INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10
Register FAQ Community Calendar

Notices

View Poll Results: Veti cumpara Fifa 10 daca va contine si Liga I?
Da 115 64.25%
Nu 64 35.75%
Voters: 179. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 31-05-2009, 09:59 PM   #21
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by bayern View Post
decat sa fie liga 1 mai bine ar fi rusia sau ukraina ba chiar argentina . Dupa parerea mea campionatul romanesc nu merita o asemenea onoare ... la cate se intampla in acest campionat ( se stie prea bine)
N-are nicio legatura ce se intampla in campionat cu "onoarea" de a fi in joc. Gandeste-te ca in joc e si liga din Polonia si Italia.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2009, 10:06 PM   #22
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Nu e chestia de valoarea campionatului, ci e vorba de bani... Tu crezi ca pe cei de la EA ii intereseaza puterea unui campionat ? Ii intereseza banii pe care ii poate scoate... Nu mica mi-ar fi mirarea sa bage Arabia Saudita si nu Liga 1
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2009, 10:08 PM   #23
bayern
Member
 
Join Date: Feb 2009
bayern is on a distinguished road
Default

dar hai sa-ti zic si eu ceva , cum ar fi fifa fara liga din italia milan juventus roma fiorentina etc, iar despre liga poloneza , multe nu am ce sa zic , in fine imi mentin aceeasi parere.
bayern is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2009, 10:10 PM   #24
bayern
Member
 
Join Date: Feb 2009
bayern is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
Nu e chestia de valoarea campionatului, ci e vorba de bani... Tu crezi ca pe cei de la EA ii intereseaza puterea unui campionat ? Ii intereseza banii pe care ii poate scoate... Nu mica mi-ar fi mirarea sa bage Arabia Saudita si nu Liga 1
oricum romani ar cumpra fifa chiar daca ar fi si liga a 10 din ghana , fiindca noi pur si simplu avem fotbalul in sange SI TRAIM PT EL , SIMTIM PT EL . APP URZICENI CHAMPIOANA :X
bayern is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2009, 12:00 AM   #25
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Exclamation price

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
Eu l-as lua, 100 ron nu mi se pare foarte mult pe un joc care il poti juca pana te plictisesti si sa profiti de toate chestile care ti le ofera... dar cum au zis si baietii de mai sus: sa isi merita banii si il cumpar cu constiinta impacata
pentru varianta 2010 se pare ca pretul va fi mai mare:aproximativ 50$sursa este un site fifa din rusia...
jacko is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2009, 01:54 PM   #26
lobontandrey
Member
 
lobontandrey's Avatar
 
Join Date: May 2009
lobontandrey can only hope to improve
Default

Nu
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
lobontandrey is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2009, 03:49 PM   #27
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Slabe sanse... Cel mai scump joc din cate stiu eu a fost undeva pe la 220 ron... Si Fifa nu e nici pe departe la fel de bun ca ala...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2009, 07:26 PM   #28
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
Slabe sanse... Cel mai scump joc din cate stiu eu a fost undeva pe la 220 ron... Si Fifa nu e nici pe departe la fel de bun ca ala...
Defapt sunt destule jocuri care depasesc 220 de lei. FIFA probabil o sa fie intre 100 - 150 de lei.
C.RoNaLdO7 is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2009, 07:48 PM   #29
dolcenike
Member
 
dolcenike's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Anywhere i want to be!
dolcenike is an unknown quantity at this point
Default

pe pc nu va fi in niciun caz mai mult de 100-150 lei poate pe console sa fie mai scump...la console nu stiu preturiledar pe pc sa fie mai mult de 100-150 lei e exagerat!mai ales pentru cum e pe pc fata de consola....
__________________
Edit by mod.
dolcenike is offline   Reply With Quote
Old 01-06-2009, 08:39 PM   #30
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Mamaaaa fitosilor, voi va plangeti daca un joc(pe care nu-l cumparati) costa mai mult decat 150 de ron si jocurile pe console sunt vreo 250
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:07 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL