INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 15-12-2008, 11:52 AM   #1
qwerty
Member
 
Join Date: Dec 2008
qwerty is on a distinguished road
Default Fenomenal ajutati-ma pls

Incredibil dupa ce am vazut ca nu merge fifa manager 09 mai mult de un sezon si nu s-a rezolvat problema cu sacking am incupot un sezon cu dinami la fifa manager 08 si dupa un sezon ma da afara exact ca si la fifa manager 09 sa fie dinc auza obiectivelor? am pus ca termin campionatu pe u loc care duce in Euopa si am castigat campionatu am pus ca ,castig cupa am eisit din primu tur am psu ca ajung un Uefa Champions L pana in grupe am mers mai departe in uefa.Care sa fie problema cum rezolv asta?ms
qwerty is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2008, 12:05 PM   #2
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by qwerty View Post
Incredibil dupa ce am vazut ca nu merge fifa manager 09 mai mult de un sezon si nu s-a rezolvat problema cu sacking am incupot un sezon cu dinami la fifa manager 08 si dupa un sezon ma da afara exact ca si la fifa manager 09 sa fie dinc auza obiectivelor? am pus ca termin campionatu pe u loc care duce in Euopa si am castigat campionatu am pus ca ,castig cupa am eisit din primu tur am psu ca ajung un Uefa Champions L pana in grupe am mers mai departe in uefa.Care sa fie problema cum rezolv asta?ms
E prima data cand aud de chestia asta . Incearca sa bifezi fara sacking la inceputul jocului. Daca deja ai facut asta si tot te da afara...nush..reinstaleaza jocu si verifica daca 09 e dezinstalat complet, adica si din c:\ (desi nu cred ca are vreo legatura 09 cu 08 )
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2008, 01:51 PM   #3
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Incepem un nou thread cu sacking? Ai auzt de Paul.dll?? Cica il suni, vine la tine, ii dai 99 de Ron si inca vreo 5 de o berica si il trimiti la diverta, altex, mediagalaxy sa iti ia jocul. Sau daca vrei sa economisesti aia 5 lei, intri tu direct pe net si il comanzi.
__________________
D I N A M O F O R E V E R ! ! !
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2008, 03:22 PM   #4
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by qwerty View Post
Incredibil dupa ce am vazut ca nu merge fifa manager 09 mai mult de un sezon si nu s-a rezolvat problema cu sacking am incupot un sezon cu dinami la fifa manager 08 si dupa un sezon ma da afara exact ca si la fifa manager 09 sa fie dinc auza obiectivelor? am pus ca termin campionatu pe u loc care duce in Euopa si am castigat campionatu am pus ca ,castig cupa am eisit din primu tur am psu ca ajung un Uefa Champions L pana in grupe am mers mai departe in uefa.Care sa fie problema cum rezolv asta?ms
Nu. Stai linistit. Te-a dat afara deoarece ai depasit bugetul dintr-un departament. Mai mult ca sigur. Este posibil si din cauza obiectivelor!

@ Florinel1984
La FIFA_M 08 nu exista niciun fisier Paul.dll!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 08:38 AM   #5
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Nu. Stai linistit. Te-a dat afara deoarece ai depasit bugetul dintr-un departament. Mai mult ca sigur. Este posibil si din cauza obiectivelor!

@ Florinel1984
La FIFA_M 08 nu exista niciun fisier Paul.dll!
De unde era sa stiu...?
__________________
D I N A M O F O R E V E R ! ! !
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 10:08 AM   #6
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Am crezut ca ai jucat FIFA_M 08!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2008, 11:12 AM   #7
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Am crezut ca ai jucat FIFA_M 08!
Am jucat. Chiar mult. Dar nu am stat sa ma uit prin fisiere.
__________________
D I N A M O F O R E V E R ! ! !
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:47 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL