INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10
Register FAQ Community Calendar

Notices

View Poll Results: Veti cumpara Fifa 10 daca va contine si Liga I?
Da 115 64.25%
Nu 64 35.75%
Voters: 179. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 01-06-2009, 08:42 PM   #31
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Anul asta il cumpar indiferent de ce ligi vor fi incluse. Daca o sa fie si la ProfitShare, e si mai bine.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2009, 09:48 PM   #32
Iulian_G
Member
 
Iulian_G's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Iulian_G is on a distinguished road
Default

Il cumpar chiar daca nu are liga 1 pt ca vreau sa fie in colectie fiind si un titlu rotund Fifa 2010
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

... ne naştem, trăim şi murim ...
Iulian_G is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2009, 11:34 AM   #33
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Sper ca schimbarea prefixului din nume sa aduca si imbunatatiri la fel de mari
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2009, 02:39 AM   #34
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

timisica_cristian: pentru majoritatea romanilor, 150 de RON inseamna o suma mare de bani.... nu toti sunt bogati ca tine
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 03-06-2009, 11:36 PM   #35
stefan
Guest
 
Default

100-150 RON nu-i o suma chiar asa de mare daca joci vreo 2 jocuri pe an care chiar iti plac. Alocatia parca era peste 40 de RON deci in 3-4 luni iti poti cumpara jocul, eventual mai prinzi si o reducere. Nu-i vorba neaparat de venituri mici, FIFA 09 n-a mai rulat chiar pe orice PC din 2003, multi si-au permis un PC bunicel dar au preferat sa descarce jocul ilegal. Nu va obliga nimeni sa cumparati jocul daca nu jucati mai mult de 2 meciuri pe saptamana dar nici nu mi se pare logic sa-l luati gratis pentru ca "nu va place".
  Reply With Quote
Old 04-06-2009, 09:43 AM   #36
alinuuu
Member
 
Join Date: Feb 2008
alinuuu is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by stefan View Post
100-150 RON nu-i o suma chiar asa de mare daca joci vreo 2 jocuri pe an care chiar iti plac. Alocatia parca era peste 40 de RON deci in 3-4 luni iti poti cumpara jocul, eventual mai prinzi si o reducere. Nu-i vorba neaparat de venituri mici, FIFA 09 n-a mai rulat chiar pe orice PC din 2003, multi si-au permis un PC bunicel dar au preferat sa descarce jocul ilegal. Nu va obliga nimeni sa cumparati jocul daca nu jucati mai mult de 2 meciuri pe saptamana dar nici nu mi se pare logic sa-l luati gratis pentru ca "nu va place".
ii dau mare dreptate lui stefan ...daca iti place intradevar jocul il cumperi...nu te duci in crasma si cu gagica 2 sapt si iti cumperi jocul fara probleme...eu am sa il cumpar pentru ca si 08 si 09 le-am cumparat si merita mai ales serverul easo...permiterea de a participa in cele mai mari campionate din lume..esl....pgl...fifaleagues etc dupa cum am vazut fifa 10 va putea rula si pe computerele celor care a mers si fifa 09...asteptam demo
alinuuu is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2009, 01:35 AM   #37
andrei4fifa
Member
 
Join Date: May 2008
andrei4fifa is an unknown quantity at this point
Default

il iau si fara liga 1 oriqm
andrei4fifa is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2009, 07:39 AM   #38
Varaloi
Guest
 
Default

Daca se pastreaza traditia EA din ultimii ani (bine, excluzand 2009), nu-l voi cumpara nici daca da decret prezidential Basescu s-o fac. Pur si simplu nu vreau. Slava cerului ca am consola, ca nu trebuie sa ma uit in spate la ce am patimit cu PC-ul de la 2004 la 2007.
  Reply With Quote
Old 07-06-2009, 09:46 PM   #39
Cris
Guest
 
Default

As cumpara oricum FIFA 10 pentru ca sunt 100% convins ca va avea succes.
  Reply With Quote
Old 08-06-2009, 02:23 AM   #40
ukoytzas
Member
 
Join Date: Sep 2006
ukoytzas is on a distinguished road
Default

pentru ps3 o sa il cumpar fara discutii, strang bani si tot il iau , dar pt pc nu se merita...
ukoytzas is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:34 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL