INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 14-01-2007, 05:06 PM   #11
G-Cute
Member
 
G-Cute's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: A Safe Place In A Unsafe World
G-Cute is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to G-Cute
Default

ce as vrea si eu sa gasesc prin noiembrie asa stupefiat prin magazine fifa 08 cu liga burger in el ca miam dorit mereu
G-Cute is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2007, 07:36 PM   #12
-=FaN MaNcHeStEr=-
Member
 
-=FaN MaNcHeStEr=-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Bucuresti
-=FaN MaNcHeStEr=- will become famous soon enough
Default

concluzia este ca nu cred ca vom avea liga1 burger in FIFA2008...deoarece nu suntem apreciati la capitolul fotbal....chiar daca suntem pe locul 10...un alt exemplu este cel al turciei care este pe iun loc mai inferior decat noi in acel clasamnet...dar sunt in fifa2007
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.




To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
.... inregistrati-va va rog!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-=FaN MaNcHeStEr=- is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2007, 07:42 PM   #13
Varaloi
Guest
 
Default

Nu ca nu suntem apreciati,pentru ca in Liga 1 nu ser arunca cu banii ca in celelalte campionate...
  Reply With Quote
Old 14-01-2007, 07:44 PM   #14
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Iar ati inceput sa visati ca o sa fie liga I in fifa? Poate sa fie in realitate si pe primu` loc in acel ciudat clasament al coeficientilor ca nu baga astia de la EA nicio liga I!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2007, 09:34 PM   #15
-Dany-
Banned
 
Join Date: Oct 2006
Location: niăr za compiuter
-Dany- will become famous soon enough
Send a message via ICQ to -Dany- Send a message via AIM to -Dany- Send a message via Yahoo to -Dany- Send a message via Skype™ to -Dany-
Default

pt mns..am citit pe level.ro ca va fi si STEAUA ..asa au zis astia de la EA..asta scrie :

Dacă nu e Campionat Mondial sau European, atunci e Champions League. Aceasta pare să fie regula pe viitor pentru desemnarea subiectului pentru jocul ce īnsoţeşte bătrānul FIFA. UEFA Champions League a ajuns la a doua ediţie şi principala diferenţă faţă de debutul seriei este că anul acesta producătorii au fost „siliţi” să includă şi o echipă din Romānia , care şi-a ales tare bine momentul pentru calificarea īn grupele CL. Jocul este anunţat pentru data de 23 martie şi va fi disponibil pe PS2, PSP, Xbox 360 şi PC.
-Dany- is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2007, 09:41 PM   #16
-=FaN MaNcHeStEr=-
Member
 
-=FaN MaNcHeStEr=-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Bucuresti
-=FaN MaNcHeStEr=- will become famous soon enough
Default

eu totusi zic ca nu o sa fie nimic de capu' lui tinand cont ca in anii precedenti nu prea a avut mare succes..dar cei de la EA nu stau niciodata
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.




To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
.... inregistrati-va va rog!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
-=FaN MaNcHeStEr=- is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2007, 09:51 PM   #17
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

Logic ca va fi si Steaua dar nu se stie daca va fi in formula originala, adica daca va avea lotul actual!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2007, 04:10 PM   #18
DarkAngel
Member
 
DarkAngel's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
DarkAngel is on a distinguished road
Default

Mai deci eu cred ca este prea devereme sa vorbim despre fifa 08 !
__________________
DINAMO E NUMARUL 1
DarkAngel is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2007, 04:46 PM   #19
roboskop
Member
 
Join Date: Dec 2006
roboskop is on a distinguished road
Default

ce fifa 2008 ca ii vorba de champions league 2006/2007.ofof ce face dinamo din voi(vorbeam de posturile 15 si 16).cred ca la alea te-ai referit tu

Last edited by roboskop; 15-01-2007 at 04:48 PM.
roboskop is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2007, 04:52 PM   #20
DarkAngel
Member
 
DarkAngel's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
DarkAngel is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by roboskop View Post
ce fifa 2008 ca ii vorba de champions league 2006/2007.ofof ce face dinamo din voi(vorbeam de posturile 15 si 16).cred ca la alea te-ai referit tu
Ce ai mah baiat ?????
__________________
DINAMO E NUMARUL 1
DarkAngel is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:58 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL