INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 01-09-2007, 12:35 AM   #11
Cata_fifa_God
Member
 
Cata_fifa_God's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Location: Ploiesti
Cata_fifa_God can only hope to improve
Send a message via Yahoo to Cata_fifa_God
Default

cu efect dai Q+D.
Si lob Z+d.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Edit by mod.
Cata_fifa_God is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2007, 03:02 AM   #12
tnyxero
Member
 
Join Date: Sep 2007
tnyxero is on a distinguished road
Default

stie cineva cum se misca portarul la loviturile libere din gamepad?am vazut ca la tastatura e cu shift,am incercat analogurile si nu functioneaza
tnyxero is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2007, 05:22 AM   #13
dragos_015
Member
 
dragos_015's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Fagaras
dragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to dragos_015
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
Echipamentele arata mult mai bine, gameplayul este mult mai bun, imi place foarte mult noul mod de a pasa dar e destul de greu de stapanit, oricum ritmul jocului e mult mai alert spre deosebire de FIFA 2007 si chiar de PES dupa parerea mea.

PS. eu joc cu un gamepad de PS2 conectat la PC printr-un adaptor home-made, poate de asta imi si place jocul.
Off topic: E greu de facut adaptorul?

On topic: Din cate ati spus voi pe aici m-ati convins sa mi-l instalez si eu...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Gone...


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragos_015 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2007, 07:12 AM   #14
Rocambole
Member
 
Join Date: Jul 2007
Rocambole is on a distinguished road
Default

incercati demo expander, si setati grafica la high, arata mai bine si jucatorii si terenul. oricum imi place ca portaru "sare" dupa minge si pasele nu sunt asa fixe. e putin mai real ca si 07. si mai bine facut, lasand critica la o parte:P
Rocambole is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2007, 07:30 AM   #15
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Nu prea īmi place deocamdată. Jucătorii şi unele mişcări arată puţin mai bine şi portarii se comportă ceva mai realist, dar poziţionările jucătorilor de cāmp sunt mai slabe decāt la FIFA 07, sistemul de pase... nu prea funcţionează (pe tastatură, cel puţin), iar la şuturile din acţiune mi se pare că nu am nici o influenţă asupra direcţiei mingii. Şi apropo de minge, există īn continuare traiectorii şi efecte complet nerealiste.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2007, 08:27 AM   #16
urSus
Member
 
urSus's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Galati
urSus will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to urSus Send a message via Skype™ to urSus
Default

Quote:
Originally Posted by Rocambole View Post
incercati demo expander, si setati grafica la high, arata mai bine si jucatorii si terenul. oricum imi place ca portaru "sare" dupa minge si pasele nu sunt asa fixe. e putin mai real ca si 07. si mai bine facut, lasand critica la o parte:P
de unde luam demo expander?
__________________
Cu cat esti mai mare....Cu atat iti dai seama cat de mic esti



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
urSus is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2007, 10:20 AM   #17
Tudorikfarafrik
Member
 
Tudorikfarafrik's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Vaslui
Tudorikfarafrik is on a distinguished road
Default

Sunt de acord cu RATONU..nu stiu cum poate spune stefan ca-i plac pasele..cred ca controllerul de ps2 face diferenta, altfel nu-mi explic..scriptat ca si pana acum jocul..in sfarsit poti alerga unde vrei tu pana ajunge mingea la tine, nu te mai duce cu jucatorul selectat unde vrea el.Minge are traiectorii bine definite..oricum ai incerca sa le schimbi tot cum e scris in codul jocului se duce..nu exista senzatia de aleatoriu din fotbalul real(pt cei care se mai si dau jos din scaunul din fata calculatorului ruland fifa 08 demo stiu ce vorbesc).
Tudorikfarafrik is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2007, 10:58 AM   #18
ALEX_DUMY
Banned
 
Join Date: Jul 2005
ALEX_DUMY is on a distinguished road
Default

Imi place pozitionarea jucatorilor, faptul ca poti sa selectezi un jucator mai aproape de faza, sistemul de pase chiar e ceva imbunatatit, la 07 cand erai in centru si dadeai o pasa cu W pe flanc ajungea de fiecare data, acum unele mai ies si in out. Portarul apara mult mai bine in situatii de singur cu portarul, si se pare ca au disparut si niste buguri enervante de la FIFA 07( sutul cu A+D) sau nu mai au aceeasi eficienta( degajarea cu Q+W). Au ramas din pacate golurile marcate din apropierea liniei de fund, si e destul de enervant, pentru ca multi vin de la coltul terenului, merg pe linia de fund si mingea se duce la coltul lung. Oricum, sunt mai putine buguri de exploatat, probabil unii care se ocupau cu asa ceva nu vor mai juca FIFA 08
ALEX_DUMY is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2007, 11:27 AM   #19
Andrey_FIFA
Member
 
Join Date: Sep 2007
Andrey_FIFA is an unknown quantity at this point
Default

acum downlodez si eu de pe site-ul vostru demo-ul si am sa vad ce-i de capul lui, revin cu pareri
am o intrebare: dc pe unele huburi si chiar pe unele torenturi exista fifa 08 full si cand il downlodezi constati ca e teapa? !
Andrey_FIFA is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2007, 11:39 AM   #20
Allexx10x
Member
 
Join Date: Jul 2007
Allexx10x is on a distinguished road
Default

au uitat sa-l bage pe tevez
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Allexx10x is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:01 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL