INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

View Poll Results: Veti cumpara Fifa 10 pe Pc?
Da 14 21.88%
Nu 50 78.13%
Voters: 64. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 11-09-2009, 06:28 PM   #21
El Ninio Torres
Member
 
El Ninio Torres's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Romania / Bucuresti
El Ninio Torres can only hope to improve
Send a message via Yahoo to El Ninio Torres
Default

anu trecut am cumparat jocul pentru ca eram foarte curios sa vad cum e adidas live season, acesta a fost primul meu joc fifa original si se pare ca a meritat......asa am descoperit si modul online care m-a impresionat enorm si m-a ridicat mult in joc.....tot anul pana prin august am jucat numai fifa 09 online....si mi-a placut foarte mult.....pentru ca de jucat impotriva calculatorului mi se pare o prostie, nu are faima....joci 2 meciuri si te plictisesti.....cand joci la manager mode castigi campionate pe banda rulanta la diferenta de 50 de puncte de a 2 clasata , faci eventul in fiecare an cu ucl cu tot......pe cand la online atunci cand castigi un meci chiar te bucuri, te bucuri pentru ca asa inveti sa joci fifa......la atatea meciuri online incepi sa descoperi adversari, descopreri diferite stiluri de joc si inveti foarte multe din astea

voi cumpara clar si anul acesta fifa 10 pentru ca am vazut ca totusi nu este chiar asa de rau....fata de 09 are cateva imbunatatiri.....sunt curios sa vad si modul online, pentru ca voi juca si anul acesta numai online
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by El Ninio Torres; 11-09-2009 at 06:30 PM.
El Ninio Torres is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009, 06:32 PM   #22
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

daca aveam Xbox sau PS3 il cumparam, dar pentru PC nu merita.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009, 06:34 PM   #23
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Exact cum a spus si Razor, raportul calitate/pret e mult prea mic.
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009, 07:16 PM   #24
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by BughyRy View Post
stiu foarte bine, nu cumpar jocul din banii lui mamaie. daca chiar ai vreau sa-l cumperi ai face un efort si l-ai cumpara, daca vrei sa-l joci inseamna ca-ti place, dar romanii cum sunt "manelisti", "lasa ca-l scot de pe net si mai scot pitzipoanca o seara in club". Daca nu-l cumperi atunci teoretic, nu-ti place ceva la el, atunci du-te si joaca-te pe miniclip, nu te juca DELOC. Nu-ti place, NU joci.

@calinho : foarte bine ai face sa nu te joci FIFA10
nu am de gand sa a cert cu nimeni si inclin sa cred ca ai vb la modul general ca poate te-ai uitat ca am aproape dublul varstei tale si am vazut multe cand tu nici nascut nu erai.Cine a vrut sa inteleaga ceva din ce am zis a inteles cu usurinta,sa nu-mi spui tu mie ca in momentul cand apare jocul nu i-l va lua toata lumea stim toti de unde(curiozitatea e prea mare ca sa astepti sa-ti vina comanda).Se merita sa cumperi jocul daca ai consola dar daca nu...iar de pitipoance e vb la varsta ta poate ca eu daca ma grabeam aveam copii cat tine
sdc is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009, 07:42 PM   #25
Smoky_84
Member
 
Join Date: Sep 2007
Smoky_84 can only hope to improve
Default

daca ei nu il fac jocu sa fie ca si pe PS 3 atunici nu are rost sa l cumparam
Smoky_84 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009, 08:23 PM   #26
Userul
Member
 
Join Date: Jun 2009
Userul is on a distinguished road
Default

Sigur nu o sa cumpar FIFA 10, poate doar PES 10, cand va trece si FIFA PC la NG atunci voi da bani pe el, acum nu merita. Numai bine.
Userul is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009, 08:25 PM   #27
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Ma nene nu va mai certati, intrebarea este: " Veti cumpara Fifa 10 pe PC ? "
Raspundeti: da/nu/nustiu...
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2009, 08:25 PM   #28
Ditz
Member
 
Join Date: Jul 2008
Ditz is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Smoky_84 View Post
daca ei nu il fac jocu sa fie ca si pe PS 3 atunici nu are rost sa l cumparam
Off:Si daca-l fac ca pe X360,te superi? (glumeam,tot NG e si pe PS3 si X360) .
On:Varianta PC n-o cumpar in niciun caz.Mai bine mai pun ceva si iau versiunea pentru xbox.
Ditz is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2010, 06:42 PM   #29
D. Villa_boy
Member
 
D. Villa_boy's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
D. Villa_boy is on a distinguished road
Default

da il cumpar
D. Villa_boy is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2010, 07:05 PM   #30
vlad_floryn_FIFA
Member
 
vlad_floryn_FIFA's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
vlad_floryn_FIFA is on a distinguished road
Default

L-am cumparat eu si am facut o greseala....nu o s-o mai fac.
vlad_floryn_FIFA is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:22 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL