un 7.
Randy Orton vs. Cody Rhodes vs. Ted Dibiase-m-am bucurat la punt-ul dat de Orton lui Cody si frumos RKO.
Rey Mysterio vs. CM Punk-un meci de nota 8.
10 Diva Tag Team-caterinca.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2010, 08:30 PM   #283
Slowly
Nick vechi: Fifa Rulzz
 
Slowly's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Arad
Slowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to behold
Default

Eu spun ca Wrestlemania 26 a fost cam slabut!
Singurele meciuri care au fost mai faine sunt MITB si Undertaker vs. Shawn Michaels.
Restu mi-a placut ca a castigat Rey Mysterio,Randy Orton,Triple H,John Cena si ShowMiz.
Nu mia placatu castigatorul MITB,dar meciul a fost super.
Cea ce nu mi-a placut a fost ca sa retras Shawn Michaels,oricum el a vrut sa se retraga,dar speram,si nu numai eu ca Shawn Michaels sa castige.Si daca castiga tot se retragea.Oricum el este cel mai vechi din industria WWE-ului.

Last edited by Slowly; 30-03-2010 at 09:52 PM.
Slowly is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2010, 09:18 PM   #284
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by sebseb View Post
Cu riscul de a lua ban:
Poi bai canar si mata ii penibila da nu sarim toti pe ea sa o facem asa cum ii, da ma? Daca nu ai nici o treaba de ce mai comentezi, ai luat gresit pastilele sau ce ai dute ma si lasa-ne ca nu are nimeni nevoie de tine. N-ai gasit pistolu lu' tatato sau n-are gloante, cine esti tu ma sa vi aici sa comentezi, n-ai familie?
Ti-e rau? Stai jos, bea un pahar cu apa. Ti-a jignit mandria ca s-a luat de wrestling? Puteai la fel de bine sa bagi la inaintare chestia cu "entertainment" pentru ca e cat se poate de ok ca explicatie. Dar nuuuu...hai sa para ca sunt venit din jungla.

P.S. Cea mai nasoala faza cand injuri pe cineva pe net este sa faci greseli gramaticale.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2010, 08:35 AM   #285
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default

OFF TOPIC: Cred ca m-ai bine v-ati inpaca sau daca vreti sa continuati ''lupta'' dati-va id de messenger, asta nu e topic de certat. Fiecare cu parerile lui , cui ii place cui nu ii place .seby nu trebuia sa-l injuri doar pentru ca a zis ca wrestling-ul este o porcarie.

ON TOPIC: Cum a fost si anul trecut cel mai bun meci The Undertaker - HBK. Imi pare rau ca s-a retras dar si ca Undertaker isi continua seria de victori.
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2010, 10:21 AM   #286
forzafifaromania
Member
 
forzafifaromania's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Tg-Jiu
forzafifaromania will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to forzafifaromania
Default

Quote:
Originally Posted by JaRdEl View Post
Wrestlingul e cel mai penibil sport din istorie...daca poate fi numit sport...as fi curios sa-i vad pe papagalii astia din wrestling intr-o lupta cu Badr Hari,Semmy Schilt sau Remy Bonjasky...
sti ce`i aia entertainment ?
ma rog...
apropo "i-au" se scrie impreunat cand are sensul de "a lua"
__________________________________________________ _______________
un WM bunicel , dar tot nu se ridica la nivelul WM 23..
-castigatorul money in the bank(niciodata nu m`am gandit ca poate fi swagger)
-cena vs batista .. destul de plictisitor dar poate fi comparat cu edge vs chris jericho ..
-meciul de dive de adormit copii ..
-undertaker vs shawn michaels.. pentru a 3-a oara la rand shawn michaels a facut meciul anului
-triple h vs sheamus a fost de umplutura , mi`a placut ca nu s`a bagat in treburile "campionilor"
-orton vs cody rhodes vs ted dibiase .. destul de tare .. dupa o buna perioada de timp am vazut un punt kick
-s`a intamplat ceva la smackdown cu jack swagger.. dar nu pot spune ca fac spoiler

Last edited by forzafifaromania; 01-04-2010 at 10:28 AM.
forzafifaromania is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:40 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL