INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-04-2012, 10:09 PM   #11
vlad2301
Member
 
Join Date: Apr 2012
vlad2301 is on a distinguished road
Exclamation rlsp pt ps3

stie cineva daca pot sa bag rlsp 12 pe ps3 pt fifa 12 cumparat?am consola de putin timp si nu prea o stapanes bine
vlad2301 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-2012, 07:23 PM   #12
pistonica91
Member
 
Join Date: Apr 2012
pistonica91 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by vlad2301 View Post
stie cineva daca pot sa bag rlsp 12 pe ps3 pt fifa 12 cumparat?am consola de putin timp si nu prea o stapanes bine
Nu se poate deoarece pierzi beneficiile online..insa poti intra pe creation center...si cauti jucatori, echipe si ligi create de altii...eu am gasit Liga 1 si este destul de realista...cu echipamente cu tot..din pacate nu se poate introduce in cariera..ci doar ca turneu...tot asa poti introduce in fifa Liga turca...cea din Ucraina...cea din Argentina..cele mai cautate...sper sa iti fi fost de folos
pistonica91 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2012, 09:04 PM   #13
alexdinamoinvinge
Banned
 
Join Date: Mar 2010
alexdinamoinvinge is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to alexdinamoinvinge
Default

Quote:
Originally Posted by pistonica91 View Post
Nu se poate deoarece pierzi beneficiile online..insa poti intra pe creation center...si cauti jucatori, echipe si ligi create de altii...eu am gasit Liga 1 si este destul de realista...cu echipamente cu tot..din pacate nu se poate introduce in cariera..ci doar ca turneu...tot asa poti introduce in fifa Liga turca...cea din Ucraina...cea din Argentina..cele mai cautate...sper sa iti fi fost de folos
unde ai gasit aceste ligi
eu sunt ff curios , si eu am ps3 si doar acum am descoperit creation centre
sper sa ma poti ajuta tu
alexdinamoinvinge is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2012, 07:06 PM   #14
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

se poate introduce orice liga,inclusiv Liga 1 din Romania,in FIFA 12 PS3 prin Creation Centre ... apoi,se poate face cariera dar fara meciuri de cupa(doar campionat)!a se cauta dupa user romey ...
__________________
id UK(PS3&Origin) : wackorine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
jacko is offline   Reply With Quote
Old 06-04-2012, 12:04 PM   #15
alexdinamoinvinge
Banned
 
Join Date: Mar 2010
alexdinamoinvinge is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to alexdinamoinvinge
Default

Quote:
Originally Posted by jacko View Post
se poate introduce orice liga,inclusiv Liga 1 din Romania,in FIFA 12 PS3 prin Creation Centre ... apoi,se poate face cariera dar fara meciuri de cupa(doar campionat)!a se cauta dupa user romey ...
liga 1 a romaniei este slab facuta , m-am uitat la dinamo si balrdean de 1.50m , bratu (care nu mai e la dinamo e CDM in loc de ST ,CF),bordeanu(nu mai e) luchin (prea slab) ....si la steaua am obs multe , eu vreau sa creez in vacanta aceasta liga 1 dupa RLSP
alexdinamoinvinge is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2012, 03:24 PM   #16
guitarhero
Member
 
guitarhero's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Location: orastie,ploiesti
guitarhero is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by alexdinamoinvinge View Post
liga 1 a romaniei este slab facuta , m-am uitat la dinamo si balrdean de 1.50m , bratu (care nu mai e la dinamo e CDM in loc de ST ,CF),bordeanu(nu mai e) luchin (prea slab) ....si la steaua am obs multe , eu vreau sa creez in vacanta aceasta liga 1 dupa RLSP
ai face un lucru minunat,mai ales pentru cine nu are timp pentru asta.

guitarhero is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2012, 07:59 PM   #17
adi87
Member
 
adi87's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
adi87 is on a distinguished road
Default

eu mi-am downloadat turneul euro 2012.mai bun decat liga 1
nu dau 16 lire pe un dlc.il cumpar peste 3-6 luni cand s-o ieftini
nu merita nici un dlc 85 ron
de pe consolegames il iei de pe bazar fifa 12 ps3/xbox cu 120-130 ron nou sigilat,iar varianta pc e mai ieftina.costa dlc aproape cat jocul in sine
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adi87 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2012, 12:35 PM   #18
guitarhero
Member
 
guitarhero's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Location: orastie,ploiesti
guitarhero is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by adi87 View Post
eu mi-am downloadat turneul euro 2012.mai bun decat liga 1
nu dau 16 lire pe un dlc.il cumpar peste 3-6 luni cand s-o ieftini
nu merita nici un dlc 85 ron
de pe consolegames il iei de pe bazar fifa 12 ps3/xbox cu 120-130 ron nou sigilat,iar varianta pc e mai ieftina.costa dlc aproape cat jocul in sine
este doar smecheria EA. sa ne ia banii pentru cateva stadioane,o minge si nu stiu,inca 2 animatii in plus. deja devine rutina ce fac baietii astia in fiecare an si m-am saturat iar de ei, la anul sigur nu mai cumpar jocul cu pre-comanda.... un pret sh merita cu siguranta,iar pe cg se vor gasi intotdeauna
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by guitarhero; 08-04-2012 at 12:40 PM.
guitarhero is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2012, 02:01 PM   #19
adi87
Member
 
adi87's Avatar
 
Join Date: Sep 2011
adi87 is on a distinguished road
Default

nici eu nu mai dau 200 ron.il cumpar nou,sigilat de pe cg la 130-140 ron
tinand cont ca jocul pe ps3 a costat si 270 ron
as da 20$(cumpar un card psn de 20$)numai daca as fi sigur ca dlc-ul mi s-ar aplica si pe contul de uk,nu numai pe ala de us
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
adi87 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2012, 02:59 PM   #20
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

iei orice dlc pentru oricare joc de pe contul unde ai inregistrat jocul ... apoi,vei putea juca de pe oricare dintre conturi ... ma refer,evident,la PS3 ...
__________________
id UK(PS3&Origin) : wackorine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
jacko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:38 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL