INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Arhiva
Register FAQ Community Calendar

 
 
Thread Tools
Old 10-02-2005, 05:57 PM   #1
tyc
Member
 
Join Date: Feb 2005
tyc is on a distinguished road
Default

Unde instalez pacthul de la Divizai A la fifa 2005???? ca l-am instalat in folderul de la Fifa 2005 si mi-a aparut fereastra aceea cu instalare completa dar nu imi apare nici o echipa in joc. Am deschis jocul si nu gasesc nici o echipa romaneasca. Explicati-mi si mie va rog unde trebuie instalat si cum ca sa pot juca cu echipe romanesti. VA MULTUMESC ANTICIPAT.
tyc is offline  
Old 10-02-2005, 06:30 PM   #2
DaS
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Bucuresti
DaS is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to DaS
Default

ce patch mah ... ca nu a aparut nici un patch... din cate stiu eu cel putin.
poate alea de la fifa 2004 ...
__________________
cel mai greu e sa recunosti cand adversaru iti e superior ...
DaS is offline  
Old 11-02-2005, 12:46 AM   #3
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Quote:
Originally posted by tyc@Feb 11 2005, 04:57 AM
Unde instalez pacthul de la Divizai A la fifa 2005???? ca l-am instalat in folderul de la Fifa 2005 si mi-a aparut fereastra aceea cu instalare completa dar nu imi apare nici o echipa in joc. Am deschis jocul si nu gasesc nici o echipa romaneasca. Explicati-mi si mie va rog unde trebuie instalat si cum ca sa pot juca cu echipe romanesti. VA MULTUMESC ANTICIPAT.
tzeapa ! mie imi mere perfect si e super !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline  
Old 20-02-2005, 09:02 AM   #4
Andrey
Member
 
Join Date: Feb 2005
Andrey is on a distinguished road
Default

frate am si yo o problema.......am gasit mingi nike din liga spaniola cea albastra si cea alba cu dungialbastre si nu pot sa le bag sa jok cu el in divizia a
c pot sa fak
Andrey is offline  
Old 20-02-2005, 06:15 PM   #5
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Andrey> Lasa mah k sunt nashpa facute astea pe care le-ai gasit tu, si oricum in Divizia A se joaca cu de-aia rosie...
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline  
 

Bookmarks

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:04 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL