INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 26-09-2010, 09:37 PM   #1481
ovidiu200
Member
 
ovidiu200's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
ovidiu200 has a little shameless behaviour in the past
Default

Știe cineva cāți GB ocupa FIFA 11 PC
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ovidiu200 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2010, 09:38 PM   #1482
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by i0nutz83 View Post
LOL. Nu lasati oamenii sa vorbeasca de trackere, dar incurajati munca la negru. Ce-o fi mai grav ?
Pastreaza-ti sofismele pentru tine.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2010, 09:38 PM   #1483
armani
Member
 
armani's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Pitesti
armani is an unknown quantity at this point
Send a message via AIM to armani
Default

vro 7
__________________
HALA MADRID
armani is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2010, 09:39 PM   #1484
mr.bebe
Member
 
Join Date: Sep 2009
mr.bebe is on a distinguished road
Default

nu ... cel putin io nu stiu
mr.bebe is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2010, 09:39 PM   #1485
Ovidash
Member
 
Join Date: Oct 2009
Ovidash is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by ovidiu200 View Post
Știe cineva cāți GB ocupa FIFA 11 PC
7,546,123,958,130,156,234,485,245 bytes

SCZ de off deja apar intrebari penibile
Ovidash is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2010, 09:42 PM   #1486
i0nutz83
Member
 
Join Date: Dec 2004
Location: Targoviste
i0nutz83 is on a distinguished road
Send a message via AIM to i0nutz83 Send a message via Yahoo to i0nutz83
Default

@mns: Am expus doar o comparatie. L-ati pus la colt pe bietul copil ca nu munceste intr-un moment cand o multime de oameni - trecuti de prima tinerete si cu diplome luate pe bune - nu au job-uri.
Nu are sens sa dezvoltam subiectul, dar raman la parerea ca nimeni nu trebuie incurajat sa munceasca la negru. Desi probabil contrazic regulile forumului, intrebarile despre aparitia jocului in medii hai sa le zicem neoriginale mi se par inofensive.
__________________
O iubire ros-albastra...
i0nutz83 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2010, 09:48 PM   #1487
mist'
Member
 
mist''s Avatar
 
Join Date: Sep 2010
mist' is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by i0nutz83 View Post
LOL. Nu lasati oamenii sa vorbeasca de trackere, dar incurajati munca la negru. Ce-o fi mai grav ?
El voia să lamureasca "omul" si sa-l incurajeze... Nu a spus "Haideţi sa muncim la negru" a dat o soluţie in timp ce tu i te-ai adresat foarte ironic... Deci deja nu se mai spun pareri despre joc vreo 10 pagini sunt pline doar de intrebari de genu; "Cand apare" "Stau pana maine" "A aparut acolo " Maine Apare in Mozambic" si toate tipurile de intrebari ... si mesaje. Oameni buni haideţi sa revenim la o discuţie matură .... 1 Octombrie e data apariţiei FIFA 11 FULL şi punct. Restu ce faceţi voi de unde luati e cu totul altceva .
__________________
FIFA 11 Carrer -
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
- We Are 11

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mist' is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2010, 09:52 PM   #1488
i0nutz83
Member
 
Join Date: Dec 2004
Location: Targoviste
i0nutz83 is on a distinguished road
Send a message via AIM to i0nutz83 Send a message via Yahoo to i0nutz83
Default

O solutie care contravine legii. Identic cu a lua fifa din alte surse decat cele legale.

Tot nu va inteleg. Hai sa muncim la negru sa ne permitem jocuri originale.. Ciudat mod de a gandi, cu toate scuzele de rigoare pentru offtopic.
Sunt foarte multe persoane in tara asta care abia se ajung sa isi plateasca darile la stat, medicamentele etc. Mare morala ce ii faceti voi copilului asta.. Cati dintre voi isi permiteau jocuri originale la 14-15 ani ? Cati dintre cei care azi avem aproape 30 de ani aveam PC-uri in 90-95 ?
__________________
O iubire ros-albastra...
i0nutz83 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2010, 10:15 PM   #1489
clau_snd09
Member
 
Join Date: Sep 2010
clau_snd09 is on a distinguished road
Default

cam asa e...si eu am 14 ani si nu imi permit sa imi cumpar jocurile, le downloadez de pe internet, poate cand voi avea si eu banii mei, imi voi cumpara...asa ca sry..

oricum toti vom juca FIFA pe 28 septembrie, iar cei care-l cumpara pe 1 octobrie..asa ca bafta
clau_snd09 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2010, 10:18 PM   #1490
i0nutz83
Member
 
Join Date: Dec 2004
Location: Targoviste
i0nutz83 is on a distinguished road
Send a message via AIM to i0nutz83 Send a message via Yahoo to i0nutz83
Default

E o realitate, recunoscuta de unii, ascunsa de toti ceilalti. Ca nu e admis pe forum sa se discute de aspectele astea, e de inteles. Dar de aici si pana la a-i judeca pe niste copii care probabil sunt cu gandul la admiterea in liceu e cale lunga..
__________________
O iubire ros-albastra...
i0nutz83 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:38 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL