INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10

Reply
 
Thread Tools
Old 24-10-2009, 12:12 PM   #11
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

Voi incepe cu Steaua

Primele transferuri probabil ca tinerii de la juniori si 1, 2 jucatori cu experienta
Ultra_ss is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2009, 03:45 PM   #12
serjiulik
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Radauti
serjiulik is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to serjiulik
Default

Steaua are juniori buni

Last edited by serjiulik; 24-10-2009 at 03:48 PM.
serjiulik is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2009, 04:51 PM   #13
escho
Member
 
escho's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
escho is on a distinguished road
Default

In Giulesti-"Farmecul Vietii"

Transferuri:capitol incert.

Last edited by escho; 24-10-2009 at 04:56 PM.
escho is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 11:16 AM   #14
Puiutu_adi
Member
 
Join Date: Mar 2008
Puiutu_adi is on a distinguished road
Default

Voi incepe cu Dinamo
Si am de gand sa fak multe transferuri nu neaparat sa cumpar..dar sa dau o gramada....m-am gandit sa fak un training camp(cu cateva amicale) asa de inceput de sezon...vedem cum se descurca ''vedetele'',care nu dau randament am sa ii imprumut la echipe mai micute din romania ca sa poata juca...daca dau randament am sa pastrez vreo 2-3 daca nu ii vand...si de adus ar fii Deac de la CFR si cu siguranta Danciu de la Hercules Alicante,minusurile am sa le acopar cu jucatori de la youth:P...pe parcurs am sa intineresc echipa dar totusi am sa las vreo 2-3 jucatori mai experimentati un portar(Dolha sau Lobont) un mijlocas si un atacant(Danciu)

Last edited by Puiutu_adi; 26-10-2009 at 02:44 PM.
Puiutu_adi is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 11:20 AM   #15
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

O sa incep cu Rapid bine inteles
Si o sa il aduc pe 'Pepe' Bornescu :X,banuiesc ca nu o sa fie la Rapid,tu stii mai bine Astristule ,banuiesc ca tu te-ai ocupat de acest lucru
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 06:12 PM   #16
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

In update-ul pregatit de mine "pepe" va fi la Rapid! Nu stiu insa ce va contine baza de date din jocul final!

@ puiutu adi: vezi ca anul asta trebuie sa ai grija si de Dinamo II, asa ca mai usor cu vandutul, ca nici bani prea multi nu o sa ai in primul sezon.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 09:06 PM   #17
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
In update-ul pregatit de mine "pepe" va fi la Rapid! Nu stiu insa ce va contine baza de date din jocul final!

@ puiutu adi: vezi ca anul asta trebuie sa ai grija si de Dinamo II, asa ca mai usor cu vandutul, ca nici bani prea multi nu o sa ai in primul sezon.
Marfa se vede ca e un om capabil ,esti cel mai potrivit pentru functia acesta
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise

Last edited by alexis1016; 26-10-2009 at 10:04 PM.
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 09:20 PM   #18
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Hehe, multumesc pentru complimente, dar inca n-a aparut jocul ca sa va faceti o parere despre baza de date!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 10:07 PM   #19
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Dar nu cred ca ai facut asa mari diferente!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2009, 10:35 PM   #20
Puiutu_adi
Member
 
Join Date: Mar 2008
Puiutu_adi is on a distinguished road
Default

np...atunci o sa fac echipa a II cu ''vedete'')
Puiutu_adi is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:05 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL