INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 30-01-2004, 09:21 PM   #1
Andrei_C
Member
 
Andrei_C's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Andrei_C is on a distinguished road
Default

Ce parere aveti avem sanse sa gazduim euro 2012?
Andrei_C is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2004, 09:24 PM   #2
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

sansele sunt 0. cu ce stadioane s-a gazduim euro? singurele care arata modern sunt Lia Manoliu si Cotroceni , si nici ungurii nu stau mai bine. plus ca la noi intervine chestia cu aeroporturi , sosele si hoteluri
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2004, 09:34 PM   #3
Andrei_C
Member
 
Andrei_C's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Andrei_C is on a distinguished road
Default

asta cam asa e..
Andrei_C is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2004, 09:35 PM   #4
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

auzi declaratie: "Ungurii ne-au cerut in casatorie"...ptiu

mai bine cu 1-2 mil $ fac toate strazile din sectorul 6 ..... ! :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2004, 09:38 PM   #5
Andrei_C
Member
 
Andrei_C's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Andrei_C is on a distinguished road
Default

Andrei_C is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2004, 10:42 PM   #6
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Chestia cu gazduirea Campionatului European mi se parea cea mai mare gogoasa electorala pe care am auzit-o pana acum. Pai cum sa gazduim noi campionat european can noi nu avem nici macar un stadion care sa corespunda 100% standardelor UEFA ... si daca ar fi sa fie organizat impreuna cu Ungaria, totusi de unde am scoate noi si 4 stadioane...sa fim seriosi
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2004, 11:34 PM   #7
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

asa ceva nu e posibil....nu avem cum sa gaduim euro 2012...dar candidam...si atat...

blue boy sa stii ca stadionu lu steaua e cel mai modern (in afara de gazon care e in refacere ) ......dar nu ai cum sa stii daca nu ai fost la loje si fotolii sa vezi cum arata.....nu exista asa ceva in romania la nici un stadion.....


stadioane gasim....sunt a lu steaua , lia manoliu , craiova , timisoara.....dar trebuie bagati bani foarte multi in ele....problema mai grava e ca nu avem drumuri...mai bine zis autostrazi.....nu avem hoteluri destule.....


as include si a lu rapid si dinamo ....dar sunt prea mici .....trebuie sa fie de minim 20-25 de mii

__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 12:28 AM   #8
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ghencea? cu scaunele alea delocolorate de soare? oricum singurul stadion care poate sa gazduiasca un meci de campionat european este Lia Manoliu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 12:46 AM   #9
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

blue boy tribuna oficiala conteaza cel mai mult....e cea mai moderna din tzara....sunt 17 loje cu 15 locuri fiecare...cu tv .....cu mancare si inca un etaj cu fotolii.....plus ca la etajul 1 e sala pt conferinta de presa si alte chestii.....steaua e cel mai modern din tzara

sa stii ca scaunele o sa fie toate inlocuite pana la inceputul camp...deja au fost schimbate 2000 la a doua peluza
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2004, 03:07 AM   #10
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

in plus, scaunele vor fi toate schimbate pana la retur...
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:44 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL