INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 19-03-2012, 10:20 PM   #11
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

sa castige cel mai bun
eu deja ma antrenez
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012, 07:41 AM   #12
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Dupa ce am stabilit ordinea cu Fantasy Draft Order Generator, voiam sa fac un PrintScreen, dar am vazut ca este un link care duce spre site-ul lor, chiar spre ordinea facuta de mine si m-am gandit sa il spun aici pentru ca e mai bine sa vedeti chiar voi acel site si sa va asigurati ca totul este corect(nici nu ar avea de ce sa nu fie pentru ca nu am niciun interes sa cad cu cineva anume mai ales pentru ca nu am mai jucat cu niciunul dintre voi pana acum). Acesta este linkul:
http://www.fftoolbox.com/draft_order...r.cfm?id=49090

Dupa cum puteti vedea si acolo, ordinea stabilita este urmatoarea:
1 - villa7_titi
2 - matiluchi
3 - AlexFifa
4 - Stefan_ManUtd
5 - Bogdy43
6 - Mercenaries
7 - asdeqwe
8 - alyn_basshunter

In concluzie meciurile din sferturi vor fi:
villa7_titi - matiluchi
AlexFifa - Stefan_ManUtd
Bogdy43 - Mercenaries
asdeqwe - alyn_basshunter

Vom juca in dubla mansa in sferturi si in semifinale(tur-retur), iar finala, evident, va avea o singura mansa. Nu este obligatoriu sa jucati un meci in care unul sa fie host si un meci in care celalalt sa fie host. In ambele meciuri poate fi aceeasi persoana host, daca doriti asta, dar in acest caz, primul meci va fi considerat ca fiind acasa pentru cel care este host, iar al doilea ca fiind in deplasare. S-ar putea ca asta sa conteze mult. Puteti juca si ambele meciuri odata daca doriti.
Pentru a juca meciurile va veti introduce adversarul ca prieten pe Origin si veti lua legatura cu el pentru stabilirea orei la care veti disputa meciurile. Nu vreau sa dau un termen limita pentru disputarea sferturilor, dar v-as ruga sa o faceti cat mai repede.
Meciurile se vor juca la Online Friendlies.

Rezultatele le veti posta aici pe forum, in acest topic. Unul dintre concurenti va posta rezultatele, iar celalalt va confirma. Sper sa nu ajungem in situatia ca cineva sa nu fie corect si sa nu recunoasca c-a pierdut sau sa pretinda ca a castigat desi nu a facut-o. Este ceva de bun simt si oricum adevarul cu siguranta va iesi la iveala si atunci veti fi exclusi din editiile viitoare. Daca cineva va iesi cumva din joc in timpul unui meci, va fi automat eliminat din competitie si nu va mai avea voie sa participe la urmatoarea editie.
Chiar daca pierdeti, incercati sa fiti fair-play si sa duceti jocul pana la capat.
Pentru mai multa siguranta, va recomand sa faceti un PrintScreen acelui clasament pe care il aveti cu prietenii din Origin la Online Friendlies inaintea meciului si dupa meci. Ar fi mai bine daca ati putea avea si imagini din timpul meciului cu scorul, dar asta numai in caz ca adversarul va nega rezultatul(pe nedrept), ceea ce sper si cred ca nu se va intampla.
V-am introdus pe toti in lista mea de prieteni pe Origin, asa ca daca aveti intrebari, nedumeriri sau probleme, putem discuta acolo.

Asadar, va doresc mult succes tuturor si cel mai bun sa castige!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012, 09:58 AM   #13
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Real Madrid(Stefan_ManUtd) 1-0 Manchester City(AlexFifa).
Manchester City(AlexFifa) 1-2 Real Madrid(Stefan_ManUtd)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012, 09:59 AM   #14
AlexFifa
Member
 
AlexFifa's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
AlexFifa is on a distinguished road
Default

confirm
AlexFifa is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012, 04:29 PM   #15
villa7_titi
Member
 
villa7_titi's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
villa7_titi is on a distinguished road
Default

Bayern Munchen (villa7_titi) 5-1 FC Barcelona (matiluchi)
FC Barcelona (matiluchi) 1-4 Bayern Munchen (villa7_titi)
villa7_titi is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012, 04:30 PM   #16
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default

confirm.offff
matiluchi is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012, 08:44 PM   #17
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default

Spania(Mercenaries) - Olanda(Bogdy43) 3-4
Olanda(Bogdy43) - Spania(Mercenaries) 5-0(atat era scorul in min 70 cand i s-a resetat PC-ul si a spus ca e OK sa il postez asa)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012, 08:48 PM   #18
Mercenaries
Member
 
Mercenaries's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Mercenaries is on a distinguished road
Default

confirm
bafta in continuare la toti care au ajuns mai departe
Mercenaries is offline   Reply With Quote
Old 20-03-2012, 10:21 PM   #19
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Eu inca il astept pe asdeqwe ca sa putem juca.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2012, 08:11 AM   #20
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

I-am trimis ieri, de dimineata cerere de prietenie si nu a acceptat-o nici pana acum ceea ce inseamna ca nu a intrat pe Origin deloc ieri. Daca nu va intra nici azi ca sa joace meciul cu alyn, va fi eliminat...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Champions Cup - Play By Yourself - Editia 1: Locul 1
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:57 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL