INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 13-09-2011, 07:50 AM   #11
whereiam0
Member
 
Join Date: Sep 2011
Location: Romania
whereiam0 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to whereiam0
Default

Kevin mie mi l-a dat un prieten .. nu il cheama danezu nici pe mine ... eu am m-ai schimbat ovr la jucatori si niste numere pentru ca nu erau toate corecte :|
__________________
~~ RoCom.FreeIZ.Com - O comunitate Cum Nu Ai Mai Vazut ~~
## ***youtube.com/whereiam0 ##
whereiam0 is offline  
Old 13-09-2011, 08:40 AM   #12
adytzucretzu
Member
 
adytzucretzu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Bucharest
adytzucretzu is an unknown quantity at this point
Default

am luat si eu de curiozitate acest db si SURPRIZA , este db-ul facut de mine .... am si dovezi daca are nevoie cineva .... , iar Kevin Luci nu a facut altceva decat sa-i faca un ''update'' , deci nu mai spuneti toti ca e facut de X de Y ...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adytzucretzu is offline  
Old 13-09-2011, 09:45 AM   #13
whereiam0
Member
 
Join Date: Sep 2011
Location: Romania
whereiam0 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to whereiam0
Default

Eu am schimbat niste numere la jucatori si overal atat :| am specificat
__________________
~~ RoCom.FreeIZ.Com - O comunitate Cum Nu Ai Mai Vazut ~~
## ***youtube.com/whereiam0 ##
whereiam0 is offline  
Old 13-09-2011, 01:21 PM   #14
Dan3zu PH
Banned
 
Join Date: Sep 2011
Location: PLOIESTI,ROMANIA
Dan3zu PH is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Dan3zu PH
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by fortza_real_madrid View Post
eu (otelaru) i-am dat dbul facut de kevin, cu cateva modificari de ale mele, lui danezu ala..care face patchuri el...marele patch-maker .... probabil el este whereiam0.... sa se stie al cui e de fapt dbul
IAR EU DAN3ZU ANUNT CA NU EU SUNT CEL CARE A PUS ACEST DB EU HABAR NAVEAM DE EXISTENTA LUI PE FIFAROMANIA AVAND IN VEDERE CA ACUM MIAM FACUT CONTUL PENTRU CA VAD CA ACEL OTELARU VORBESTE AIUREA. NAM NIMIC CU OMUL DAR VA SPUN CA NU AM NICIO TREABA. Azi am trecut pe fifaro sa mai ma uit ce e nou si am vazut acel comentariu stupid a lui otelaru. Intradevar am DB de la el dar lam luat pentru a juca fifa in retea cu el si pentru a pastra pentru mine nici de cum sa postez pe fifaromania. In cel mai rau caz il postam la mine pe Site. Sper ca altadata sa nu se mai intample asemene lucruri si ROG FIFAROMANAIA SA SESIZEZE acest lucur si sa ia MASURI. Alfel pot face multe pentru ca numele meu este luat in NUME DE RAU. Multumesc

Last edited by Dan3zu PH; 13-09-2011 at 01:25 PM.
Dan3zu PH is offline  
Old 13-09-2011, 03:35 PM   #15
fortza_real_madrid
Banned
 
Join Date: Sep 2011
fortza_real_madrid is on a distinguished road
Default

nu stiu frate ... io am zis cui i-am trimis db-ul ... nu mai dramatiza atat

Last edited by fortza_real_madrid; 13-09-2011 at 03:59 PM.
fortza_real_madrid is offline  
Old 13-09-2011, 04:14 PM   #16
Dan3zu PH
Banned
 
Join Date: Sep 2011
Location: PLOIESTI,ROMANIA
Dan3zu PH is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Dan3zu PH
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by fortza_real_madrid View Post
nu stiu frate ... io am zis cui i-am trimis db-ul ... nu mai dramatiza atat
Ai zis gresit daca te uiti mai sus si acel baiat care a postat DB spune ca nu il are de la mine si ca pe el nul cheama danezu dar vad ca nu pricepi asta odata. Pe mine nu ma deranjeaza ca ai zis parererea ta ma deranjeaza faptul ca 1 la mana eu nu mai intrasem pe fifaro de ceva saptamani nam avut timp eu am jucat aproape zilinic fifa cu tine deci nu puteam sa editez acel db , 2 miai patat oarecum numele si reputatia nu ca as fii facut ceva dar totusi daca ar veni unu si ar zice asa din senin ca otelaru este prastie am vb eu cu el pe mess si stiu, tu neavand nicio treaba doar tea confundat. Deci tu ai de pierdut si fifaRO team rugat macar sa ati ceri scuze frumos tu ai luat totul ca pe o gluma deamea dar de data asta sunt cat se poate de serios. Daca fifa RO nu ia masuri in privinta TA voi face tot ce imi sta in putinta sa iasa un scandal foarte mare. si nu glumesc cand spun mare.
Dan3zu PH is offline  
Old 13-09-2011, 05:00 PM   #17
Simon SSS
Banned
 
Join Date: Jul 2010
Simon SSS has a spectacular aura aboutSimon SSS has a spectacular aura about
Default

Quote:
Originally Posted by Dan3zu PH View Post
Ai zis gresit daca te uiti mai sus si acel baiat care a postat DB spune ca nu il are de la mine si ca pe el nul cheama danezu dar vad ca nu pricepi asta odata. Pe mine nu ma deranjeaza ca ai zis parererea ta ma deranjeaza faptul ca 1 la mana eu nu mai intrasem pe fifaro de ceva saptamani nam avut timp eu am jucat aproape zilinic fifa cu tine deci nu puteam sa editez acel db , 2 miai patat oarecum numele si reputatia nu ca as fii facut ceva dar totusi daca ar veni unu si ar zice asa din senin ca otelaru este prastie am vb eu cu el pe mess si stiu, tu neavand nicio treaba doar tea confundat. Deci tu ai de pierdut si fifaRO team rugat macar sa ati ceri scuze frumos tu ai luat totul ca pe o gluma deamea dar de data asta sunt cat se poate de serios. Daca fifa RO nu ia masuri in privinta TA voi face tot ce imi sta in putinta sa iasa un scandal foarte mare. si nu glumesc cand spun mare.
Simon SSS is offline  
Old 13-09-2011, 05:06 PM   #18
alexk
Member
 
Join Date: Jun 2010
alexk is on a distinguished road
Default

bine ca mai face si cineva update-uri. nu deschide ca alti 100 de topicuri si patch nu mai apare!!!!
alexk is offline  
Old 13-09-2011, 06:02 PM   #19
fortza_real_madrid
Banned
 
Join Date: Sep 2011
fortza_real_madrid is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Dan3zu PH View Post
Daca fifa RO nu ia masuri in privinta TA voi face tot ce imi sta in putinta sa iasa un scandal foarte mare. si nu glumesc cand spun mare.
ba ma lasi... ... o dai in telenovele ...de acu'

Quote:
Originally Posted by fortza_real_madrid View Post
eu (otelaru) i-am dat dbul facut de kevin, cu cateva modificari de ale mele, lui danezu ala..care face patchuri el...marele patch-maker .... probabil el este whereiam0.... sa se stie al cui e de fapt dbul
am zis "probabil este" whereiam0 .... si am zis de la cine am io db-ul ala ... sa se stie .... nu stiu ce nume ti-am patat ... .... atat am avut de spus ....nu mai comentez nimic de acum incolo... ca deja o dai in penibil ....

Last edited by fortza_real_madrid; 13-09-2011 at 06:08 PM.
fortza_real_madrid is offline  
Old 13-09-2011, 06:16 PM   #20
adytzucretzu
Member
 
adytzucretzu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Bucharest
adytzucretzu is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by kevin10 View Post
Multumesc de sustinere . Eu am facut acest db mult mai demult de asta nu e actualizat . In orice caz , nu voiam sa fie postat pe forum. Nu e bine ce ai facut.

urat ce ai facut tu Kevin , db-ul nu este actualizat pentru ca este facut de mine acum cateva luni (intre timp au aparut ceva modificari) , si inca un lucru am vazut ca il folosesti si in campionate ca fiind ''creatia ta'' .
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adytzucretzu is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Tags
2008, 2011, fifa, patch

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:47 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL